Цигара IQOS

  • 204 638
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 39
ние с мъжа ми си купихме преди 7 дни и нашите при дърпане карат по 1 минута ,между вибрациите,за това дърпам като луда за да не изтърва времето за зареждане от 4 минути .
Има ли значени дали цигарата се нацутва до началото на филтъра или се оставя разстояние?
Аз пушех по 1 кутия от нормалните 17г,с мноого кашлилца  и с черни зъби,вече няма нормални цигари,ням кашлица,дори и ги намалих тези,но маъжа ми още не може да свикне,защото не си е дал зор.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 11:07 от desihd

# 151
  • Мнения: 107
Пуша обикновени припалвам и IQOS от време на време лошото е че сиената са ми слаби амбъра и те сините ми идват тамандан ама пусто му и ментол не свиквам нито глава ме боли нито проблеми с гърлото имам ако са безвредни са шест

# 152
  • Мнения: 39
Благодаря на всички за отговорите и за съветите!  Ще опитам с вода за уста!  Мислех,  че снощи съм написала отговор,  но явно не съм успяла!  Не знам как да продължаваю вече и от чудене ще взема да откажа всичко GrinningGrinningGrinning

# 153
  • Мнения: 6 777
Пробвай с витамин Ц. От опит ти го казвам, никотина унищожава запасите от витамин Ц в организма, а един от симптомите за липсата му е кървенето на венците.

# 154
  • Мнения: 39
Пробвай с витамин Ц. От опит ти го казвам, никотина унищожава запасите от витамин Ц в организма, а един от симптомите за липсата му е кървенето на венците.
Каква доза,  по колко на ден?

# 155
  • Мнения: 6 777
С витамин Ц няма опасност да предозираш, но да кажем по 1000 милиграма на ден примерно седмица и виж дали ще има ефект.

# 156
  • Мнения: 1
Ако е от айкоса смени самия вкус цигари може и да не ти понася а пък ако не спре намали цигарите

# 157
  • Мнения: 39
Ако е от айкоса смени самия вкус цигари може и да не ти понася а пък ако не спре намали цигарите
Май ще трябва да се спират окончателно.  Днес не ми остана време,  но утре ще пазарувам по темата!  Благодаря ви на всички!  HugHugHug

# 158
  • Мнения: 2
При мен главоболието се усилваше и на 3-тия ден се отказах от iqos-a. Подарих я на приятелка и си останах на тютюна (Golden Virginia). Не съжалявам, тъй като според мен тези електронни цигари са доказано по-вредни отколкото ги изкарват.

# 159
  • Мнения: 539
При мен главоболието се усилваше и на 3-тия ден се отказах от iqos-a. Подарих я на приятелка и си останах на тютюна (Golden Virginia). Не съжалявам, тъй като според мен тези електронни цигари са доказано по-вредни отколкото ги изкарват.

А тази информация с какво би ни била полезна на нас? Просто питам!

# 160
  • Мнения: 6 777
При мен главоболието се усилваше и на 3-тия ден се отказах от iqos-a. Подарих я на приятелка и си останах на тютюна (Golden Virginia). Не съжалявам, тъй като според мен тези електронни цигари са доказано по-вредни отколкото ги изкарват.
Кой го е доказал? Дай да ги видим доказателствата.

# 161
  • Мнения: 2
Може би се изказах пресилено - имам предвид, че са също толкова вредни колкото обикновените цигари.

Ето "доказателство" Smile : https://czpz.org/medicine-science/9819-icos-%D1%81%D0%B0-%D1%82% … D0%B0%D1%80%D0%B8

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 16:23 от AnMary

# 162
  • Мнения: 539
Благодаря ви! Дори да са също толкова вредни, остават предимства като: липса на дим, миризма от изгоряла шума и вреда за околните. Дори и само това е повече от достатъчно. Вече друг е въпросът, ако се окажат по- вредни от традиционните.

# 163
  • Мнения: 922
Групичка някой от вас да получава сърцебиене от цигарите и все едно вдигате кръвно , както и гадене да имате или някоя да е имал и да е било установено че е от цигарите ?

# 164
  • Мнения: 6 777
Може би се изказах пресилено - имам предвид, че са също толкова вредни колкото обикновените цигари.

Ето "доказателство" Smile : https://czpz.org/medicine-science/9819-icos-%D1%81%D0%B0-%D1%82% … D0%B0%D1%80%D0%B8
Потърсих самото проучване, защото е по-важно то да се анализира, а не да се слуша какво разправят журналистите. Ето го https://openres.ersjournals.com/content/5/1/00159-2018#ref-10. Не съм специалист за да го анализирам в дълбочина, но като гледам графиките, от трите типа най-безвредни са електронните цигари, следвани от IQOS и най-вредни са нормалните цигари. Ще е добре ако има някой, който разбира повече да го анализира.
Докато го търсих това изследване ми попадна едно друго и сигурно ще ви е интересно да видите концентрацията на разни вещества в IQOS спрямо нормалните цигари.

Общи условия

Активация на акаунт