Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №18

  • 54 268
  • 760
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 805
Момичета, мога ли само с лапароскопия да кандидатствам за фонд? Нужно ли е да се прави цветна снимка ако едната тръба не пропуска течност при лапароскопията?
И друго нещо докторът е писал в епикризата, че и двете тръби пропускат, а на мен лично ми каза, че едната изобщо не пропуска. Какъв е замисълът на това?

# 436
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, за първи път пиша в темата. Накратко за мен. Имам два неуспешни опита в инвитро Стефанов и обмислям да третия опит да направя в Селена Пловдив. Интересува ме тези от вас, които не са от Пловдив по време на процедурата пътувате ли или оставате там. При нас проблема е и при двамата, но главния проблем е възрастта. Аз съм на 42, а мъжът ми е на 45 години. В чуденка съм какво да правя и в коя клиника да се ориентирам. Ще съм много благодарна за съвет и малко кураж, че съм много отчаяна вече.

# 437
  • Пазарджик
  • Мнения: 699
Аз пътувах всеки ден,но зависи какво е разстоянието все пак.При мен бяха 120 км в двете посоки и не беше проблем.Кураж и всичко  ще е наред.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 14:04 от maria1986

# 438
  • Мнения: 7
Благодаря за подкрепата Мария 🤗
А някоя от вас знае ли дали има възрастово ограничение за инвитро?

# 439
  • Мнения: 422
Трябва във фонда да попитате, по спомен май финансираха до 42г.
Ако опитът ще е самофинансиран, няма да са проблем годините.
Стефанов в Стара Загора ли беше? Ако сте от там, не виждам никакъв проблем да си пътувате, никак не е далече.

# 440
  • Мнения: 1 669
Златина, от клиниката може да ви дадат инжекциите и да си ги поставяте сама (или в манипулационна във вашия град) и да пътувате в дните, в които ще имате преглед.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 412
Фонда финансира до навършване на 43-при подаване на документите, а процедурите може да продължат и след навършване на 43г.

# 442
  • Мнения: 7
Много благодаря момичета! Следващата седмица имам час за първичен преглед при др. А. Ставрев. Все още имам някаква малка надежда, но ще видим...

# 443
  • Мнения: 409
Много благодаря момичета! Следващата седмица имам час за първичен преглед при др. А. Ставрев. Все още имам някаква малка надежда, но ще видим...
Не се отчайвай, насочила си се към правилният човек. А. Ставрев не обяснява много, така че ако искаш да разбереш нещо, питай и бъди настоятелна. Момичетата от инвитро центъра са много дружелюбни и от тях може да се информираш повече за самата процедура. Не губи надежда!

# 444
  • Мнения: 75
Здравейте, имам останали  2 опаковки Хориомон 5000 IU и една инжекция Цитротайд 0.25 mg - всички са в срок на годност и съхранявани в хладилник. Ако някой проявява интерес бих ги дала с 30 % отстъпка от покупната цена (при лична среща в Пловдив). Ако желаете, може да ми пишете на ЛС.
Хубав ден!

# 445
  • Мнения: 35
Момичета знаете ли каква е цената на спермограмата в Селена.

# 446
  • Пазарджик
  • Мнения: 699
Момичета знаете ли каква е цената на спермограмата в Селена.
100 лева

# 447
  • Мнения: 67
Здравейте. Предстои ми ЗЕТ трансфер другият месец при др Д. Ставрев. Имам момиченце на 8 год. и силно вярвам и се надявам в най-скоро време да я дарим с братче или сестричка. Искам да пожелая на всички мили дами, които в момента се борят или са в очакване да им се случи тази радост, да не падат духом и да вярват че всичко ще се случи, рано или късно.  Имам много познати, които забременяха в Селена и то от първия опит. Бъдете здрави и нека 2020 бъде нашата година.

# 448
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, вчера ми беше първата среща с др. А. Ставрев. Нямаше преглед. Каза ми като ми свърши следващия цикъл да си запиша отново час. И при Вас ли беше така? Тогава ли казва какви изследвания трябва да се направят?

# 449
  • Мнения: 27
Здравейте момичета, вчера ми беше първата среща с др. А. Ставрев. Нямаше преглед. Каза ми като ми свърши следващия цикъл да си запиша отново час. И при Вас ли беше така? Тогава ли казва какви изследвания трябва да се направят?
Здравейте,Златина! Не се притеснявайте, по принцип той не обяснява много. Следващия път като идете го разпитайте за изследванията и всичко което ви интересува. Въпреки,това  мисля, че е добър специалист. Забелязах , че не изписва допълнителни и ненужни лекарства след стимулацията и преди  трансфера.
Аз съм при него с един неуспешен опит , надявам се скоро да започнем втори (успешен , дано).

Общи условия

Активация на акаунт