Отговори
# 285
  • Мнения: 2 361
Честити принцеси,Ливче!Да растат здрави,красиви и усмихнати и много да ви радват!Много съм щастлива за Вас HeartHeartSparkling Heart

# 286
  • Мнения: 992
ROSSE, честити да са ти слънцата❤ Много здравички да бъдат, кротички също и все така щастливи да ви правят🍀❤

# 287
  • София
  • Мнения: 1 268
Rosse, честита двойна радост и от мен!
Много да ви радват малките принцеси,
На теб бързо възстановяване, а и при малките бързо да отшумяват проблемите ❤️

# 288
  • Мнения: 396
Rosse Честита ви двойна радост , бързо да отшумят проблемите , да са живи здравички и много палавки и игриви ❤ Бързо възстановяване на теб и да ни пишеш как сте 😘

# 289
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Здравейте момичета, не съм писала скоро, но минавам да споделя че на 23.7 се родиха моите синове. Вече сме си вкъщи и се гушкаме.❤

# 290
  • Мнения: 3 900
Вале, честито! Бъдете здрави и щастливи 😍😘😍

# 291
  • Мнения: 943
Честито и от мен! 💙💙 Нека бъдат здрави, леко възстановяване на теб!

Момичета, как сте?

Аз още работя. В края на август ми започва 45-дневния. Вече започнах с покупките. Остават ми кошарата, количката, дрешки имам още да купя малко, спално бельо. Козметиката ще я оставя за най-последна. Ходя на курс за родители, който ми е много полезен като се има предвид, че бебе не съм пипала през живота си 😀

# 292
  • Мнения: 2 461
Честито и от мен. Да са живи и здрави и много да ви радват.
Не съм писала и аз напоследък, тъй като не било лесно да се гледа бебе Joy Доста времеемко 😂 Проблема беше, че ни мъчиха много коликите още от 2та седмица и от 10 дена намаляха. Вече се заиграва, усмихва ми се, гука. Прекрасен е този период Heart
Как сте другите мами и бебковци?

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 1 193
Честити бебчета, Вале! Живи и здравички да са ви Relieved Живота с едно бебенце е пълен с щастие, не мога да си представя какво е да са две. Пожелавам ти да са кротички, да хапват добре и коликите да ви подминат!

Ние иначе сме екстра. Моя синковец се представя изключително добре през първите три месеца от съвместния ни живот. Имахме късмета да нямаме колики и си поспива доволно дълго през нощта. Денем си играе сам там където го оставя, общо взето мен ме ползва само за ядене и да го държа изправен като му писне да лежи в активната гимнастика Joy Случих на дете, дето се вика. Започнах вече да чета за захранване, че като гледам колко е обширна темата я ми стигнат следващите 2 месеца да се образовам, я - не.

# 294
  • Мнения: 2 361
Вале,честити сладури!Да са живи и здрави,палави,весели и усмихнати!Много да ви радват Heart Eyes
Бързо да се възстановиш HugHugHug

# 295
  • Мнения: 74
Росе, Вале, честити бебчета! Живи и здрави да са ви и само радост да ви носят!

Как са останалите бебчета? Нещо затихна темата, но покрай грижите за малките...време не остава!

ние сме добре. Малкия стана на 4 месеца на 30ти. Смее се с глас вече! Най-прекрасния звук❤ Всичко, което докопа право в устата, набира се да сяда вече, но обръщането гръб-корем още не го можем😂 Колко бързо минава времето...😢

# 296
  • София
  • Мнения: 1 268
Росе, Вале, честити бебечета и от мен! Много да ви радват ❤️ да бъдат послушни и благословени.

Рая онзи ден стана на 8 месеца.
Захранването тече с пълна сила, но и още я кърмя на поискване.
Вече става все по силна, лази, катери се,изправя се, предвижва се права по мебелите, като като ходи настрани. От два дни вече застава права на едно място и пази развнивесие сама. Абе изобщо готова е да ходи, само дето останах без кръст не мога да и насмогна 🤣

# 297
  • Мнения: 992
Честити бебчета, Вале 🍀
Да растат здрави и спокойни💙

Ние сме добре. Днес сме на 2ри ваксини и ми е мъка от раноо, но няма начин. Дано поне ги понесе добре и леко както първите🤞
Вчера навърши Калоян 3 месеца, вече ни мъчат зъби, а коликите още ни мъчат. Абе идилия ви казвам....
Като цяло имам най-усмихнатото бебе, но тези неразположения често скриват усмивката му, а от там и моята. Поне през нощта си спи доволно само с 1 ставане за папкане. Кърмим се добре, дебелее и щурее. Смее се с глас, гука, любимо му е да вири глава като е по корем, та чак се ядосва като го обърна по гръб. Инатчето малко иска всичко да може от малък💙
Та така мили дами, чакам с нетърпение още бебчета в групата 🤞

# 298
  • Мнения: 465
Здравейте на всички тук! Blush

Много се радвам за всички ви, бъдете здрави и вие и прекрасните ви дарове! Да, децата са дар, безценен. Heart

Знам, че сигурно не е тук мястото, но вярвам, че имате голям опит и информация относно забременяването.

На кратко за мен: с нередовна, необилна менструация съм, отделно с висок пролактин и опити за бебе от декември 2018 г.
В понеделник бях на лекар, който ми каза, че имам малка матка, цитирам като на 11 г. дете... Cry
срина ме това, а не за пръв път ходя на лекар... Няма да изпадам в подробности за всички неща, които ми на говори.
Сега си сравнявах снимките от ехограф и видях, че не е измерена дължината на матката а само ширина: 25 мм и ендометриум 7.8 мм. (каза че е ок предвид малката матка)
Размери от предишни изследвания: 68 мм, 28 мм и 9 мм.
Моля всички ви за информация - дали са близко до нормалното тези размери за зачеване и износване на дете... Confused Във вторник съм на друг лекар, но все пак искам и други мнения.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт