Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 161
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 985
Каква е тази снимка и 'платно'?
Направиха му гипсова отливка когато беше на 3м(на профилната снимка)Прекрасен спомен според мен Blush

Сега смятам от подводните снимки да му направя и  canvas.

# 46
  • Мнения: 753
Каква е тази снимка и 'платно'?
Направиха му гипсова отливка когато беше на 3м(на профилната снимка)Прекрасен спомен според мен Blush

Сега смятам от подводните снимки да му направя и  canvas.


Ходим на плуване и на 6м му направиха подводна фотосесия
Скрит текст:
това е kanvas
Скрит текст:

# 47
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Narcissus можеш да поръчаш канвас тип рисуване по номера, много красива картина ще се получи  😊 аз вече 2 пъти рисувам за подарък и имам 4 пейзажа закачени в къщи. Яко се зарибих

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 14:04 от gordi

# 48
  • Мнения: 353
Narcissus, уникална снимка, а още по-впечатляващ е моделът на нея. Да е живо и здраво детенцето ви🍀

# 49
  • Мнения: 16 868
Снимката е уникална!! Къде ходите на плуване? Искам и моето дете да го запиша.

Момичета, Нандин,
За първи път ми дойде от раждането и стабилно ме наболява. Имам свещички профенид, дали ще ми помогнат за обезболяване? Още кърмя и предполагам Аулин не мога да пия. Свещичките ми останаха от раждането.
Благодаря Hug

# 50
  • Мнения: 288
Narcissus, снимката е страхотна!
Аз мисля да записвам малкия другата седмица и бих била благодарна ако разкажеш как протичат заниманията?

# 51
  • Мнения: 587
Страхотна снимка и невероятно бебенце!

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Наистина снимката е невероятна!
Някой правил ли е прощъпулник? Какво направихте и кого събрахте?

# 53
  • Мнения: 16 868
Скк, за прощъпалника от друга тема си запазих тези снимки. Може да е от полза.

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Благодаря ти:)
А иначе за самата традиция- търкаля се питката четох... Не си представям да търкаляю храна и после да му дам да яде ( може да стерилизирани пода първо:))
И четох че се дава на съседи. Някой правил ли е такива неща?
Хем не ми се иска да спазвам тези неща, хем си мисля че все символизират хубави неща и няма да е лошо да ги спазва макар и формално...

# 55
  • Мнения: 299
Благодаря ти:)
А иначе за самата традиция- търкаля се питката четох... Не си представям да търкаляю храна и после да му дам да яде ( може да стерилизирани пода първо:))
И четох че се дава на съседи. Някой правил ли е такива неща?
Хем не ми се иска да спазвам тези неща, хем си мисля че все символизират хубави неща и няма да е лошо да ги спазва макар и формално...
Питката я увий в кухненско фолио и нищо няма да и има 😉

# 56
  • София
  • Мнения: 2 666
Прощапулникът го направих когато детето ходеше стабилно. Поканих само бабите и дядовците.
Близо 1 м. след като проходи. Избрах няколко предмета и ги сложих на пода. Върху едно бяло платно търкулнах питката и детето тръгна след нея, за да си избере предмет. (При нас майката носи питката и леко подскача, за са е игриви детето.)

# 57
  • София
  • Мнения: 10 642
Снимката е уникална!! Къде ходите на плуване? Искам и моето дете да го запиша.

Момичета, Нандин,
За първи път ми дойде от раждането и стабилно ме наболява. Имам свещички профенид, дали ще ми помогнат за обезболяване? Още кърмя и предполагам Аулин не мога да пия. Свещичките ми останаха от раждането.
Благодаря Hug
Да, профенида би трябвало да ти помогне. Ибупрофен също можеш да пиеш.

skk 007, то кято се търкаля цал ден по пода, лапа си ръцете... облизва де що види чехли....
А и питката я търкулваш по чаршафчето

# 58
  • Мнения: 366
Аз мисля да направя прощъпулника като се съберем на рождения му ден - само семейството, най-много и кумовете. С баткото пак бяхме само ние, сложихме няколко предмета на една ниска масичка. Хубав спомен си остава - присещаме се от време на време.

# 59
  • Мнения: X
Ние утре ще правим прощъпулник, заедно с тържеството за рождения ден ♥
Сутринта ще направя погачата, ще събера предметите. Ще постеля бели покривки, а нея ще я увия в стреч фолио, и така.
Ще сме на ресторант, около 10-15 човека- семействата и няколко по-близки приятели 😊

Общи условия

Активация на акаунт