GLO или IQOS и вредни ли са те?

  • 49 978
  • 23
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е по-добро?

Опции:

# 15
  • Мнения: 2
На мен Гло ми харесва повече.До колкото съм чувала в Айкос има химия,за да се направи това малко късче цигара и при нагряването се отделят вредни вещества.Но е въпрос на вкус.Пуша гло 2 дена и ми задоволяват никотиновия глад.

# 16
  • Мнения: 9
Аз пуша iqos, първо yellow, а сега bronze вече година и половина и не се сещам дори за обикновенна цигара. Не мирише неприятно, има ванилов вкус и аз се чувствам 100 пъти по-добре, вече не се задъхвам по стълбите. Препоръчвам!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 512
От ноември 2018 г. пуша IQOS, пробвах различни стикове и установих, че най-добре за мен са Тюркоазените. Скоро си взех и GLO заради различните вкусове, които предлагат /боровинки, цитрус, сметана/. Ще ги подпушвам и тях  Laughing И двата вида изпарители трудно могат да се нарекат "цигари", но се свиква, определено има и никотиново задоволяване, което е супер за пушача! Големи плюсове са: няма вече кашлица с храчки, няма запъхтяване при тичане или изскачване по стълби, няма гаден мирис на тютюн в устата, по ръцете и косата. Ако IQOS предлагаха повече различни стикове /боровинка, ябълка/, щях да си го пуша само него  Peace

# 18
  • Мнения: 2 721
Пиших Айкос около 6-7месеца. Не се чувствах към края добре, кашлях, стягаше ме главата яко и самия вкус на стиковете сякаш им беше променен и приклпчих с нея. След това си та досега си пуша обикновени цигари.  Подариха ми Гло, та искам да питам ккви точно вкусове има ? Тези плодовите , за които сте писали навсякъде ли се продават. ? Изпуших 3 цигари с Гло от тези сините , които се водят най-близки до класическите цигари и ми допадна.  Мисля да си я нося в чантата и да припалвам от време на време.
Нищо общо с ужасния мирис и вкус на Айкос🤢

# 19
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Навсякъде се продават плодовите вкусове на Neo sticks.
Мен пък от Glo ме болеше главата веднага след като изпуша цигарата и така и не успях да свикна с тях.
iQos съм припалвала на приятели, не ме боли главата от тях, но миризмата изобщо не ми допадаше.

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте виждам че темата е стара но реших и аз да се включа .От 1 г пуша iqos от 1 месец усещам страшна сухота в гърлото все едно нещо е заседнало там на моменти ме боли на моменти не но пак е страшно дискомфортно . Ходих на лекар предположиха ,че е някаква алергия и ми изписаха лекарства вече 2ра седмица  без никакво промяна почнах да се чудя дали не е от iqos . Като гледам коментарите май не съм единствената в това положение...

# 21
  • Мнения: 1
Пуших iqos 1 година и започнах да имам същите проблеми. Спрях го и се върнах към цигарите. След 6 месеца пушене на цигари пак се замислям да мина към тях. Единствено се замислям дали да не пробвам Glo.  Iqos много лошо започват да миришат след продължителна употреба.

# 22
  • Мнения: 9 467
От 2г пуша айкос - не кашлям, не ми дразнят гърлото, не смърдя на цигари и пуша почти навсякъде.
ММ ми купи и гло, но дори и една цигара не мога да изпуша без да се закашлям; дразнят ми гърлото и въпреки опитите ми да им свикна, не успях;

Относно вредата - със сигурност са вредни, но от изчетеното, по-малко от стандартните цигари; вече не знам дали въздуха, който дишаме, не е по-вреден от каквито и да било цигари
Crazy

# 23
  • Мнения: 20
А защо не пробвате истинска електронна цигара?

Общи условия

Активация на акаунт