Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 830
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 3
Правим фоликуметрия и докторът ми каза да направя тест вчера, направих и ми се стори, че има чертичка, но смятах че само аз я виждам. Реших днес отново да опитам и направих тест, като черткчкафа вече се виждаше по-ясно, направих още един понеже направо не ми се вярваше да я има и мислих, че вече си въобразявам. А попринцип очаквам цикъл след 2 дни.. Тоест 3 дни преди цикъл са тези тестове.

# 2 791
  • Мнения: 251
За мен също са положителни и аз виждам чертичките. 🤗
Ако ти е редовен цикъла, изчакай до деня на М и ако не ти дойде значи бебчо е на път.😚

Здравейте, моля за мнение според вас това положителни тестове ли са? Опитваме от доста време, но винаги без успех, а за първи път виждам подобни много бледи две чертички на два поредни теста... Надявам се да се виждат достатъчно добре на снимката и двата теста

# 2 792
  • Мнения: 3
Благодаря много за бързия отговор Heart

# 2 793
  • Мнения: 679
Според мен също са положителни, аз имах точно същите 1 ден преди закъснение. Стискам палци след няколко дни да се похвалиш с по- наситени чертички Simple Smile

# 2 794
  • Мнения: 5 468
Положителни са. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на преглед.

# 2 795
  • Мнения: 155
Момичета, изгарям от нетърпение да разбера бременна ли съм или не. Е още не ми е дошло дори времето за МЦ (на 28.01), но направих тест още вчера (3дни преди това)

Направих 2 теста и на двата се показва бледа черта. Днес не съм си правила и смятам да изчакам, но ужасно много се вълнувам. Имах една бременност, която завърши с мисед Sad Така че много се надявам този път, ако се е получило всичко да мине добре Simple Smile

# 2 796
  • София
  • Мнения: 1 602
Момичета, изгарям от нетърпение да разбера бременна ли съм или не. Е още не ми е дошло дори времето за МЦ (на 28.01), но направих тест още вчера (3дни преди това)

Направих 2 теста и на двата се показва бледа черта. Днес не съм си правила и смятам да изчакам, но ужасно много се вълнувам. Имах една бременност, която завърши с мисед Sad Така че много се надявам този път, ако се е получило всичко да мине добре Simple Smile
Радвай се...положителен е.

# 2 797
  • Мнения: 155
iana28 благодаря😊🤩🤗🤗🤗

# 2 798
  • София
  • Мнения: 1 602
iana28 благодаря😊🤩🤗🤗🤗
От колко време опитвате?

# 2 799
  • Мнения: 155
Ами всъщност от първи. Но съм със смесени чувства, хем се радвам, хем се притеснявам 😖 Но определено е голямо вълнение 🤩

# 2 800
  • Мнения: 303
Здравейте, мили момичета. Искам да ви осведомя, че и тоя месец няма да се зарадвам  на хубава новина, тъй като още снощи корема почна да ме боли също като преди цикъл със силни болки и уж имах леко зацапване, и от днес ми е светло кафяво към бежово. Знам че  може би това няма да е зацапване, в начална бременност но болките ми спряха и гърдите нещо вече не ме наболяват много. Ще изчакам до утре да видя дали ще ме  навести тъпата лелка. 🤨😔

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 14:57 от Diddy953

# 2 801
  • Мнения: 251
Здравейте, мили момичета. Искам да ви осведомя, че и тоя месец няма да се зарадвам  на хубава новина, тъй като още снощи корема почна да ме боли също като преди цикъл със силни болки и уж имах леко зацапване, и от днес ми е светло кафяво към бежово. Знам че  може би това няма да е зацапване, в начална бременност но болките ми спряха и гърдите нещо вече не ме наболяват много. Ще изчакам до утре да видя дали ще ме  навести тъпата лелка. 🤨😔

Не се разочаровай, кажи да видим дали имаш М вече или не още. Пък ако не стане, ще се пробва пак другия месец 😉 Успокой се и не мисли толкова затова, живей си нормално и спокойно, пробвайте, малко търпение и нещата ще станат.

# 2 802
  • Мнения: 303
За жалост вече имам менструация. Дано в петък като отида на преглед и тоя месец да действаме. Защото М ми е на 22 дни и след няколко дни ми е овулацията. Ще видим дали и този месец ще ме стимулирават. Пожелавам на всички момичета скоро да видят завидните 2 чертички. И както каза Галчето, не правете тестове по-рано, че разочарованието е много гадно. Благодаря ви момичета. Бъдете живи и здрави цялото семейство. 🤗

# 2 803
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Аз например направих тест с 1 ден закъснение и не ми отчете нищо, положителен резултат имах на третия ден, така че не е задължително с 1 ден закъснение резултата, че ще е достоверен, при някои може да е, но при други няма да е.
Диди, пожелавам ти късмет, както е казала докторката ти, изчакай няколко дена и пак си направи, бебето ако е там няма да избяга 😉😁 Дано изненада мама и тати и да ви зарадва с двете чертички.
Алиса, при мен не отчете положителен резултат с първа урина с 1 ден закъснение, така че не губи надежди. Изчакай няколко дена закъснение и повтори теста. Горе долу вече на 3, 4, 5 дена закъснение най- късно трябва да отчете, а пък ако не отчита уринарния тест, направи си кръвен с толкова дена ако ти закъснява, или се обади на лекаря, но ще ти каже да изчакаш още няколко дена и да повториш теста, ако не на преглед. Успех и на теб.
Галя, не писа как са се развили при теб нещата след тия 3 кръвни?..

# 2 804
  • Мнения: 251
Аз например направих тест с 1 ден закъснение и не ми отчете нищо, положителен резултат имах на третия ден, така че не е задължително с 1 ден закъснение резултата, че ще е достоверен, при някои може да е, но при други няма да е.
Диди, пожелавам ти късмет, както е казала докторката ти, изчакай няколко дена и пак си направи, бебето ако е там няма да избяга 😉😁 Дано изненада мама и тати и да ви зарадва с двете чертички.
Алиса, при мен не отчете положителен резултат с първа урина с 1 ден закъснение, така че не губи надежди. Изчакай няколко дена закъснение и повтори теста. Горе долу вече на 3, 4, 5 дена закъснение най- късно трябва да отчете, а пък ако не отчита уринарния тест, направи си кръвен с толкова дена ако ти закъснява, или се обади на лекаря, но ще ти каже да изчакаш още няколко дена и да повториш теста, ако не на преглед. Успех и на теб.
Галя, не писа как са се развили при теб нещата след тия 3 кръвни?..

За кои 3 кръвни става въпрос, че не мога да се сетя нещо? 🤔😁

Общи условия

Активация на акаунт