Имам нужда от дрешки, играчки, официално облекло

  • 13 909
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте!Искам да помоля всички мами за дрешки и играчки от които нямате нуж да. Трудно ми е с три дечица-16,9 (момичета ) и момченце на 1.4.А и някоя от Вас ако знае някаква надомна работа нека сподели.Имам страшна нужда.

# 1
  • Мнения: 11 737
Напишете размери да децата. Повечето неща от сина ми (4г) ги раздадох, но ще погледна дали нещо не е останало.

# 2
  • Мнения: 44
Здравейте!По рано бях писало тук с молба за помощ,никой не се отзова.Ще помоля отново кой с каквото има излишно (дрешки и играчки ).Дечицата са на 15,9 (момичета ) и момченце на 1.5 месеца.

# 3
  • Мнения: 44
Здравейте мами!Обръщам се къмодернизира Вас с огромна молба за помощ -предстои ни празник на буквите,а аз и дъщеря ми няма какво да облечем.Моля Ви за нещо по официално,което ако желаете ще Ви върна след празника.Нямам финансова възможност да си закупя,понеже съм самотна майка на три дечица.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 14:40 от bubanka

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Дайте повече информация за години на детето, размер дрехи, както и ваш размер.

# 5
  • Мнения: 11 558
На 9 години, какъв празник на буквите...
Зачетох старите мнения на авторката.

# 6
  • Мнения: 44
Здравейте"Дари"-детенцето е по едричка и съм записала 9 години ,защото носи размер 140.

# 7
  • Мнения: 11 558
Кауза пердута. По добре да си бяхте формулирали темата.

# 8
  • Мнения: 44
Здравейте мами! Имам нужда от играчки за момченце на 1.8 месеца и летни дрешки.Ще се радвам да ми помогнете.И за дъщерите ми -дрешки,козметика!Трудно ми е с три деца.

# 9
  • Мнения: 44
Много Моля за летни дрешки за момченце на година и осем месеца, за момичета на 15 и 9 години. Отглеждам ги сама и ми е трудно.Благодаря! 

# 10
  • Мнения: 2 864
Много Моля за летни дрешки за момченце на година и осем месеца, за момичета на 15 и 9 години. Отглеждам ги сама и ми е трудно.Благодаря! 
Писах ви на  лични.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Имам дъщеря на 7 години и дрешките й няма да паснат на вашите деца. Не отговорихте дали вие самата имате нужда от дрехи и ако да, какъв размер носите.

# 12
  • Мнения: 44
Здравейте,мами!Пак се обръщам къгъл Вас с молба за помощ.Сега на 11.05 малката ми дъщеричка има РД,нямам възможност за празненства, но иска да го отбележи.Моля Ви за помощ,кой с каквото може.Благодаря Ви предварително.

HighSpeed, Аз съм S/M.Номер 38/9. Благодаря ви!

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 18:45 от bubanka

# 13
  • София
  • Мнения: 1 395
А на колко години става?

# 14
  • Мнения: 807
С какво бихме могли по точно да помогнем?
Малко повече информация ако може.

Общи условия

Активация на акаунт