Размяна на бяла и декоративна козметика - 11

  • 67 397
  • 726
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 255
Залежават ми 2 ФДТ, бих ги подарила.
Радиант е почти пълен, Лореал е малко над половината.


ПОДАРЕНИ

# 436
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Добавям и боди лосион на Victoria's Secret - Strawberries & Champagne - Купен от Лили, ползван много малко.

Добавям и тези двете.
Глоу серума не съм го ползвала въобще.
Комплекс 5 олиото е видно колко е ползвано. Simple Smile))


# 437
  • Мнения: 1 666

Разменям дневен крем Nuxe Nuxellence. Използваното количество е не повече от една четвърт, може би дори по-малко, но няма как да кажа със сигурност. Търся хидратиращи продукти или такива за широки пори Simple Smile

Добавям и този измива продукт. Ползвала съм го точно 2 пъти

# 438
  • Мнения: 556
Търся червило Too Faced Melted Matte цвят Queen B Hug

# 439
  • Мнения: 1 656
Barnangen комплект нов

Палитрата estee louder

# 440
  • София
  • Мнения: 9 456
Разменям течно мат червило на Шанел от новата серия Фюжън - rouge allure ink Fusion в цят 808 vibrant pink.
Червилото е закупено от летище София.
Бих се зарадвала на същото в цвят 804.

# 441
  • Мнения: 5 354
Разменям ФДТ Estee Lauder Double Wear 1N2 отворен преди 2 месеца. Втора опаковка ми е, бях много доволна, затова и поднових, но в момента кожата ми не се спогажда с него. - до чертичката с молив е пълен.
Търся CLARINS EVERLASTING FOUNDATION в цвят 110.
Разменям и QUATRE на Boucheron от 50 мл е останало вижда се колко, съпругът ми не харесва аромата. Купуван е от Дъглас мол Марково тепе.
Прибавям:
Маска на Керастаз ползвана 2 или 3 пъти, но не е за моята коса.

Скрит текст:
Нов гланц на Виктория Сикретс.

Скрит текст:

Купих си Метеоритите на Герлен, така че заменям за мъжки и дамски парфюми. Харесваме Савидж на Диор, Поло блу на Ралф Лорън, Мон Блан Леджънд (белия), а от дамските ДГ Лайт блу, Еклат Даперж, на Ланвин, Карл Лагерфелд... подобни аромати търся.

# 442
  • Мнения: 788
Разменям Guerlin KissKiss lip palette 001 - Passionate kiss чисто нова с кутия.

# 443
  • Варна
  • Мнения: 286
Разменям:
Estee Lauder double wear 3N1 - нов
Estee Lauder double wear 2N1 - използван няколко пъти
Моля, mile_79 да си разреши получаването на лични съобщения, т.к. не мога да отговоря на предложението.

# 444
  • Мнения: 2 581

Използван е 4-5 пъти, отворен е преди 2 седмици. Ще разгледам всички предложения, не търся нищо конкретно.

# 445
  • Мнения: 284
Разменям фдт Lancome teint idole ultra wear 011.Купуван преди седмица, липсват 7-8 помпички. Имала съм го и преди, но явно кожата ми се промени и не го харесва.
Търся фдт или бб крем със средно/високо покрите подходящ за суха кожа, например бб крема на It cosmetics medium light или light.

# 446
  • Русе
  • Мнения: 681
Лосион за премахване на грим Clarins one step cleanser с портокал
https://douglas.bg/clarins-one-step-facial-cleanser-with-orange-extract-002876
Само пробван.  - ще пътува

Спирала Lancome Hypnose drama WP - нова,черна.

Мини тонери (balancing water) на Sulwhasoo и The history of whoo

# 447
  • Мнения: 2 836
Разменям Simple Smile

# 448
  • София
  • Мнения: 149
Привет!
Разменям този крем, купен миналата седмица и използван веднъж. Оказа се, че съм алергична. Търся друг крем от същия клас, или по-малка разфасовка от по-висок клас, само не Юсерин. Без значение дали дневен или нощен, за нормална кожа, анти ейдж.

# 449
  • Мнения: 2 581



Кремът е закупен от Щатите, 75 мл, използван е 4-5 пъти, използвано е количеството само около вътрешното капаче.
Ще разгледам всички предложения, не търся нещо конкретно.

Общи условия

Активация на акаунт