КГБ = Клуб на Готините Баби - 192.

  • 35 746
  • 573
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 363
http://muvibg.com/filmi/drami/2200-damage-shteti-1992.html
Филмът ,дано не бъркам ,че  е този, е преведен като Щети,но както и да е преводът, предлагам линк за желаещи,и аз ще го гледам.Макар да не съм изпитвала чак такава изпепеляваща любов ,то забравих изпитвала ли съм въобще нещо.
Нищо ново при мчен , зима,то и лятото е същоот ,лято.Чудя се каква плетка да заплеат,правя списък за коледа,че е го де  е,гости със сигурност и австриец  -трябва списък.

# 46
  • Мнения: 5 490
http://muvibg.com/filmi/drami/2200-damage-shteti-1992.html
Филмът ,дано не бъркам ,че  е този, е преведен като Щети,но както и да е преводът, предлагам линк за желаещи,и аз ще го гледам.Макар да не съм изпитвала чак такава изпепеляваща любов ,то забравих изпитвала ли съм въобще нещо.
Нищо ново при мчен , зима,то и лятото е същоот ,лято.Чудя се каква плетка да заплеат,правя списък за коледа,че е го де  е,гости със сигурност и австриец  -трябва списък.

Да, този е. Невероятна актьорска игра, правен е по едноименната книга на Джозефин Харт. Мисля, че не е превеждана на български, което си е голямо опущение. Може да се хвана да я преведа...

# 47
  • Мнения: 2 099
Привет от приказния град Пловдив! Ей, голяма работа! А пък този уикенд - в стария град дефиле на младото вино. Сиреч - дефиле на половин България. Страхотно преживяване, пловдивско густо.
Аз като гламавите се охарчих за разни сиренени изгъзици с трюфели, конфитюр от червен лук - като отвориш бурканчето - и те лъхва яка фанара на запръжка. Ама като хапнеш - конфитюр. Майтап.

Отиде си моята любима леля, за която съм ви разказвала и за която се грижех.

# 48
  • София
  • Мнения: 15 913
Здравке, лека и пръст на лелята.
Дано всички стигнем до нейните години.
Ако обичаш интересни сладка - в Лидл има сладко от люти чушки.
Приятно люто е, не мирише на запръжка, около 3 лв. струва. Препоръчвам го на всички.
Наясно съм, че има и разни консерванти и подобни, но нали един път живеем.
С домашно сладко от лук ме черпиха - бива,  като гарнитура за месо и вино.

# 49
  • Мнения: 5 490
Здравке, лека и пръст на лелята.
Дано всички стигнем до нейните години.
Ако обичаш интересни сладка - в Лидл има сладко от люти чушки.
Приятно люто е, не мирише на запръжка, около 3 лв. струва. Препоръчвам го на всички.
Наясно съм, че има и разни консерванти и подобни, но нали един път живеем.
С домашно сладко от лук ме черпиха - бива,  като гарнитура за месо и вино.

И аз много го харесвам сладкото от люти чушки. Хапваме го на филии черен хляб, намазани със сирене Филаделфия и върху него - сладкото. Чудесна комбинация е. Тук, във форума, има тема и как се прави в домашни условия, ако някой иска да си го направи.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 176
Миналата година си купих сладко от маслини от Гърция. Интересно е.

Здравче, да почива в мир леля ти.

# 51
  • Мнения: 5 340
Аз гледах филма снощи. През цялото време съжалявах съпругата и сина. Най-вече сина. А бащата- слаб човек, който погуби собствения си син.  И какво остана от любовта им?!

 

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
Едно голямо нищо .

# 53
  • Мнения: 5 490

Да, любовта понякога нанася непоправими поражения и на изпитващите я, и на близките им.
В Латинска Америка, а навремето и в Италия (че и в други държави), има страшно много самоубийства и убийства от любов. А в нашия фолклор има т.н. "любовна севда" - мъка, която мори разделените влюбени и ги вкарва в гроба.  Интересното е, че изпепеляваща любов съществува и към деца, родители, братя, сестри и пр. Също е кофти, някои хора провалят живота си, за да са в услуга на обичаните си близки...

# 54
  • Мнения: 1 987
И понеже вече е утре  -. Черпяяя!
Помъдрях с още една година😄😚😊
 Почерпете се за мое здраве!
Заповядайте!









Ето и кафе за сутринта!😍

# 55
  • София
  • Мнения: 1 728
   Честит рожден,Гъбке!Бъди все така хубава и млада,обичана и заобиколена от скъпите ти хора!И дано те възнаградят скоро с титлата "баба"

    Заинтригувахте ме с изпепеляващата любов,та изгледах филма.За съжаление,това не е романтичен филм,а еротичен.И чувството не е любов,а похот.Остана ми една горчивина и разочарование.
    Ето ви подобен сериал,за който харесва такива.https://noviseriali.com/browse-verades-secretas-videos-1-date.html

# 56
  • Мнения: 18 363
Честита да си Гъбке!Здраве и радост още и още,да си красива в очите на мъжа си, да си щастлива с успехите на децата си, да върви земеделието , то се отплаща с радостта да докосваш земята, да гледаш отвисоко  от някой планински връх и през тази година едно далечно крисиво пътешествие ти пожелавам!

# 57
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гъбка , честит рожден ден!
Бъди здрава , щастлива , обичана и благословена!
Хубав празник!

# 58
  • Мнения: 18 363
Яжка ,да не развалям поздравлението ,започнах филма ,исках да кажа ,че съм го гледала ,но не съм.Артистът е  голям ,с много награди ,хипнотизиращ, със силно присъствие на екрана ,но щом и в Лолита е играл ,а  и не само, допадат му скандални-за времето си,преди поне 20 години филми.И аз като се наканих да гледам се сетих ,че това не е любов, за мен е друго.Но мацката Жулиет   ми се вижда някаква разглезена и разпусната, тя дърпа ,все пак съм в началото, утре ще продължа.Страст , похот ,привличане , ще видя какво друго  ще намеря.Не  е типаж на фатален мъж ,не е голям красавец,днес видях снимка на един поет, починал ,местен, забравен ,харесах, млад красив мъж, пълни очите.Този не е мой  тип ,но е магнетичен.Ще видя  утре...Гледала съм някакъв подобен ,разбиващ съдби и семейства ,френски и се заблудих да си доакжа ,че е този,но не.
А еротичните книги прескачам описанията ,то за това бързо чета , харесват ми  сюжетите извън еротиката ,отпускат , забравям , изпразвам  натрупаното, сякаш медитирам, загледана в нищото, това са за мен любовните книги дето чета.Нещо трудно задържам поглед в сериозна,тежки са  и ги сънувам.

# 59
  • Мнения: 5 490
И понеже вече е утре  -. Черпяяя!
Помъдрях с още една година😄😚😊
Скрит текст:
Почерпете се за мое здраве!
Заповядайте!









Ето и кафе за сутринта!😍

Честит Рожден Ден, Гъбке! Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет! Simple Smile

П.С. За филма...мисля си, че тя не го обичаше, а си играеше с мъжете, защото не можеше да изпитва любов след смъртта на брат си. А той беше влюбен до лудост в нея. Къде е границата между любов и похот? Той беше готов да остави всичко заради нея - и кариера, и семейство...а и последната сцена показа, че той я обичаше безкрайно. Обичаше и синът си и цялата тази драма го доведе до грандиозен житейски провал. Ако беше само похотлив, нямаше да се насочи само към една жена, а щеше да люби много.

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 08:35 от DeltaAzimut

Общи условия

Активация на акаунт