ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 613
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Обувките отговаря ли си?
Уф, не ми дава да избера магазин в София, само в Пловдив:(

# 16
  • Мнения: 19 686
За мен са супер неудобни, независимо от размера. Много са ми красиви в сайта (наживо обикновено също) и всеки път умирам от яд.

# 17
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Тези, които съм харесала са от телешки бокс, иначе другите изкуствените изглеждат ужасно твърди.
Дано ги има и утре, друг път сутрин дава да се поръча до магазин.

# 18
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 63
Здравейте! Доколко време отнема пристигането на поръчка в магазин, понеже моята е поръчана преди седмица точно (10.01.), а ми изпратиха потвърждение за изпращане на 14.01., но още не са ми пратили имейл, че е в магазин? Досега все до адрес съм поръчвала и са пристигали съвсем навреме нещата.

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 202
В магазин нещата се получават понеделник и петък, поне в София. Имам мейл от понеделник за шипнати поръчки, очаквам утре да ги взема от магазин.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 512
За мен са супер неудобни, независимо от размера. Много са ми красиви в сайта (наживо обикновено също) и всеки път умирам от яд.
Според мен, зависи от модела. Имам обувки на Zara, които са ми супер удобни, имам и такива, които нося с малко компромис  Grinning Но факта е, че предлагат много готини модели доста често  Heart Eyes

Благодаря за новата тема!  bouquet

# 21
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 63
В магазин нещата се получават понеделник и петък, поне в София. Имам мейл от понеделник за шипнати поръчки, очаквам утре да ги взема от магазин.

Благодаря, не знаех, че има определени дни. Значи ще очаквам утре да видим дали ще получа смс, понеже и моята е изпратена в понеделник. Simple Smile

# 22
  • при моите любими
  • Мнения: 2 510
E пак спряха доставката до магазин. Sad

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 202
От обяд е така, а излязоха номера. Карай, пак ще се появят.

# 24
  • Мнения: 117
Обяснете ми как пазарувате? Виждам размер, добавям и ми показва, че е изчерпан. Или тръгвам да плащам, а не ми позволява да продължа.

# 25
  • Мнения: 4 364
Обяснете ми как пазарувате? Виждам размер, добавям и ми показва, че е изчерпан. Или тръгвам да плащам, а не ми позволява да продължа.
Явни някой го е купил междувременно.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 512
Обяснете ми как пазарувате? Виждам размер, добавям и ми показва, че е изчерпан. Или тръгвам да плащам, а не ми позволява да продължа.
И при мен го прави този номер сайтът, явно не успява да се ъпдейтне и показва номера, които реално са изчерпани вече  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 104
Здравейте! Доколко време отнема пристигането на поръчка в магазин, понеже моята е поръчана преди седмица точно (10.01.), а ми изпратиха потвърждение за изпращане на 14.01., но още не са ми пратили имейл, че е в магазин? Досега все до адрес съм поръчвала и са пристигали съвсем навреме нещата.
когато правихте поръчката не ви ли изписа очаквана доставка по дни и дати ?
влезте в поръчката може да пише някъде евентуално ...

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 202
Обяснете ми как пазарувате? Виждам размер, добавям и ми показва, че е изчерпан. Или тръгвам да плащам, а не ми позволява да продължа.
И при мен го прави този номер сайтът, явно не успява да се ъпдейтне и показва номера, които реално са изчерпани вече  ooooh!
Но се появяват истински в някакъв момент. Така правеше с един гащеризон 2 дни, накрая днес го пуснах.
Имаче мъжът ми ми го обясни, но е дълго и завъртяно.

# 29
  • INFJ
  • Мнения: 9 133
На този етап, каквото се появи до няколко секунди/минути вече е купено и после минава време докато изчезне от сайта. Трябва да се дебне, ако много искате нещо.

Общи условия

Активация на акаунт