Какво мислите за тази рисунка ?

  • 19 137
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 760
Здравейте, от скоро имам желание да се науча да рисувам. Това винаги ме успокоява и ме зарежда с позитивно настроение. През месец май тази година, нарисувах лебед, после известно време не се занимавах с това, но през септември пак нарисувах нещо и бих искал да споделя с вас една от рисунките си. Качил съм я в един сайт за лично творчество и понеже имам проблем с качването на снимки тук, ще пратя линк към сайта:

https://otkrovenia.com/bg/kartini/lebed-12

# 1
  • Мнения: 3 025
Рисувай САМО за лично удоволствие, след като те успокоява това.

# 2
  • Мнения: 7 168
Не е сериозно, нали? Просто сутрешна неделна закачка?

# 3
  • Мнения: 760
Може и така да се каже

# 4
  • Мнения: 3 987
Ако си на 5 години - много е хубава. Ако си над 5 - ще ме баннат, ако кажа какво мисля Simple Smile

# 5
  • Мнения: 760
Реших да рисувам само за себе си и евентуално на приятелите си да показвам нещата си. Може пък някой ден да стана добър в нещото, с което се занимавам Simple Smile

# 6
  • Мнения: 730
На колко години си?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 565
Мисля, че е рисувана от 3 годишно. Но пък за три годишно добре пишеш Simple Smile

# 8
  • Мнения: 17
Като жив е лебедът, още малко и ще проговори!
 Не трябва да се спирате в никакъв случай. Не  се колебайте, не подтискайте таланта си, посоката е правилна!

# 9
  • Мнения: 1 770
Съветвам ви да не се съобразявате с "хорското" мнение, когато искате да правите нещо, което ви доставя удоволствие, успокоява ви и най-вече не вреди на никого! Успех ви желая! 😊

# 10
  • Мнения: 6 417
Не ги слушай, рисувай си Simple Smile
P.P. Лебедът мъжки ли е или женски?

# 11
  • Мнения: 760
Ами мисля че е мъжки, всъщност не мога да определя Grinning
Благодаря ви за подкрепата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 581
Ами , че ти си самороден  талант! Видях  и другите ти творби-  синьото око и планините. Готов  си за самостоятелна изложба.

# 13
  • Мнения: 339

Здравейте, извинявам се на автора на темата за инвазията, но ми е любопитно мнението ви за фигурата на снимката. Правена е от пластелин от моето дете, което е на 6 г. Просто се чудя има ли смисъл да го насърчавам да се развива в сферата на изобразителното изкуство. Аз съм пълен лаик и като такъв на мен ми харесва, но искам да получа по-професионално мнение.

# 14
  • Мнения: 1 770
Страхотно е! А и да не беше, задължително е да насърчавате детето си да се развива в изкуство и спорт, в които то има желание или интерес. Успех ви желая! 🤗

Общи условия

Активация на акаунт