Русе

  • 63 985
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 352
Можем да се включваме във всяка тема, но ще е доста тъпо да се включа във варненската тема, за да търся добър ендокринолог в Русе. Явно говорим на различни езици.

# 46
  • Мнения: 79
Някоя майка която е раждала в АГ Русе да разкаже как е било има ли?

# 47
  • Русе
  • Мнения: 22
Някоя майка която е раждала в АГ Русе да разкаже как е било има ли?
Аз съм раждала, но преди 6 години, пак в новото тъкмо си беше новичко. Сега пак ще раждам живот и здраве там.
Тогава останах доволна от всичко, отношение, лекари, обстановка, дано и сега да е така! Имаш ли уговорка с лекар?

# 48
  • Мнения: 471
Раждах там миналата година и преди 10 год. в старото. Разликата е огромна. От новия не мога да се оплача от нищо. Всичко беше наред.

# 49
  • Мнения: 1 387
Здравейте, някой може ли да ми каже какво е раб време на кабинета където правят зъбни снимки на пантеона ?

# 50
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета! Ще можете ли да ми препоръчате заведение в Русе с лятна градина и възможност за празненство за около 25 човека. Разбира се да готвят вкусно и да е в рамките на града Simple Smile Събирането ще е юли месец. Извинявам се, ако темата не е подходяща и благодаря предварително на всички!

# 51
  • Мнения: 208
Здравейте, момичета! Ще можете ли да ми препоръчате заведение в Русе с лятна градина и възможност за празненство за около 25 човека. Разбира се да готвят вкусно и да е в рамките на града Simple Smile Събирането ще е юли месец. Извинявам се, ако темата не е подходяща и благодаря предварително на всички!
Интрига, Сити хаус,Българче-и на трите места на мен ми харесва как готвят.

# 52
  • Мнения: 10 251
Ох на това българче щяхме да пукнем от жега под нея стряха 2 години подред на другарска среща. Но не смея да се оплача, т. к. съм благодарна на хората които се постараха да ни организират. Не става за лято там.

# 53
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета! Ще можете ли да ми препоръчате заведение в Русе с лятна градина и възможност за празненство за около 25 човека. Разбира се да готвят вкусно и да е в рамките на града Simple Smile Събирането ще е юли месец. Извинявам се, ако темата не е подходяща и благодаря предварително на всички!
Интрига, Сити хаус,Българче-и на трите места на мен ми харесва как готвят.

Много благодаря! Simple Smile

# 54
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Препоръчайте ми добра шивачка, за скрит цип на официална рокля, че една си остави ръцете.

# 55
  • Мнения: 1 548
● Вижте в уличката до старата поща срещу банката на ъгъла в блока.
● Срещу МТЕЛ на П.Д.Петков до аптеката.
● В тунела на П.Д.Петков има едно малко ателие.

И от трите места съм доволна тъй като съм работила с тях.

# 56
  • Мнения: 208
Къде в Русе мога да се запиша на уроци по плуване, на 30+ съм, мъжа ми не може да се справи с мен и страхът ми.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Къде в Русе мога да се запиша на уроци по плуване, на 30+ съм, мъжа ми не може да се справи с мен и страхът ми.

В Спарки

# 58
  • Русе
  • Мнения: 656
● Вижте в уличката до старата поща срещу банката на ъгъла в блока.
......
Да не би да става въпрос за ул"К. Старцев" до НОВАТА поща Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 548
● Вижте в уличката до старата поща срещу банката на ъгъла в блока.
......
Да не би да става въпрос за ул"К. Старцев" до НОВАТА поща Simple Smile

Да, за там. В бързината съм объркала. Wink

Общи условия

Активация на акаунт