Благоевград- тема 37

  • 75 012
  • 471
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 240
Здравейте, мами. Може ли да ми препоръчате студио за поставяне на мигли?  Simple Smile

# 211
  • Мнения: 367
А да ми препоръчате добра козметичка ? Simple Smile

# 212
  • Мнения: 85
Здравейте, аз за мигли ходя в Zara beauty. Намира се близо до общината при паркинга на Синемакс. Миглите стоят много естествено и цените са добри. Там ходя и на козметик за кола маска и от време на време за почистване на лице.

# 213
  • Мнения: 1 240
Благодаря!  Simple Smile

# 214
  • Мнения: 296
Здравейте! Знаете ли какви цени са курсовете за маникюрист и фризьор?Благодаря!

# 215
  • Мнения: 16
Здравейте! Знаете ли какви цени са курсовете за маникюрист и фризьор?Благодаря!
Цените доста варират. Може да намериш курс за 500лв както и такъв за 1200лв всичко зависи от това колко е класен салона и обучаващият. Моят съвет е да не се записваш в първият квартален салон който ти попадне. В днешно време повечето поработили в сферата биха те взели за обучение, но как ще те научат на занаята е отделен въпрос. Важно е да си намериш готина обучаваща. Аз платих доста за моя курс и съм меко казано разочарована затова поразпитай доста преди да започнеш. Simple Smile

# 216
  • Мнения: 296
Къде си ходила ти ако не е тайна? Може и на лично.
Със сигурност ще събера мнения първо, затова реших и тук да пиша Simple Smile

Здравейте! Знаете ли какви цени са курсовете за маникюрист и фризьор?Благодаря!
Цените доста варират. Може да намериш курс за 500лв както и такъв за 1200лв всичко зависи от това колко е класен салона и обучаващият. Моят съвет е да не се записваш в първият квартален салон който ти попадне. В днешно време повечето поработили в сферата биха те взели за обучение, но как ще те научат на занаята е отделен въпрос. Важно е да си намериш готина обучаваща. Аз платих доста за моя курс и съм меко казано разочарована затова поразпитай доста преди да започнеш. Simple Smile

# 217
  • Мнения: 2 779
За курсовете за маникюрист, мога да препоръчам дамата, която е главен обучител на Harmony за целия Югозапад от почти 12г. - във facebook - Lush Beauty salon. /На лични мога да покажа сертификатите й./

# 218
  • Мнения: 497
Здравейте, мами. Може ли да ми препоръчате студио за поставяне на мигли?  Simple Smile
 

Дамски фитнес център в Струмско.

# 219
  • Мнения: 524
Здравейте!Досега чета само хубави отзиви за д-р Зоя Попова.Видях,че им кабинет до пицария,,Бонжур”на ул.Славянска.Някой знае ли дали работи с НЗОК?

# 220
  • Мнения: 1 397
Здравейте!Досега чета само хубави отзиви за д-р Зоя Попова.Видях,че им кабинет до пицария,,Бонжур”на ул.Славянска.Някой знае ли дали работи с НЗОК?

Много съм доволна от д-р Попова.
Със здравна каса работи само в Пулс. В кабинета на "Славянска"-само на частно.

# 221
  • Мнения: 524
Много благодаря за отговора!Видях,че приема в Пулс само в сряда ,а през останалото време преглежда д-р Баракова.Някой има ли мнение за нея?

# 222
  • Мнения: 3 495
Аз съм доволна от Баракова. Бих казала, че е класа над Малчев.

# 223
  • Мнения: 3 580
Някой може ли да ми каже, кой доктор е специалист в Благоевград в областта на гръбначните изкривявания!?

# 224
  • Мнения: 2 111
Ако не съберете достатъчно мнения тук, питайте във ФБ групата на благоевградските майки - там доста често се обсъждат всякакви специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт