Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 44

  • 38 478
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 973
Лутиен, казвала ли съм ти колко те харесвам  Blush  Joy
Ама напълно взаимно е!! Ще се вземем накрая, казвам ти!
Laughing

# 16
  • Мнения: 3 421
Аз се сетих нещо да питам - като работеща мама и нямаща време за пазар, знаете ли къде мога да си поръчам риба с доставка в къщи. Солунска риба или друг магазин дали предлагат такава услуга?

# 17
  • Мнения: 11 450
А така, обяснения в любов искаме в темата, а не нерви Grinning

# 18
  • България
  • Мнения: 3 617
И с каката много сме играли на тази игра,май по-често вместо да пишем,рисувахме предметите Simple Smile)))Докато стигне до съкровището!
Фели ,благодаря за темата.
Снощи бяхме на консултация.Заковаха и двете 14.600 кг  Simple Smile))
См -90 и 95.Нещо за половин година по 1см?
Вашите каква височина са на 2-3г,които са?

# 19
  • Мнения: 19 686
Мушмул на земята абсурд да го задържиш. Тихите игри са мисия невъзможна.

# 20
  • България
  • Мнения: 3 617
Коригирам се.Значи Теодора е била 85 см и  е дръпнала с 5см,а Стели само с един.Но тя пък стърчеше 9см. над сестра си на предната консултация  Simple Smile
Сега само с 5см Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 488
Ми такава ми е работата, миналия и този имаме най-много. Защото " умния" българин се сеща в последния момент. Иска го качествено, евтино, с кратък срок, и супер качествено. Хората в капиталистическите държави си планират нещата.

Кристи, далече си ми, иначе бих те впрегнала в екшъна Joy

Оеси, кажи му на твоя мм, че човек без зъби, не проговорил, не провървял няма. Ако се съмнява за аутизъм, на първо място е контакта с очите. Ако не те гледа в очите, тогава можеш да се съмняваш. Това ми го каза една баба на момиченце аутист. И аз се притеснявах за малкия, да не е аутист,  оказа се че е ракета - пършинг. Но всичко е в главите ни Hug

Иренче, моите не са критерий за сравнение. Големия е 126 см. и носи ботуши 34 номер Stuck Out Tongue Winking Eye

# 22
  • Мнения: 39 044
Твойте мъжоря винаги са били много избуяли. 34 номер  Blush На 15 ще имат вече калъфи за цигулки.
Живи и здрави да са.
Ние засега сме на 30-31 номер.

# 23
  • Мнения: 906
Лутиен, посмях се от сърце, винаги се забавлявам с детско  писане🤣

# 24
  • Мнения: 11 450
JoyJoyJoyJoy
 Моите са все пък слаботелесни към хилави. Малкото е около 11 кг., под 90 см. Но то и аз съм с размерите на табуретка, така че няма да станат Шакил О'Нийл, това е ясно.

# 25
  • Мнения: 19 686
Мушмул и той към цигулките върви Mr. Green

Фели, дистанционно брях!

# 26
  • Мнения: 906
Моме, Марти какви са му мерките, те нали са с Ивайло в един месец и година? Нашия върви дребничък малко, след година успя да достигне 15кг и 106см.

# 27
  • България
  • Мнения: 3 617
Фели,те твоите големи мъже  вече!
Нашите обувки са 24н.
С каката почти се изравнихме 36н

# 28
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добър ден и от мен. 🤪
В това време баткото е тотално издивял, пореден ден затворен вкъщи. От вчера има варицела в групата им и до НГ със сигурност няма да го пусна на ясла (а тъкмо мислех вече да го засиля на там, че да не пощурява вкъщи). Малкото е с колики, ама това са бели ядове.
Йоан, откакто е вкъщи понапълня, вече е към 13кг, ръста не знам колко е, защото не можем да го накараме да седи мирен, за да го измерим - вдига си главата нагоре, за да гледа какво правим с молива 😁
Малко по-късно ще ходим на детска консултация на малката и ще имам мерки и теглилки и за нея. Вчера се пробвах да я изтегля на кухненската везна - ако е вярна си имам голяма лакомница. Изписаха я 2620гр, а аз я измерих 4200-4300гр. Вярно, че направи бузи и кълки, да видим...
Добре, че майка ми успя да си пренареди служебните ангажименти и идва да ми помага. Честно, не знам как се справят семействата с породени без помощ. ММ в момента го виждам буквално за по 1-2 часа сумарно за деня, като цялото това време гледа да е с децата. Сега както се редуват с реването, яденето и съня, сама щях да откача.

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Фели,гледа в очите,смее се много.Търси с ръчичка да вървим заедно.
Ние сме 12.700  88см,22 номер обувки.

Общи условия

Активация на акаунт