Смеят се, гукат и плачат - НОЕМВРИЙЧЕТАТА сладки с мама се закачат!

  • 54 908
  • 414
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 142
magpar,  съжалявам за неприятните емоции. Надявам се наистина, когато си готова, чудото да стане пак и всичко да мине леко.

За столчетата си позволявам да обобщя донякъде, понеже много го обсъждахме във фейсбук. Много от нас се спряха на Britax Roemer Dualfix и Cybex Sirona. Те се водят от 0 до 4 години (18 кг или 105 см) и позволяват возене с гръб към движението до по-късна възраст. Дават го уж, че докрая могат да са назад, но аз наскоро го пробвах с баткото и въпреки че се събира, не ми се струва твърде удобно. Та, ще видим в последствие дали си заслужава инвсетицията.

Има, естествено, и други модели и ще се радвам да се включат и момичетата, които са избрали тях.

Благодара за мнението🙏 Ние си взехме лятна количка Бритакс и сме много доволни и от няколко дни се оглеждаме и за столче. Сега ще погледна моделите, които си споменала. 😊

# 406
  • София
  • Мнения: 3 715
И аз поръчах Бритакс Дуалфикс от Англия супер изгодно, за 540 лв и другата седмица го чакам.
magpar, много съжалявам за това, през което преминаваш!

# 407
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ние сме се спрели на това.
https://www.hippoland.net/moni-stol-za-kola-0-36-kg-hybrid-cherven
Тези дни ще отидем да го видим и на живо.
И искам да похваля стола ни за хранене.
https://obebe.bg/p/lorelli-%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bb-%d0%b7%d0%b0 … tti-beige-indians
Когато я сложихме за пръв път в него се ухили до уши, ясно беше, че това е нейния стол. Grinning Дано да си хапва с удоволствие в него.

# 408
  • Мнения: 3
Despicable, бих искала да те помоля, като видите стола за кола, отново да споделиш мнение, защото живеем на изолирано място и ако разбера за положителна лична оценка, просто ще го поръчам през интернет. Благодаря на теб и на другите момичета, които сте активни тук. Много помагате...
Честит 1-ви юни на всички малки съкровища! Да растат здрави и да имат щастливо детство!

# 409
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да са ни здрави и весели дечицата!
Ходихме в Хиполенд в единия от моловете ни, но го нямаха и ни пратиха в другия. Но вместо в мола, отидохме в Айко.
Разгледахме столчетата, които имаше там и се спряхме на това.
https://www.patilanci.bg/pr/44111/detsko-stolche-za-kola-lorelli … ersps-beige-025kg
Като там цената му е 100 лв. Количката ни е на лорели и честно казано сме доволни.
Аз не съдя за качеството на даден продукт по ниската му цена. Столчето има всичко необходимо за удобството и безопасността на детето по време на път.
Има 2 положения на гръбчето.
Докато бяхме в Айко видяхме, че има кошара за игра, намалената от 125 на 80, че съвсем скоро ще почне да шава повечко.

# 410
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Йоан от 13 месечен се вози в Britax Roemer Advanceafix III sixt. За Мария купихме същия модел, но в розов цвят на намалението в Мадъркер за Великден. Редовната му цена беше 200£, отстъпката беше 15%, доставката с uktobg беше под 30лв. Ето това е столчето:
https://www.mothercare.com/highback-boosters-with-harness-group- … Britax+R%C3%B6mer

# 411
  • Мнения: 57
Добро утро мили дами, дъщеря ми е на една годинка и месец и още от новородена си има доста косичка. В момента и е доста гъстичка, но е многоо къдрава и колкото и да я сресвам стои като наплъстена, ако я подстрижа дали ще и порастне няколко идеи по-права?

# 412
  • Мнения: 57
Добър вечер, моето дете както се подразбира е родено на 5 ноември 2018г. Следователно на 5 ноември 2020 ще бъде на 2 годинки и тук идват въпросите... Къде трябва да я запиша, за да бъде избрана за ясла? Кога обявяват кои деца къде са приети? И има ли значение кога ще я запиша за кандидатстване? Също така.кога по точно се счита, че майчинството ми е приключило? Когато например я приемат септември месец за ясла това автоматично се счита за край на майчинството или въпреки това то продължава до ноември месец? Много благодаря предварително.

# 413
  • София
  • Мнения: 687
Не казвате от кой град сте. За София се кандидатства сега - трябва да създадете профил на семейството и детето в системата на ИСОДЗ. Там попълвате всичко необходимо и гледате кои са яслите в района и редите желания. Класирането е на 15ти май, записването след това.
Яслата започва официално на 15ти септември като имате право да пуснете детето в 60-дневен срок. Майчинството се прекратява от момента на реално тръгване. Т.е. може това да е по всяко време в периода 15 септември - 15 ноември.

# 414
  • Мнения: 236
Здравейте, бихте ли ми казали как се процедира в пловдивските ясли, пак ли сега се кандидатства и колко време можем да отлагаме тръгването?
Малкия е роден на 4 ти ноември 2018г.
Благодаря 💐

Общи условия

Активация на акаунт