Какво да пия за имунната система.

  • 4 473
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 8
Какво да пия за имунната система.

# 1
  • Мнения: 3 250
Какво ѝ е?
Защото така - какво да пия - ами червено вино?

# 2
  • Мнения: 547
Витамин Д.

# 3
  • Мнения: 18 560
Аз приемам Прополис(клеева тинктура) вече 2 м по 20 капки,3 пъти на ден,половин час преди хранене. От аптеката си купих. Пия и витамин Д(вигантол). Срина ми се имунитета сред раждане. И реших до взема мерки.
Червено вино е много добра идея😉

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Греяна ракия.

# 5
  • София
  • Мнения: 6
Сироп от бъз.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 571
Нищо, ако няма конкретна причина. Не е добре да се пипа имунната система просто ей така.

# 7
  • Мнения: 2 030
Има ли слънце, разходки, море и планина няма срив на имунната система. Ако все пак се случи, горните съвети: червено вино, домашен мед, сок от черен бъз.

# 8
  • Мнения: 32
Котешки нокът !!!!

# 9
  • Мнения: 47
Да споделя и аз какво правя за имунитета:) Вече трета година взимам в началото на октомври до края на декември  коластра за укрепване на имунитета и после януари си взимам витамини/обикновено от А до Я/разтворими или на таблетки. Определено мисля, че тази комбинация действа при мен.
Взимала съм и клеева тинктура-по 30 капки два пъти на ден, преди хранене.

# 10
  • Мнения: 106
Аз съм много доволна от Сироп от бъз. Едно шишенце ме вдига и ме държи дълго време. Детето постоянно ми мъкне вируси, всичко лепя, но това наистина ми помогна като изпих едно шишенце. Сега вече за трети път си взимам и ме държи на крак поне два-три месеца.

# 11
  • Мнения: 310
Аз пия гел от алое вера и мака. Хем за добър имунитет, хем за щитовидната жлеза. Няма пролетна умора, няма сутрешна сънливост, отпадналост ... нищо. Даже и кафето намалих до 1 на ден сутрин. Пия много вода, сутрин спортувам на открито.

# 12
  • Мнения: 47
Аз съм много доволна от Сироп от бъз. Едно шишенце ме вдига и ме държи дълго време. Детето постоянно ми мъкне вируси, всичко лепя, но това наистина ми помогна като изпих едно шишенце. Сега вече за трети път си взимам и ме държи на крак поне два-три месеца.

Какъв сироп от бъз?Концентрат ли?

# 13
  • Мнения: 611
Имунусан витамини, био мама, прополис на ампули, сарженор ампули много добре действат, а и витамин ц течно.
Иначе мед, лимон, лайка, бъз и други билки. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 14
  • Мнения: 47
Аз си взех Имунохелт Кидс. Сиропче, което давам и на дъщеря си.т.е. Става и за деца и за възрастни. Съдържа бъз, лактоферин, цинк, вит.С и други естествени съставки за укрепване на имунитета. Помага и при температура.
Отделно всеки ден чай от джинджифил, прополис и мед, който използваме за подслаждане на всичко вкъщи:)

# 15
  • Мнения: 61
Аз от 2-3 години съм се доверила на водораслите на една немска фирма, казват се Инфлустоп Артроспира. Изцяло натурален продукт. Препоръча ми ги лекар, който ги пие отдавна. Боледувах често преди, но сега дори и да прихвана някой вирус, го изкарвам по-леко и се възстановявам много бързо.

# 16
  • Мнения: 1
И ние пием Имунохелт Кидс! Започнах да го давам на дъщеря ми септември месец, за да подсиля имунитета й. Мисля, че се получи, тя беше болна само един път тази зима( нормално стигаме до 2-3) и освен това, доста  по-бързо и мина. От края на март пак започнах да го давам. За радост е много хубав на вкус и не е борба, когато детето трябва да го изпие!

Общи условия

Активация на акаунт