Направи си сам от нищо нещо - 5

  • 71 897
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 6 629
Едно време баба Ви все на принтер е работила Laughing (това в кръга на шегата - и аз без принтера съм загубена) Simple Smile
За последния РД на баткото като стягах, накрая точно принтера ме предаде - тонера свърши тотално, а нямах време да ходя и да го зареждам.
Решението: (ама обещайте, да не ми се смеете много)
Скрит текст:

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Аз по този начин мисля да си сваля шаблона за едно еленче....
Но първо ще пробвам да го нарисувам,да се потрудя малко!

# 47
  • Мнения: 1 326
Направо си е гениално! Никога не бих се сетила😄

# 48
  • Мнения: 786

Решението: (ама обещайте, да не ми се смеете много)
Скрит текст:
Аз колко чертежи съм прекопирала така като студентка.. Close Satisfied

# 49
  • Мнения: 6 854
Ей, тарикатки, внимавайте с мониторите, да не ги прецакате!
Така става на стъклен монитор, ама на тези меките..... Да не вземат да ви останат чертежите като трайна графика на екрана. Joy Joy Joy

# 50
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Направо си е гениално! Никога не бих се сетила😄

И аз Blush

Ами, аз имам принтер и в работата, и вкъщи. Не че принтя щяло и нещяло, напротив. Но като трябва да направя бюджетни покани за рожден ден с дребния намираме картинка, тип "за оцветяване", разпечатваме я в колкото екземпляра са нужни, той си ги оцветява и надписва и сме готови Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 930
Здравейте, талантливи момичета!
Чета ви с удоволствие, но малко съм "вързана в ръцете".
Сега съм приготвила един голям плик с алуминиеви капачки за буркани Омния за изхвърляне, но преди това да ви попитам, може ли да се направи нещо от тях - нещо практично, или пък нещо за украса. В Нета не намирам нищо интересно. Имате ли идеи?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 6 629
Малката и брат и са големи фенове на Таласъмчо Simple Smile
Имаха пижами с него, но дъщеря ми израстна своята. Естествено, тя взе тази на брат и, а на него поръчах нова.
От старата изрязах картинката и им направих играчка за гушкане. Сега проблемът е, че е само една Joy

# 53
  • Мнения: 987
Здравейте, талантливи момичета!
Чета ви с удоволствие, но малко съм "вързана в ръцете".
Сега съм приготвила един голям плик с алуминиеви капачки за буркани Омния за изхвърляне, но преди това да ви попитам, може ли да се направи нещо от тях - нещо практично, или пък нещо за украса. В Нета не намирам нищо интересно. Имате ли идеи?


Майка ми от тях си прави конуси(фунийки) и ги ползва да навие и изпече тесто за фунийки с крем.
Дано си ме разбрала

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Здравейте, талантливи момичета!
Чета ви с удоволствие, но малко съм "вързана в ръцете".
Сега съм приготвила един голям плик с алуминиеви капачки за буркани Омния за изхвърляне, но преди това да ви попитам, може ли да се направи нещо от тях - нещо практично, или пък нещо за украса. В Нета не намирам нищо интересно. Имате ли идеи?



Като ученичка съм си правила "винтчета" за обици, че все губех такива.

Скрит текст:
Реже се къса лентичка, която се пробива в средата и се подвива в двата края, за да може подвитото да "стяга" обицата да не падне.

# 55
  • Мнения: 6 854
Много неща могат да се измислят и направят от капачки.
Правила съм си "стойка" за фитил за свещи, разни други дребни неща.
Това с фунийките за печене е супер.

# 56
  • София
  • Мнения: 930
Благодаря, че откликнахте. Това, с фунийките го знам още от детството ми, но аз не правя сладкиши. Ще продължавам да търся. Ако до 3 дни не измисля нищо, капачките заминават за боклука.

# 57
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Да си кажа за прословутата звезда Grinning Направих проба с каквото ми падна под ръка, без линия, на око. Обикновена салфетка идва малка. Трябва да е 5-8см по-дълга. Проблемът идва от това, че за да се промуши и да стои добре в кръгчето, това кръгче трябва да е достатъчно голямо, от там и звездата. И тогава салфетката идва къса. Да го има предвид, който се спре на този вариант. Аз се колебаех между нея и дядо Коледа, но определено ще е дядо Коледа, защото текстилните ми салфетки не са подходящ цвят. А дядо Коледа ще го направя с хартиени.
Обаче пък ми дойде наум, че вместо звезда, може да е цвете,за някакъв друг случай.

Сега, ако някой иска ,да обясня как се чертае брадата на дядо Коледа? Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye (шегувам се, разбира се)

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 23:34 от Ljuboznatelna

# 58
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Здравейте, талантливи момичета!
Чета ви с удоволствие, но малко съм "вързана в ръцете".
Сега съм приготвила един голям плик с алуминиеви капачки за буркани Омния за изхвърляне, но преди това да ви попитам, може ли да се направи нещо от тях - нещо практично, или пък нещо за украса. В Нета не намирам нищо интересно. Имате ли идеи?



Като ученичка съм си правила "винтчета" за обици, че все губех такива.

Скрит текст:
Реже се къса лентичка, която се пробива в средата и се подвива в двата края, за да може подвитото да "стяга" обицата да не падне.
Това е много хитро, но вече има и по 100-200бр силиконови от алиекспрес, просто ако някой не се е сетил да търси, както аз дълги години сменях от обици на обици... Излизат около долар пакетът.

# 59
  • Мнения: 786
Да си кажа за прословутата звезда Grinning Направих проба с каквото ми падна под ръка, без линия, на око. Обикновена салфетка идва малка. Трябва да е 5-8см по-дълга. Проблемът идва от това, че за да се промуши и да стои добре в кръгчето, това кръгче трябва да е достатъчно голямо, от там и звездата. И тогава салфетката идва къса. Да го има предвид, който се спре на този вариант. Аз се колебаех между нея и дядо Коледа, но определено ще е дядо Коледа, защото текстилните ми салфетки не са подходящ цвят. А дядо Коледа ще го направя с хартиени.
Обаче пък ми дойде наум, че вместо звезда, може да е цвете,за някакъв друг случай.

Сега, ако някой иска ,да обясня как се чертае брадата на дядо Коледа? Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye (шегувам се, разбира се)
Абсолютно същия дядо Коледа имаше в Джъмбо миналата година, 1лв бяха 20бр.

Общи условия

Активация на акаунт