Благоевград- тема 37

  • 76 519
  • 480
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9
Здравейте, предстои ми да запиша детето  си в първи клас и се колебая между 3то и 7мо училище. Можете ли да ми дадете отзиви - относно учителите, базата, организацията и т.н. Плюсове и минуси?

# 466
  • Мнения: 3 535
Базата в 3то е от зле, по-зле. 7мо е по-ново училище. Навремето съм учила и в 3 и в 7мо, но беше отдавна и 7-мо беше съвсем ново и хубаво. Сега не знам, но 3то е зле, детето учи там. Има и добри учители, като навсякъде. Ръководството не става. Не бих казала, че съм доволна, че детето ми учи там.

# 467
  • Мнения: 9
Базата в 3то е от зле, по-зле. 7мо е по-ново училище. Навремето съм учила и в 3 и в 7мо, но беше отдавна и 7-мо беше съвсем ново и хубаво. Сега не знам, но 3то е зле, детето учи там. Има и добри учители, като навсякъде. Ръководството не става. Не бих казала, че съм доволна, че детето ми учи там.
Много благодаря за отговора. Факт е, че чувам доста негативни неща и за двете училища. Очевидно ръководството и в двете не е на ниво. А вашето дете в кой клас е? Питам, понеже ако е 4ти, то същите учителки ще поемат следващите първокласници и търся мнения за тях.

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 16:34 от Tinkerbell27

# 468
  • Мнения: 3 535
7 ми клас. Учителите по- скоро бих казала, че са добри като учители, но малко от тях искат да се справят с лошата дисциплина. Или не могат. Или родителите на някои деца, а съответно и децата си позволяват да тероризират цял клас по някои предмети. Сякаш някои са решили, че са голямата работа. И часовете са провалени.

# 469
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър учител по математика за седмокласник. Благодаря!

# 470
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Здравейте. Може ли да ми препоръчате козметично студио в града, става въпрос за премахване на милиум под лявото око. Има ли някой в града, който се занимава с подобни неща?
Благодаря!

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 14:38 от Симона_

# 471
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз премахнах моето в М Студио, Мария е супер.

# 472
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли някой който в раждал скоро в родилното отделние на държавната болница да даде мнение? Simple Smile

# 473
  • Мнения: 499
Здравейте, може ли някой който в раждал скоро в родилното отделние на държавната болница да даде мнение? Simple Smile
Здравейте. Родих в държавната болница преди 2 години. Секцио с избор на екип. Нямам забележки, но нямам и база за сравнение. Пишете лс, ако искате нещо по- конкретно да попитате.

# 474
  • Мнения: 220
Здравейте, може ли някой който в раждал скоро в родилното отделние на държавната болница да даде мнение? Simple Smile
Мога да ви препоръчам Клиниката в Дупница със завеждащ на отделението д-р Динов. Няма да разберете ,че сте оперирани. На следващия ден ще се чувствате все едно нищо не е било.

# 475
  • Мнения: 33
Здравейте, от коя лаборатория в града сте доволни? Трябва да изследвам полови и щитовидни хормони.

# 476
  • Мнения: 201
Здравейте, от коя лаборатория в града сте доволни? Трябва да изследвам полови и щитовидни хормони.
Унидиамед.

# 477
  • Мнения: 33
Здравейте, от коя лаборатория в града сте доволни? Трябва да изследвам полови и щитовидни хормони.
Унидиамед.
Там чувам, че много се бъркат изследванията..

# 478
  • Мнения: 201
Здравейте, от коя лаборатория в града сте доволни? Трябва да изследвам полови и щитовидни хормони.
Унидиамед.
Там чувам, че много се бъркат изследванията..
Аз попринцип не съм от Благоевград, но винаги там са ми пускали и съм доволна. Не съм доволна изобщо от Рамус.

# 479
  • Мнения: 2 799
В поликлиниката , на втория ет. - МЦ 1/лабораторията на д-р Варламова/.

Общи условия

Активация на акаунт