Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

  • 93 043
  • 766
  •   2
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 445
Отивам. Благодаря за мненията и насоките.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 434
Да допълня още какво правя. Печени чушки, пускани чушлета, патладжан пека. Нарязани зеленчуци с малко олио стават като зеленчуци на сач. 1 чушка, 1 морков, 2 картофа, 2 глави лук, 1 патладжан и 1 тиквичка. Нарязват обърквате с малко сол и олио и в кошницата.

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 445
Разглеждам ги в сайта и има избор. Май трябва да си го харесам на външен вид, след като повечето са идентични като характеристики. Някой ако разполага с неизвестна марка и е доволен, моля, да сподели.

# 48
  • Мнения: 164
Аз имам Phillips airfryer xxl!Доволна съм!Не съм правила супер много неща. Имам го от 20 дни.Каквото и да си говорим филипс си е филипс..

# 49
  • София
  • Мнения: 2 298
И нашия е на Филипс, с най-голямата кошница. Купихме го с идеята за пържени  картофки, но го ползваме и за други неща - риба, пържолки, кюфтета, сандвичи, мини банички, тиквички, патладжани. Есента го използвах много за патладжани и чушки, слагах в бурканчета със сушени домати заготовки за зимата за миш-маш, за сос за талиатели и лазаня, за салати ...
Притопляме и разни неща на него.
Нямам проблем с кошницата като се сложи малко мазнина.

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 19:50 от nati_nat

# 50
  • Мнения: 5 734
Ако сега трябваше да си купувам нямаше да взема Филипс, заради кошницата. След кюфтета е голямо търкане докато изчистя кошницата. Вече слагам хартия, за да си спестя търкането. Виждала съм модели, доста по-евтини с плътни кошници които за мен са по удачни.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 434
За кюфтета съм си купила грил приставка, не е като в кошницата. Също и за пържоли.

# 52
  • Мнения: 1 265
Разглеждам ги в сайта и има избор. Май трябва да си го харесам на външен вид, след като повечето са идентични като характеристики. Някой ако разполага с неизвестна марка и е доволен, моля, да сподели.
АКО все още се колебаеш - не е важно толкова марката, а големината на кошницата!  Моят както съм казала някъде в предишен пост е "куче марка" - но го ползвам вече четвърта година и си е супер!!!!
За кошницата - моята е перфорирана, но аз като ползвам първо пържа картофите, после ако има зеленчуци и накрая месото. Оставям уреда да изстине и накисвам кошницата заедно със долния съд. После мноого лесно се отмива; слагам сол+сода за хляб+пр-т за чинии.

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 445
Зачитайки се се подсещам, че имам и флейвър уейф, забутан в гардероба. Извадих го и пробвах бутчета. Станаха супер, но картофите - не станаха.

# 54
  • Мнения: 1 748
Какъв е този уред?

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 445

Ако въпросът е към мен ето тук има информация за него - https://www.bg-mamma.com/?topic=536855

# 56
  • Мнения: 2 064

Ако въпросът е към мен ето тук има информация за него - https://www.bg-mamma.com/?topic=536855

Имам такава и на мен не ми харесват как стават картофите . използвала съм я 2-3 пъти 

От вчера съм с   air fryer , ще следя за интересни рецепти . Довечера ще го пробвам с пържоли .

# 57
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Вчера го изпробвах и с ребърца.
Ми впечатли ме. На програма за месо за 12мин.на 200гр.овкусени, станаха фантазия.

Преди


И след печенето


Все повече започна да ми харесва тая тенджерка...😜
12минути !!!!
Докато подредиш приборите и др.на масата и е готово!!!

# 58
  • Мнения: 1 748
Аз вече не мога да живея без този уред! Всичко, което може да се прави, си го готвя на него. Вече не ползвам фурната. Тиган и фурна в едно. Най хубавото е, че става без или с мнооого малко мазнина. Моят е от лидълските. Много лесен за чистене и с голяма кошница. Около 70 лв. струваше.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 13:36 от spring princess

# 59
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Не знам дали си въобразявам, но и бутерките ми стват по-вкусни, по-добре изпечени във фрайъра. Да, по-малко като брой слагам, правя на няколко пъти, но са ни по-вкусни.
Последно правих със сирене и с домашно сладко малини.
И препчени филийки вече само там правя, слагам им масълце и 1 минутка с него запичам, страхотни са.

Общи условия

Активация на акаунт