ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 733
  • 725
  •   1
Отговори
# 600
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Благодаря ти!

# 601
  • София
  • Мнения: 9 458
Не го знаех това за промяна на страната за доставка. Чакам на 29.01.доставка от Зара.
Ще пиша после.
Получих известие за доставка на пратката още вчера. Днес прибрах от Дъ Мол пратката ми.
Всичко прилежно и изрядно опаковано в кутията и увито в хартия, както обикновено. Не виждам разлика с предишни доставки. Поръчката съдържа 4 артикула.

# 602
  • София
  • Мнения: 2 621
Не го знаех това за промяна на страната за доставка. Чакам на 29.01.доставка от Зара.
Ще пиша после.
Получих известие за доставка на пратката още вчера. Днес прибрах от Дъ Мол пратката ми.
Всичко прилежно и изрядно опаковано в кутията и увито в хартия, както обикновено. Не виждам разлика с предишни доставки. Поръчката съдържа 4 артикула.
Начина на опаковане е същият. Все пак си имат стандарт, но аз виждам разлика в качеството. Често си поръчвам онлайн и преди бях по-доволна.

# 603
  • Мнения: 463
Здравейте, не откривам тема за размени от Zara, имам две рокли от намалението на които не улучих размера.

# 604
  • Мнения: 126
Здравейте, не откривам тема за размени от Zara, имам две рокли от намалението на които не улучих размера.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1089711

# 605
  • Мнения: 463
Здравейте, не откривам тема за размени от Zara, имам две рокли от намалението на които не улучих размера.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1089711

Благодаря много!

# 606
  • Мнения: 19 005
Намалиха още малко...

# 607
  • Мнения: 100
Здравейте, само аз ли имам проблем при Бершка, Пул енд бейр и Страдивариус? Всяко нещо което ми изглежда налично става неналично като го добавя в кошницата.. Не мога да закупя нищо от повечеот седмица..

# 608
  • Мнения: 5 224
Здравейте, само аз ли имам проблем при Бершка, Пул енд бейр и Страдивариус? Всяко нещо което ми изглежда налично става неналично като го добавя в кошницата.. Не мога да закупя нищо от повечеот седмица..
Абсолютно всичко ли? Иначе забелязах, че някои неща могат да се добавят в кошницата, но не са налични.

# 609
  • Мнения: 100
Здравейте, само аз ли имам проблем при Бершка, Пул енд бейр и Страдивариус? Всяко нещо което ми изглежда налично става неналично като го добавя в кошницата.. Не мога да закупя нищо от повечеот седмица..
Абсолютно всичко ли? Иначе забелязах, че някои неща могат да се добавят в кошницата, но не са налични.

Да, от няколко дни се опитвам да купя едно яке, което все още си седи в сайта, но щом го сложа в кошницата става неналично. Днес се пробвах да добавям неща подред да видя изобщо ще ми даде ли да купя нещо, каквото сложа става неналично. Якето е на Пул енд бейр, но днес провах неща от Бершка и Страдивариус проблема е същия. Работи ми само Зара.

# 610
  • Мнения: 19 005
Аз поръчах сутринта от Bershka и Pull and bear
Вторите имат бъг и не може да се коригира кошницата през сайта само през приложението...може и да са го оправили вече.

# 611
  • Мнения: 5 224
Аз поръчах сутринта от Bershka и Pull and bear
И аз поръчах от Pull&Bear сутринта без проблем.

# 612
  • Мнения: 1 109
Здравейте, само аз ли имам проблем при Бершка, Пул енд бейр и Страдивариус? Всяко нещо което ми изглежда налично става неналично като го добавя в кошницата.. Не мога да закупя нищо от повечеот седмица..
аз имах същия проблем, в страдивариус и бершка, нещо не са си оправили наличностите.Днес влезнах и май вече всичко е наред нещата, който добавих си бяха налични Simple Smile

# 613
  • Мнения: 1 404
Някой виждал ли е това яке на живо
https://m.zara.com/bg/en/water-repellent-hooded-down-puffer-jack … 54&v2=1418358
Дали е уголемено, чудя се между М и Л.

П.п. За първа поръчка имат ли някакъв код?

# 614
  • Мнения: 141
Момичета, няма ли в Zara вече опция за безплатна доставка до магазин? Сега се пробвах да пусна поръчка и опцията изобщо не съществува при мен Sad

Общи условия

Активация на акаунт