Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 639
  • 742
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 135
Здравейте, момичета. Да питам някоя от вас знае ли нещо за спиране на сериала? Питам, защото попаднах на това

Скрит текст:
ASKIM - Най-новите турски сериали!
13 Oct at 7:35 pm
Actions
Поради неясната съдба на сериала "ДЪЩЕРЯ МИ", на който първо беше сменен деня на излъчване от сряда в петък, а сега решението на TV8 да го финализират на 5 епизод, ако рейтингът му не се вдигне, въпреки, че успя да влезе в топ 10, както и поради факта, че заради трейлъра му, който качих в ютюб имам 9 наказания, го оставям на изчакване. При всички случай ще бъде преведен, в зависимост колко епизода ще излъчат общо, ще намеря начин да го вместя някъде.
Заменям "Дъщеря ми" със "Стълкновение" като жанр, който пасва на преведеното досега от групата - екшън и кримки и сериали с повече адреналин. Решаващо е участието на Алперен Дуймаз, на който съм превела всички изяви, с изключение на "Сладки малки лъжкини". Очаквам подробно инфо за каста и сериала от Стефан и всички други, които решат да помогнат с каквото и да е, и разбира се, от целия ASKIM TEAM начело с Ани.💖💗💞

Пети еп. няма да е финална серия нали? Eто го втори фрагман Kızım | 5. bölüm 2. tanıtımı|



Без да разбирам и дума, не ми изглежда, а и не  е упоменато за финал Thinking



# 46
  • София
  • Мнения: 3 430
Привет!
Инче, здравей!
Какво пък е това сега в скрития текст?
Защо ще финализират "Дъщеря ми", а ще го представят на изложението в Кан. Тези турци наистина са непредвидими, но мисля, че това е измислица. Четох преди това, че турската публика не харесвала актрисата изпълняваща ролята на Джандан абла и предлагала да я сменят. Тези ASKIM превеждат ли сериала?



Последна редакция: чт, 18 окт 2018, 22:55 от Nina NN

# 47
  • Мнения: 1 135
Тези ASKIM превеждат ли сериала?
Аз лично съм виждала преведени  фрагманите за първи еп.
https://www.vbox7.com/play:dd8f9ecde7
https://www.vbox7.com/play:1b937e161a
Затова се чудих дали се очаква бг превод. От това тяхно съобщение разбирам, че са отложили превода за неопределен период и сега вместо "Дъщеря ми" ще превеждат "Стълкновение" Thinking Те превеждат, те избират, но кой гарантира, че въпросният сериал който са избрали също няма да бъде спрян? Както и да е, това не ме вълнува. Гледам си и с руски превод, просто исках да знам дали е партенка за финала на "Дъщеря ми" , защото нищо за спиране не съм разбрала до момента.

# 48
  • Мнения: 3 747
Здравейте. категорично пети епизод няма да е последен, не се тревожете. Wink За превод от съобщението разбирам, че ще трябва да чакаме да го "вместят някъде", защото е изместен от друг сериал. Доста кофти звучи. За сметка на това, "Дъщеря ми" вече е закупен в Гърция, Полша, Боливия и Аржентина. Hands Clap
Превод на фрагмана

Не си се променила.
Ти също.
Намерих дъщеря ти. Мисля, че като нейна майка ще искаш да го знаеш.
Майка ти и леля ти те оставиха и си тръгнаха. Майка ти не е лъжкиня, леля ти не е лъжкиня, а аз съм лъжец така ли?
Моята майка е мъртва! Ако не беше умряла нямаше да ме остави тук!
Ще те питам нещо. Не смей да ме лъжеш! Защото, ако ме излъжеш, ще направя това, което от 8 години ми се върти в ума. Ще те убия.
Питай!
Ойкю моя дъщеря ли е? Ойкю, какво става?




Öykü'nün gerçek babası kim? 😳 #Kızım yeni bölümüyle yarın 20.00'de @tv8'de! Кой е истинският баща на Ойкю? Нов епизод на "Дъщеря ми" утре 20.00 по tv8

# 49
  • Мнения: 1 135
Мерси, Ради. Hug
В предния пост забравих да споделя с вас, че намерих 4 епизода от корейския оригинал с превод. Ако някой харесва корейско кино, заповядайте.

Oh My Geum-bi E01 / Моята Гъм Би Е01
Oh My Geum Bi E02 / Моята Гъм Би Е02
Oh My Geum Bi E03 / Моята Гъм Би Е03
Oh My Geum Bi E04 / Моята Гъм Би Е04



Аз превъртях и четирите епизода на бързо и доста от сцените, които турците са заснели са едно към едно с оригинала. Малката актриса в главната роля е получила награда за най-добра актриса сред децата.

Best Young Actress #2016KBSDramaAwards Heo Jung Eun #OhMyGeumBi

# 50
  • София
  • Мнения: 3 430
Здравейте, мили момичета!
Дойде петък и чакам с нетърпение излъчването на епизода довечера. От фрагментите се разбра, че най-вероятно баща е Джемал. Какъв човек е той? Как ще постъпи с момиченцето, а Демир? Ще видим и майката що за птица е? Милата Ойкю май усеща, че болеста се проявява. Дано нещата се развиват добре за детето. Дано сценаристите не забият в посредствени ситуации и дадът шанс на сериала да продължи. Дано! Хубав ден и до довечера.Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Дали ТОЙ е генетичния баща?

Или ТОЙ е истинския баща?


Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 14:28 от Nina NN

# 51
  • София
  • Мнения: 3 430
Здравейте, мили момичета!
Очаквам с нетърпение следващата серия. Какво ни очаква? Съвсем кратко описание на това което ще се случи:

"Може ли Ойкю най-накрая да каже на баща си за своята тайна?
Демир настоява да открие истината, която Ойкю крие. Дали Ойкю, която започна да се доверява на баща си, ще може в крайна сметка да разкаже за своята тайна?
Демир решава да бъде честен и да каже на Джандан къде живеят, но не предполага  Джандан и Угур да се срещнат в хостела.
Неочакван човек, който открива тайната на Ойкю, която тя крие от Демир, ще накара момиченцето да преживее още трудни моменти.
Тежестта на голямата мистерия за Ойкю става малко по-тежка."
Хубав ден ви желая и до утре.Flowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf CloverFlowers Rose

# 52
  • Мнения: 7 868
Привет, Нинка,
Благодаря за озета!

Чак сега виждам, че не сме си коментирали последния епизод.

Беше ми интересно какво ще каже майката на Ойкю на Джемал, но може и тя да не е сигурна кой е бащата.
А Демир как я защити пред Уур тази красавица.
Странно за каква я мисли, че едва ли не на пиедестал я е поставил.
Интересно като разбере, че тя е изоставила детето дали пак ще има такова отношение към нея.
Не ми е приятна особено, въпреки че не зная причините да зареже Ойкю.
Знам ли, може да я оправдая по- нататък, защото животът пред какви ли не изпитания поставя хората.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 430
Здравей, Пепелче!
Наистина не сме коментирали, въпреки, че серията си заслужаваше. Ойкю и Демир се сближават все повече и повече. Демир започва да обича детето и се държи и закриля като баща. Интересена беше срещата на Джемал с майката и много очаквах да се разбере кой е бащата, но все още не е ясно. Рускините твърдят, че е Джемал, а така било и в корейския вариант. Вероятно е така и ще има  напрежение и сблъсък в чувствата. Сценаристите ще поставят въпроси и ще дават отговори, кой  баща е истински? Във фрагмента за 6-ти епизод /гледах го в ИГ, но не мога да го кача тук/ дават по обширен разговор между Джемал и майката. Демир води Ойкю при Джандан и там майката на излизане от апартамента на Джемал вижда момиченцето и Демир. Какво ще стане след това ще се заговорят ли или не - въпрос?  Вероятно вече ще започне да се разкрива и заболяването на детето. Дали това няма да е лекаря - приятел на Джандан. Очаквам с нетърпение следващия епизод. Сериала е много завладяващ според мен и се чудя, защо рейтинга не е висок, а и при нас е малко гледаем.   Лека вечер и до утре.Flowers Four Leaf Clover






Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 18:16 от Nina NN

# 54
  • София
  • Мнения: 3 430
Здравейте, момичета!
Очаквам  с нетърпение превода на 6-ти епизод. Дано не се бавят много рускините. Епизода ми хареса, въпреки че го гледах само на картинки и ми се ще да коментирам след по задълбочено гледане. Прекрасна игра на всички. Впечатли ме Селин Шекерджи с изпълнението на нова версия на песента "Аз съм малка".


Не разбрах, когато тя посети новия дом на Джемал,  дали му каза кой  е бащата, или и тя не знае кой е?

Ойкю и Демир все повече се сближават и  милито момиченце взе решение да сподели за болестта  с баща си.


Хубава вечир и дано не чакаме много за превода. До скоро.Flowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf CloverFlowers Maple Leaf

ПП. Песента на Асу , преведена от руски:

Аз съм малка, все още много малка, затова  имам много грешки,
Ето защо го казвам, защото мисля, че е важно.
Аз съм малка, все още много малка, затова извършвам глупости.
Губя, защото все още не вярвам.

Вървя по пътя, толкова малка, че съм все още в началото на пътя.
В ръцете съм играчка на  фалшиви, големи и непостоянни хора.
Вървя по пътя от  малка сама и съм все още в началото на пътя,
В ръцете съм играчка на - фалшиви, големи и непостоянни хора.

Аз съм малка, все още много малка, затова е моя  страх,
Гордостта ми е срината, защото съм беззащитна, като дете.
Аз съм малка, все още много малка, затова съм тревожна
Защото нямам защита, защото моето страдание,  остави  белега си.

Аз съм малка, все още много малка ...

Последна редакция: сб, 27 окт 2018, 18:20 от Nina NN

# 55
  • Мнения: 7 868
Нинка,
И аз чакам превод, даже мислех тази вечер да го гледам, ама ако няма ще мина на Гюлпери.

Аз също си предполагам, че майката не е сигурна кой е бащата.
Или предпочита да е Демир, нали тя е оставила името му на лелята.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 430
Пепелче, здравей мила!
Открих превода на 6-ти епизод  от падругите, но на този линка:
http://great-tv.tv/turetskie-serials/zhenshchina-kadin
Той отваря "Жена", но в дясно от страни на турски сериали ще намериш и "Дъщеря ми". Ще се справиш, опитай.
Приятно гледане.Flowers Four Leaf Clover

# 57
  • Мнения: 1 135
Пепелче, здравей мила!
Открих превода на 6-ти епизод  от падругите, но на този линка:
http://great-tv.tv/turetskie-serials/zhenshchina-kadin
Той отваря "Жена", но в дясно от страни на турски сериали ще намериш и "Дъщеря ми". Ще се справиш, опитай.
Приятно гледане.Flowers Four Leaf Clover

Не откривам 6-ти еп., а сайта е бъкан с реклами и вируси. Вече не знам къде го качват и кога излиза превода. Thinking
Едно мое колажче, за да се реванширам, че не пиша много. Simple Smile

Големи сладури са баща и дъщеря. Независимо кой е генетичният баща, Ойкю е дете на Демир.

# 58
  • Мнения: 3 747
Момичета, не съм гледала 6-ти еп. Оставила съм го за утре. Виждам, че и вие не сте гледали още, но понеже коментирате кой е бащата, снощи в туитър видях дежурните снимки с цитати от епизода. Тази ми направи впечатление.

Асу: Ако много ти е любопитно, ще ти кажа...Детето не е от теб, Джемал.
Ако Асу не е излъгала, това означава, че Ойкю е дъщеря на Демир.

# 59
  • Мнения: 7 868
Благодаря,
Защо  е така непопулярен този сериал?
Все го издирваме.
Какъв му е рейтингът?

Инче, този колаж ти ли го прави?
Браво!

Ради, някой писа, че в корейския бащата бил Джемал. Simple Smile
Аз съм склонна и сега така да си мисля.
По- интересно ще е

Общи условия

Активация на акаунт