Крем за около очи - тема 9

  • 82 698
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 717
Аз от скоро използвам бадемово масло вечер в околоочната зона. Отразява ми се много добре. Кожата ми е изключително бледа, а около очите, особенно рано сутрин, е страшно Grinning През деня не нанасям околоочен крем, само дневен, на цялото лице. На 20 съм, имате ли препоръчки за нещо през деня??? Simple Smile

# 31
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Заинтригувахте ме с кафееното масло на Икаров, ще пробвам.
Вчера попаднах на един нов продукт в iHerb.
https://www.iherb.com/pr/Skin-By-Ann-Webb-Eye-Lip-Balm-Coffee-Cherry-0-5-oz/85869
Поръчах, след време ще споделя мнение тук.

# 32
  • Мнения: 24 109
По тази препоръка си взех кремчето на Биотен
http://www.infarmaciq.com/lierac-premium-eyes-bioten-skin/

# 33
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Някой дали познава тази марка и продуктите им https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07CQZNCHQ/ref=mp_s_a_1_1_a_it? … L&ref=plSrch? На един друг крем прочетох доста хубави мнения и си поръчах eye gel, retinol cream и 2.5% retinol serum. Чакам хидратиращия крем на Banbi, полската козметика и ще споделя как са като качество. Аз съм със смесена кожа, 40+ възраст и все не попадам на добри кремове. Сега тъкмо измазах eucerin hyaluron filler но нищо не вършеше, затова не си взех друг или околоочен на марката. Или ми идват мазни, или ми изсушават кожата, писва ми все да съм в търсене на козметика. От няколко месеци ползвам и серум Витамин Ц, но и от него не виждам някакъв ефект. Преди това ползвах друг серум, който ми изсуши кожата и го подмених със сегашния. Той не ми я изсушава или омазнява, но и нищо повече не виждам като го ползвам. След 2 месеца ще се прибирам в Бг и мисля да си взема тези кремчета които препоръчвате, вкл. и маслото от кафе. Нали е за всякакъв тип кожа ?

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 13:14 от ronicat

# 34
  • Мнения: 787
Най-хубавият крем за очи,който съм използвала определено е на Shiseido Benefience 24WrinkeResist.След него нареждам Le lift de Chanel,като и крема и ударната доза терапия с накрайника и пачовете са уникални.Последно време съм очарована и от хидратиращата маска за очи на Clarins.Преди време съм използвала и Балеа,лореал,но няма база за сравнение.Моя съвет е да инвестирате в кремовете за очи.Нов продукт,който тепърва изпробвам е Dior Capture youth околоочен,за сега много добре се справя.Аз имам уникални кръгове + торби.Уникална комбинация тип “Чичо Фестър” от семейство адъмс. 😬😬😬

# 35
  • Мнения: 10 243
Тъкмо вчера ми отсипаха от околоочния на Шейседо за проба. Много съм доволна. Не ми щипе и страхотно хидратира.  Хареса ми. Отива в листа с бъдещи покупки, малко да разчистя че съм затрупана с какво ли не.

# 36
  • Мнения: 193
Привет дами, от известно време започнах да си търся околоочен крем-проблемите основно са ми сенки/които са си по рождение/ и отпусната кожа/леки торбички с отпуснат клепач/. Не съм ползвала до сега изобщо и ми се щеше, ако ще взема нещо, да е качествено и действащо. Спряла съм се за сега на Galenic beaute du regard-видях, че е сравнително нов и по описание доста ми пасна, но никъде не откривам отзиви за него, пробвах и тук с търсачката, но пак нищо не ми излиза. Някой вече да го е ползвал и да може да се изкаже по въпроса? Че и парите не са му малко...Харесах и описанието на Lierac Premium-мултикорективен крем за очи...За него отзиви? Или да препоръчате някой изпитан извън тези, че наистина има много писано, 8 теми назад и няма как да изчета всичко Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 5 549
В момента ползвам рол он колагеновия серум на Талго и ми харесва.

# 38
  • Мнения: 193
В момента ползвам рол он колагеновия серум на Талго и ми харесва.
От къде го купувате? За пръв път го чувам, както писах, доста съм боса в тази сфера явно Grinning Онлайн магазини ли?

# 39
  • София
  • Мнения: 5 549
Да, пазарувам основно онлайн.

# 40
  • Мнения: 326
Привет дами, от известно време започнах да си търся околоочен крем-проблемите основно са ми сенки/които са си по рождение/ и отпусната кожа/леки торбички с отпуснат клепач/. Не съм ползвала до сега изобщо и ми се щеше, ако ще взема нещо, да е качествено и действащо. Спряла съм се за сега на Galenic beaute du regard-видях, че е сравнително нов и по описание доста ми пасна, но никъде не откривам отзиви за него, пробвах и тук с търсачката, но пак нищо не ми излиза. Някой вече да го е ползвал и да може да се изкаже по въпроса? Че и парите не са му малко...Харесах и описанието на Lierac Premium-мултикорективен крем за очи...За него отзиви? Или да препоръчате някой изпитан извън тези, че наистина има много писано, 8 теми назад и няма как да изчета всичко Grinning

Кремът е доста нов и едва ли ще откриеш мнения за него. Провери в аптеките в моловете за тестер.

# 41
  • Мнения: 2 545
Вчера си направих подарък - взех си един уред на HQ - регенератор за околоочен контур.

Работи с батерия, нагрява се до 42 градуса по Целзий и с леки вибрации се минава с него в околоочната зона. Преди това се нанася някакъв продукт - в случая аз слагам кафеено масло.
Има регулатор за температура и когато се затопли повече, може да се изключи и да се продължи само на вибрация. След като съм го ползвала имам чувството, че кожата под очите става леко по-чувствителна - дали от вибрациите или от загряването, но после всичко отшумява. Явно трябва да се внимава повече с температурата Simple Smile

Ще споделя впечатления и като мине още малко време.

# 42
  • Мнения: 6 535
Може ли да ми препоръчате околоочен крем за 25 + (аз съм на 28г. и вече забелязвам бръчици под очите Sad)))
Цена до 40 лева .Благодаря 🌞

# 43
  • Мнения: 171
От сравнително скоро ползвам околоочни кремове, и нямам чак толкова впечатления за различните марки, но мога да споделя какво ми е харесало. Май досега най-много ми хареса околоочния на Веледа, серията с масло от шипка за 30+. От крема от същата серия също бях много доволна. В момента ползвам серум на Регал за около очи и устни с хиалуронова киселина и ботокс ефект и един май сравнително нов крем на Avene срещу подпухване. От серума на Регал съм страшно доволна и със сигурност ще подновя като свърши. Но търсенето на перфектния околоочен продължава. Този на Avene уж е за чувствителни очи, но има сякаш леко дразнене от него на моменти. Смятам да прежаля повечко лев другия път и ще следя форума за нещо изпитано. Околоочната грижа ми се струва най-важна, че първо от там тръгват бръчките сякаш.

# 44
  • При децата ми
  • Мнения: 5 985
Би ли казала кой е крема на "Регал"?

Общи условия

Активация на акаунт