Преди и след (home makeovers)

  • 121 650
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 3 975
Благодаря! Не е фирма, частно лице е. Но не го препоръчвам, защото ни излезе доста скъпа /не обмислихме много нещата и не проучихме пазара достатъчно/, доста дълго време я чакахме /от Май до Септември/, в последствие разбрахме, че човека не прави нищо сам а всичко прекупува или дава на друг да му прави и оттам идва и оскъпяването съответно. Добре, че поне крайния резултат е добър и ни удовлетворява, че не знам иначе... Има си и много забележки, но аз умело съм ги скрила с разни неща Stuck Out Tongue Grinning

Разбирам и ние имахме подобни проблеми при изработката на кухнята - дано не е същия човек - Валентин. Накрая дори не си довърши всичко по кухнята и наехме 2-ра фирма за довършване , а и сумата беше по-висока накрая, понеже не е сметнал пражолно плоскостите, които са неогходими.

# 46
  • Мнения: 2 232
Владимир се казва Simple Smile Има страница във фейсбук - de mi се казва, може да разгледате. На вид нещата му се получават, но му отнема много време, много е муден и пипкав. Определено си е сбъркал професията Grinning

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Само на мен ли на снимката на теmата "преди" повече ми харесва от "след" Grinning

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 689
Само на мен ли на снимката на теmата "преди" повече ми харесва от "след" Grinning
Сега я загледах Simple Smile и на мен също повече ми харесва Преди.

# 49
  • Мнения: 207
Само на мен ли на снимката на теmата "преди" повече ми харесва от "след" Grinning
Има нещо такова... Мислех че само аз заглеждам кухнята от "преди".

# 50
  • Мнения: 2 068
Само на мен ли на снимката на теmата "преди" повече ми харесва от "след" Grinning
Има нещо такова... Мислех че само аз заглеждам кухнята от "преди".
и на мен ми харесва повече снимката "преди"

# 51
  • Мнения: 1 324
Харесва ми след, но бих сменила цвета на стената и плота. Peace

# 52
  • Мнения: 9 825
Харесва ми след - защото е по-свежо някак Wink
И цветът ми харесва - "мента" мисля, че се води.

Абе, и двете кухни ще взема, ако някой ми ги подари

# 53
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Страхотна тема! Много съжалявам, че не снимах първата част от ремонта в къщи. Втората вече ще снимам.

# 54
  • Мнения: 17 936
Страхотна тема! Нямам преди, защото влязохме на голи стени, но ще ви следя с интерес!

Р.Р. Имам преди и след от общежитие, но да не ви развалям настроението Smirk

# 55
  • Мнения: 1 649
Здравейте Blush
Търсих ,но не намерих подобна тема .
Искам да ви покажа преди и след ,стаята ми за орхидеи .
Преди тази стая е била тераска ,но са е остъклили за да е използват килер най -вероятно Grinning
Аз е направих ,кътче за колецията ми от орхидеи Sunglasses

Скрит текст:
Преди :

И след :

Стелажите ги закупих от икея ,паснаха идеално и бяха на промоция за 27€ Stuck Out Tongue Closed Eyes

Сега случайно попаднах и на старата си спалня Joy
Гардероба , беше вграден . Залепих тези тапети и се получи това :

Скрит текст:
Преди :

И след залепянето на тапет и боядисване на някой само части от стените в сиво :


Боядисах и рамки на картини Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Преди :


След :
Привет, страхотно се е получило! Моля да споделиш как направи гаредроба с тапетите. Имам един стар, който се чудя как да рефрешна, много скучен и кафяв ми е Sad....

# 56
  • Мнения: 2 232
Привет! Ето промяната и на нашата баня Stuck Out Tongue Може малко да се погнусите от първите снимки..




# 57
  • Мнения: 1 324
Прекрасна баня! Би ли споделила каква сума дадохте за цялостният вид? Благодаря! Heart

# 58
  • Мнения: 207
Огромно браво за банята! Всичко е превъзходно, толкова е хубаво..

# 59
  • Мнения: 2 232
Прекрасна баня! Би ли споделила каква сума дадохте за цялостният вид? Благодаря! Heart

Благодаря! Аз хич не съм по сметките и много от нещата не помня точно колко струваха, защото са купувани през голям период от време. Ние правихме ремонт повече от 1г. Но по груба сметка някъде около 2500,00лв максимум ни излезе с всички допълнителни дребни неща по нея /закачалки, кошче, четка за тоалетна и т.н/. Но имайте предвид, че абсолютно всичко купено вътре е било на промоция - от плочките - до кошчето за боклук Grinning + това че баща ми се занимава с ВиК и той направи всички тръби вътре. Единствено сме викали майстор за лепенето на плочките. Просто с моя приятел сме пестеливи и дебнем промоциите, пък и не бързахме да се нанасяме Simple Smile
Предполагам, че при други обстоятелства сумата щеше да надхвърли 3000,00лв

Общи условия

Активация на акаунт