Русе

  • 63 979
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 656
Д-р Кулински, и аз имам добри впечатления, жалко че не работи. А за другото дето стана дума, нямам друг коментар, освен- почистете си мненията от тази "малка" грешка в информацията!

# 271
  • Мнения: 194
Един бърз съвет за очни лекари в РС. Принципно следим децата във Варна, на 6м., но в близкия месец няма часове за нашата док-ка, а тийновете извъднъж казаха, че не виждат вече с очилата (може би диоптъра им рязко се е качил)
 След четене на мнения съм се спряла на следните:
д-р Веселина Събева
д-р М. Радева
д-р Ира Гигова

Мисълта ми е да минат преглед, да видим дали има отклонение от текущите им диоптри, и ако да, то запазвам час за Варна било то и след месец. Ако няма никакъв наличен проблем, а е нещо моментно да изчакаме редовния преглед.
Благодаря предварително.

# 272
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Радева. При нея нося децата. Внимателна, обяснява... Харесвам я.

# 273
  • Русе
  • Мнения: 1 502
Къде работи доктор Радева?

# 274
  • Русе
  • Мнения: 7 766
В новата поликлиника до МОЛ-а.

# 275
  • Мнения: 177
Водила съм детето при Гигова-по принцип много не обяснява,но като питаш ти казва всичко .Отдели достатъчно време за прегледа и имаше търпение-все пак дете преглежда не е възрастен .

# 276
  • Мнения: 234
Здравейте!
Някой мнения за лаборатория ДКЦ1, частната?

# 277
  • Мнения: 1 136
Здравейте!
Някой мнения за лаборатория ДКЦ1, частната?

В ерата на апаратните изследвания няма значение коя е лабараторията.

# 278
  • Русе
  • Мнения: 244
Права е Вики. Марисан продават такива топчета.
Иначе барбарони купих в улицата зад Дойче шуле и детската градина. Ох, че не се сещам как се казваше улицата. Започва от Липник с Данъчното и Нисан и завършва на Петрохан.

От Макс дизайн ли? За там знам. Но имаше преди на Пантеона един магазин Барбарони, който беше преместен незнайно къде. Него издирвам.
Сайтът им е barbaroni.eu
Знам го сайта, но къде им е магазина?
Според страницата им във фейсбук адреса е ул.Борисова 51 вх. Г.
https://m.facebook.com/www.barbaroni.eu/?locale2=bg_BG
Да, ама не. Там нямат магазин. Ходих още миналото лято. Пък и тогава една колежка живееше в този блок и също каза, че не е виждала там барбарони.
Това е блока на м-н Штъркел, р-т Рила, ...

Малко късно се включвам, но отдавна не съм влизала в бг мама. Точно в този блок е складът  за барбарони, само, че не отпред, където  е бившата закусвалня Рила, а отзад на блока. Имат си едни стаички към входовете и те в една от тях шият и пълнят  барбарони. Ако сте откъм Борисова, минавате през подлеза при закусвалня Рила, сега има един плод зеленчук, и веднага завивате наляво. Една черна врата без табела за име на фирма, но  с табела за работно време. Влизате направо, пълнят различни по вид барбарони, може да се купи само пълнеж, за 20 лева е един чувал. Ние преди два месеца си допълнихме барбарона така. И барбарона преди две години от там купихме.

# 279
  • Русе
  • Мнения: 7 045
peziru, късно е чадо... Wink
Барбарона беше за РД на дъщеря ми, който беше преди 2 месеца. Поръчахме го от Патиланци, надписан с нейното име.
Ама, ходих аз тогава и пред блока и зад блока обикалях. Но като няма надпис, човек как да разбере? Поне ще знам, когато се наложи за допълване. Благодаря!

# 280
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
За очен лекар за дете - тази и миналата седмица мъжа ми води големия син при д-р Шаханова. Останал е доволен от прегледа. Просто информативно пиша.

# 281
  • Русе
  • Мнения: 116
Моля, препоръчайте ми майстор за пералня, който може да се отзове веднага.

# 282
  • Мнения: 916
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктро Дарина Кънева - жк. Изток. Април месец ми е термина и бих искала да запиша бебето при нея? Виждам, че ходят деца, но не съм сигурна, че записва бебета при нея. Ако имате мнение за нея, моля да споделите дали дава направления (в нашият случай за педиатър) и дали сте доволни като цяло. Исках да ми е наблизо, знам ,че и Медиката е до нас, но някак не ми се иска да мъкна бебето при всичките болни.

# 283
  • Мнения: 700
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктро Дарина Кънева - жк. Изток. Април месец ми е термина и бих искала да запиша бебето при нея? Виждам, че ходят деца, но не съм сигурна, че записва бебета при нея. Ако имате мнение за нея, моля да споделите дали дава направления (в нашият случай за педиатър) и дали сте доволни като цяло. Исках да ми е наблизо, знам ,че и Медиката е до нас, но някак не ми се иска да мъкна бебето при всичките болни.
При нея сме, има много пациенти, но децата викат с предимство. За децата направленията не са ограничени, никога не са ни отказвали. Аз съм доволна, в последствие стана личен лекар на цялото семейство, въпреки че не живеем в този квартал.

# 284
  • Мнения: 916
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктро Дарина Кънева - жк. Изток. Април месец ми е термина и бих искала да запиша бебето при нея? Виждам, че ходят деца, но не съм сигурна, че записва бебета при нея. Ако имате мнение за нея, моля да споделите дали дава направления (в нашият случай за педиатър) и дали сте доволни като цяло. Исках да ми е наблизо, знам ,че и Медиката е до нас, но някак не ми се иска да мъкна бебето при всичките болни.
При нея сме, има много пациенти, но децата викат с предимство. За децата направленията не са ограничени, никога не са ни отказвали. Аз съм доволна, в последствие стана личен лекар на цялото семейство, въпреки че не живеем в този квартал.

Можеш ли да ми кажеш горе-долу какво й е работното време. Ходи ли на домашни посещения? Ако е ставало нещо вдигала ли си е телефона след работно време ( не говоря за посред нощите естествено) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт