Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 817
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 298
Коя е темата, в която се обсъждат уредите за използване у дома? Не я намирам.

https://www.bg-mamma.com/?topic=631845

# 721
  • Мнения: 41
Здравейте! Отдавна никой не е писал в темата Confused, но и се надявах на нови отговори Hug. Търсих в интернет на колко години даден човек може да започне лазерна епилация , но повечето са разногласни Confused .Thinking

# 722
  • Мнения: 10 256
Аз отдавна съм минала критичния минимум за възраст 😂😂, но ми е любопитно защо не се препоръчва на по-млади. Това не е ли повърхностна процедура все пак...Дано се включи някой по-компетентен. Аз ако имах средства като по-млада, нямаше да мисля два пъти. А то и на моите младини кой ти беше И чувал за такива неща.....

# 723
  • Мнения: 12 593
Не се прави при твърде млади хора докато не е напълно приключил пубертетът, то и няма да е ефективно тогава. Хормонални промени, окосмяването също още се развива, та може и тепърва да се появят нови косми след като процедурите са премахнали каквото е било налично когато са правени. Доколкото знам, това е основният довод да има минимална възраст.

# 724
  • София
  • Мнения: 17 773
Да, хормонална е причината. Даже някои казват,че е най- добре след раждане.

# 725
  • Мнения: 41
То добре след раждане, но например 18/19 г. личност дали би могъл да се подложи на лазерна епилация при положение, че  не може да търпи окосмяването си?

# 726
  • София
  • Мнения: 1 395
Направих първа процедура мишници и интим в Лазер център. Останах доволна, много бяха любезни и обясняват подробно.
Преди 8-9 месеца правих две процедури в Инканто. Там ме викаха на 20 дни и с косми поне на 4-5 дни, поникнали. Не знам дали да ги броя.

# 727
  • София
  • Мнения: 17 773
Е, може, просто казвам, че след раждане може да се върнат косми заради хормоналната буря.

# 728
  • Мнения: 5 847
То добре след раждане, но например 18/19 г. личност дали би могъл да се подложи на лазерна епилация при положение, че  не може да търпи окосмяването си?

Разбира се, че може. Горе-долу на такава възраст започнах с моите процедури.

# 729
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
В моето студио съветват за млади момичета поне 2 години от първия цикъл. Тази година мислех да купувам процедури на голямата си дъщеря, но решихме да изчакаме още една година. Тя не е с прекалено голямо окосмяване, маха мишници и крака от коляното надолу, та се търпят нещата на този етап.

# 730
  • Мнения: 41
Е, може, просто казвам, че след раждане може да се върнат косми заради хормоналната буря.
Благодаря все пак. Hug
В моето студио съветват за млади момичета поне 2 години от първия цикъл. Тази година мислех да купувам процедури на голямата си дъщеря, но решихме да изчакаме още една година. Тя не е с прекалено голямо окосмяване, маха мишници и крака от коляното надолу, та се търпят нещата на този етап.
Радвам се, че има хора с нормално окосмяване, ако така мога да се изразя, че аз не съм от късметлиите с "хубави" гени относно това, пък може и аз да съм си виновна хмммм... Та надявам се да ме разберете, че така съм го обяснила 🥴

Разбира се, че може. Горе-долу на такава възраст започнах с моите процедури.
[/quote]
Значи може би има надежда и за мен Grinning

# 731
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета.Аз ходя на лазерна епилация в клиниката на Д-р Денкова в София.Дотук съм наравила 5 процедури на подмишници и рецултатите са страхотни.Още поне една ще направя.Исках да ви попитам, ако някой е ходил там, дали има наблюдения как се запазват резултатите във времето и дали са достатъчни поддържащите процедури на 6 месеца, които те препоръчват?А според вас в Леге Артис дали е по-ефективен лазерът?Малко по-скъпо е от на другите места и се питам дали е оправдано.Искам и интим да направя също един пакет от процедури.Аз съм много светла с тъмни осми.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 744
Здравейте, нова съм в темата.
Досега съм ходила на лазерна епилация само и единствено в център Върсус на зона интим, подмишници, горна устна и отскоро подбедрици.
Дразни ме факта че на интим вече съм на 8ма процедура но все още ми излизат косъмчета в областа на дупето и на срамните устни. Казаха ми че било нормално и че трябва да правя поддържащи процедури всяка година.
Но още от началния курс моите процедури са през 3-4 месеца, тоест правя процедури 3-4 пъти в годината а поддържащитеще са 3 пъти в годината което ми се вижда много.
За сметка на това попаднах на скоро на сайта на Леге артис които пък обещават 18 години ефект без поддържащи процедури?
Искам мнения дали някои от вас са карали пълен  курс процедури там и истина ли е това?
Относно моя тип кожа - аз спадам към "перфектният тип за лазерна епилация" - бяла кожа и много дебели черни косми

# 733
  • Мнения: 5 847
Лазерът във "Versus" и "Lege Artis" е една и съща марка и модел, 1:1. Сама прецени. Grinning

Това е краткото обяснение, имам и дълго, но в момента не разполагам с време да пиша...

# 734
  • София
  • Мнения: 1 744
Ок, ясно, значи е невярна информацията на сайта им...

Общи условия

Активация на акаунт