Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 639
  • 771
  •   1
Отговори
# 570
  • Другата България
  • Мнения: 37 151
С GOM съм. И нямам проблеми, но май ще дръпна и другия.
Тенкс.Hug

# 571
  • Мнения: 25 732
Скрит текст:
Нищо за Алекс, все едно не съществува.
Дано да спасят Дона, много тъжно.
Изгледах си епизода.

# 572
  • Мнения: X
Скрит текст:
Направо са си отегчителни епизодите вече. В момента интересни са ми само Линк, Амелия, Джо и Делука. Имайки предвит, че и Алекс вече го няма. Шокирана съм, че се правят, че не съществува. Ясно, че няма да получим епизод за чао, ама за толкова важен герой, просто да получим - при майка си е и това е, ми идва в повече.

Не знам Амелия какво очакваше, реакцията на Линк беше нормална. Той може и да приеме детето за свое, дори и да е на Оуен, но има право да знае. Както и Оуен. Ох този Линк отначало не ме кефеше, но сега ми е любимец. Може би е най-доближаващ се до реален човек, съвсем сериозно. Отношението му към всеки, как се справя със ситуациите и изобщо как говори са ми изключително приятни. Дано бебето е негово. На Оуен му стигат вече децата. Grinning Другите не ми се коментират, скучни ми бяха. Grinning

# 573
  • Мнения: 25 732
Дано
Скрит текст:
бебето е на Линк, много е свястно момчето. Тази Амелия е много странна. Ка така не знае кога е забременяла, що за лекар е.
Новия шеф педиатрия за сега ми допада. Много насила го бутат на Мер, но няма как...запълваме тв време...

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 262
И на мен ми е чудно за забременяването на Амилия. И въобще вече май ми писна от тази сюжетна линия със случайното забременяеане. Кристина, Мередит (която не искаше да има въобще деца), Кали, Теди, Бейли, Амилия. Пропускам ли някого?.. 🙄 😁
Пре спокойно човек може да се информира за случващото се само от коментарите тук.
Други сериали с петиции за подновяване, за Грей вече е време за край..

# 575
  • Мнения: 6 872
От цялата работа съм потресена как лекари не могат да се опазят от нежелана бременност.
Кристина, Кали, Теди и Амилия забременяха случайно. Май и Ейприл. Е, може ли такава безотговорност. Иначе са гении в сферите си.

# 576
  • Мнения: X
Аз сякаш не помня планирана бременност в този сериал. Поправете ме ако греша. Може би евентуално Тък на Бейли е бил планиран, ама всички други си бяха случайни. А да и неуспешната бременност на Аризона беше планирана. Това е. Точно 2 случая само. Grinning Наистина за доктори това е абсурдно.

# 577
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Първото дете на Ейприл и Ейвъри беше планирано, второто не.

# 578
  • Мнения: 25 732
Айде да забременееш случайно, добре. Ама да не знаеш кога и от кого, идва ми в повече.

# 579
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да, определено

# 580
  • Мнения: 12 391
Първото дете на Ейприл и Ейвъри беше планирано, второто не.
Не беше Simple Smile Стана случайно и тогава Ейвъри реши, че иска да бъдат заедно.

# 581
  • Мнения: 6 872
Не, Ейприл и Ейвъри вече бяха женени, но имаха някакви спорове за религията, с която ще бъдат отгледани хипотетичните им деца, когато Ейприл му каза, че вече не са хипотетични.
А на Меридит и Дерек първото дете, макар и не съвсем планирано, не  беше нежелано. Меридит му се зарадва и страдаше заради спонтанния аборт. Тe бяха и женени вече и се ориентираха май към деца.
Абе, май си беше съвсем на място епизодът в първия сезон, когато им показваха как се слага презерватив на банан, ама не се научиха. Joy

# 582
  • софия
  • Мнения: 773
На мен пък ми е странно и чудно да разбереш кога точно си забременяла, особено ако правиш по няколко пъти на ден с*кс и(то май при тях е без предпазни средства ) - то не почват примерно да звънкат камбанки като се случва Simple Smile .  Аз като забременяла също случайно си знам баш момента ,защото през въпросният месец не е имало друг контакт.

# 583
  • Мнения: 12 391
Е, то при Амилия не е нужно да знае кога точно. Просто между това, което тя си мислеше и реалното забременяване се оказа, че има 4 седмици разлика, явно тогава все още е имала връзка с Оуен.

# 584
  • Мнения: 4 097
За тези, които питаха "Станция 19", става, гледам го от време на време.

За бебето на Амилия - меко казано е странно това, че не знае от кого е бебето, но все пак и с това се запълва време.

На мен без Алекс все по-малко ми се гледа сериалът, а го следя от серия 1.

Общи условия

Активация на акаунт