Какво да пия за имунната система.

  • 4 426
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Какво да пия за имунната система.

# 1
  • Мнения: 3 250
Какво ѝ е?
Защото така - какво да пия - ами червено вино?

# 2
  • Мнения: 547
Витамин Д.

# 3
  • Мнения: 18 503
Аз приемам Прополис(клеева тинктура) вече 2 м по 20 капки,3 пъти на ден,половин час преди хранене. От аптеката си купих. Пия и витамин Д(вигантол). Срина ми се имунитета сред раждане. И реших до взема мерки.
Червено вино е много добра идея😉

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Греяна ракия.

# 5
  • София
  • Мнения: 6
Сироп от бъз.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 109
Нищо, ако няма конкретна причина. Не е добре да се пипа имунната система просто ей така.

# 7
  • Мнения: 2 014
Има ли слънце, разходки, море и планина няма срив на имунната система. Ако все пак се случи, горните съвети: червено вино, домашен мед, сок от черен бъз.

# 8
  • Мнения: 32
Котешки нокът !!!!

# 9
  • Мнения: 47
Да споделя и аз какво правя за имунитета:) Вече трета година взимам в началото на октомври до края на декември  коластра за укрепване на имунитета и после януари си взимам витамини/обикновено от А до Я/разтворими или на таблетки. Определено мисля, че тази комбинация действа при мен.
Взимала съм и клеева тинктура-по 30 капки два пъти на ден, преди хранене.

# 10
  • Мнения: 106
Аз съм много доволна от Сироп от бъз. Едно шишенце ме вдига и ме държи дълго време. Детето постоянно ми мъкне вируси, всичко лепя, но това наистина ми помогна като изпих едно шишенце. Сега вече за трети път си взимам и ме държи на крак поне два-три месеца.

# 11
  • Мнения: 306
Аз пия гел от алое вера и мака. Хем за добър имунитет, хем за щитовидната жлеза. Няма пролетна умора, няма сутрешна сънливост, отпадналост ... нищо. Даже и кафето намалих до 1 на ден сутрин. Пия много вода, сутрин спортувам на открито.

# 12
  • Мнения: 47
Аз съм много доволна от Сироп от бъз. Едно шишенце ме вдига и ме държи дълго време. Детето постоянно ми мъкне вируси, всичко лепя, но това наистина ми помогна като изпих едно шишенце. Сега вече за трети път си взимам и ме държи на крак поне два-три месеца.

Какъв сироп от бъз?Концентрат ли?

# 13
  • Мнения: 606
Имунусан витамини, био мама, прополис на ампули, сарженор ампули много добре действат, а и витамин ц течно.
Иначе мед, лимон, лайка, бъз и други билки. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 14
  • Мнения: 47
Аз си взех Имунохелт Кидс. Сиропче, което давам и на дъщеря си.т.е. Става и за деца и за възрастни. Съдържа бъз, лактоферин, цинк, вит.С и други естествени съставки за укрепване на имунитета. Помага и при температура.
Отделно всеки ден чай от джинджифил, прополис и мед, който използваме за подслаждане на всичко вкъщи:)

Общи условия

Активация на акаунт