Четвъртокласници 2020/2021

  • 34 402
  • 776
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 066
  нашата лична докторица гледа мен и ми вика "ти какво очакваш от детето" 🤦
А в нашия случай сигурно си мислят, че изяждам храната на детето и го държа гладно.

# 616
  • София
  • Мнения: 5 931
Клечка е, но е висока. Щерката. 143 см може и повече вече. Около 28-29 кила. 36 номер обуща Grinning И е момчешки тип малко. Дива. Няма дърво, на което да не се е качила, из целия ни квартал. Дай й на нея, да тича и да се катери. Ние с баща й не сме този точно типаж Joy

# 617
  • София
  • Мнения: 6 550
Моята щерка е 140 см и 31-32 кг. Но тренира сериозно кикбокс е мускулеста. Чак не зная къде са тия кила - краката й са клечки. Обувки 33-34. Хапва добре, но ограничава кофти въглехидратите. Има 2 по-големи сестри, на които им увряха главите да се хранят здравословно и тя копира и от тях. Simple Smile

# 618
  • Мнения: 6 269
И моя момък е клечка- 27 кила се мотае вече една година, ок 132-133 см. Има съученици с по 20 см и почти 20 кила отгоре..

# 619
  • Мнения: 2 156
Моят младеж е висок и снажен Simple Smile Обувки 39, ботуши номер 40. Не го храня, поливам го Flowers Evergreen Tree

# 620
  • Мнения: 6 269
Да не си объркала темата 😂😂 и да става дума за някой шестокласник поне Simple Smile
Моя големия в осми клас носеше 38 номер👀

# 621
  • Мнения: 2 558
Уффф, знаех си, че мойто е най-дребно и кльощаво. Котката яде повече от нея... 😒

В класа й има деца с обувки 36-37 номер, даже едното е набор 2011 😁

# 622
  • Мнения: 11 565
140 см., 38 номер обувки, 35-6 кг.
Роден е края на 2010. Има с по глава по- високи и развити от него момчета, че и момичета по- високи.
Над устата му е все едно мръсно. Загледах се вчера- то избили тънки черни косъмчета. Трети клас! И той го бил забелязал.

# 623
  • Мнения: 2 156
second, нали ти казвам от водата е, дето го поливаме Simple Smile Но ние сме фамилия високостеблени.

# 624
  • София
  • Мнения: 11 961
Моят младеж е висок и снажен Simple Smile Обувки 39, ботуши номер 40. Не го храня, поливам го Flowers Evergreen Tree
Леле, аз си мислех, че моят е с горям номер! Въпреки че с неговия 35-36, на фона на ръста си изглежда като Малкият Мук. Joy


  нашата лична докторица гледа мен и ми вика "ти какво очакваш от детето" 🤦
А в нашия случай сигурно си мислят, че изяждам храната на детето и го държа гладно.
Мартео, беее... Joy

# 625
  • Мнения: 1 561
Ама вие сериозно ли?  Ми до 8 клас колко ще станат:)))?
Моята е на размер дрехи 134-140 като може и другата година да й станат и обувка 33-34 номер, килограми-27-29кг.
Имам приятелка с момиче втори клас, но изглежда като в 5-ти!
Но здрави да са, пък другото са резултатите от хубавата ни храна.Sad

# 626
  • Мнения: 2 558
Охх, дрехи.... клинове 128 са й е ок на ширина, но са й къси, 134 пък са й широки...направо ми е мъка 🤦.
Обувки носи 34.

# 627
  • София
  • Мнения: 11 961
Desex, малката ми дъщеря беше едно джезве с кокали до пубертета. А беше много ящно дете /единственото ми такова/. С късите панталони беше лесно - на 6г. й купувах размер за 3-4, но с дългите беше голям проблем - и най-скини вариантите й стояха като потури. Laughing Като влезе в пубертета се оправи - пак е много слаба, но красиво, вече не е кльощава и не трака, като ходи. Joy

# 628
  • София
  • Мнения: 5 931
Нищо не мога да сторя. Баща й е 2 метра и аз съм висока. Явно високи ще са и децата. Успокоявам се, че има по- високи от нея. И аз бях най- висока в класа си. Но сега има много едри деца. Само гледам да не дебелее. Не че е страшно, но един вид да следя, да ходи на спорт и евентуално да ограничим тестото. Нооо нямаме наченки, даже обратното.

# 629
  • Мнения: 5 987
У нас сме дребни. Големият до миналата година носеше размер 134-140 ( 14 г ), а тази година са точно по мярка на малкия. Разлика 4 години. Даже си мисля, че до 1-2 години ще изпревари батко си. Обвиняват ме че не ги  храня Simple Smile , но добре че не им личи че е се търкалят.

Общи условия

Активация на акаунт