Благоевград- тема 37

  • 74 948
  • 471
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 747
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър уролог в Благоевград?

# 16
  • Мнения: 76
Здравейте! Знае ли някой педикюрист в Благоевград, който да прави педикюр и да лакира с обикновен лак (да не е гел лак, шелак и т.н.)? Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 76
Добър ден! Пак съм аз, с друг въпрос. Ходи ли нечие малко дете на уроци в Хелен Дорон на ул. Антим I в Благоевград и ако да, на колко годинки записахте детето, доволни ли сте, и каква е цената?

# 18
  • Мнения: 2 111
Моето ходи. Записахме я на 3 г., то тогава и се появи школата - преди година и половина. Доволна съм, малката ходи с голямо желание, даже иска да посещава и другите им активности. Но аз работя с нея вкъщи доста също. Обективността обаче изисква да кажа, че ние сме от малкото доволни родители от “първоначалния” випуск. Покрай новата учебна година поговорих с други и разбрах, че немалко ще се отказват. Ако те интересуват подробности, пиши ми на лично. Успех!

# 19
  • Мнения: 76
Благодаря за искрения отговор! Интересно, че има противоположни отзиви. В момента тече "месец на безплатните пробни уроци" при тях и може би ще се възползваме, за да видим на нас дали ще ни паснат.

# 20
  • Мнения: 76
Малко със закъснение, но скоро ще отидем на пробен урок в Хелен Дорон. През това време, исках да попитам дали знаете в града изобщо други езикови курсове освен този, където да приемат 2-3-годишни деца? Навсякъде, където съм проверила досега, започват от по-големи, първи-втори клас и нагоре.

# 21
  • Мнения: 495
Здравейте, някой може ли да даде реален график на басейна при СК "Пирин". Реално този график, който е закачен на място не е верен, защото според него след 19:30 трябва да има няколко свободни коридора за плуване (свободно посещение), но всъщност тренировки има до около 20:30.

# 22
  • Мнения: 197
Здравейте всички!
Тези дни открих, че магазините за дрехи които са на паркинга между Mr.Bricolage и Техномаркет вече ги няма. Много ще се радвам, ако някой успее да ми каже къде са преместени. Интересува ме този с бебешките дрехи.
Благодаря предварително и поздрави!

# 23
  • Мнения: 1
Привет от мен! Искам да попитам дали някои от вас са се явявали на изпита по биология в ЮЗУ за медицинска сестра? Търся в нета някакви конспекти и примерни тестове,които са се падали на изпита,но не намирам нищо. Ще бъда много благодарна ,ако някой има информация и ми пише 🤗🤗🤗

# 24
  • Мнения: 96
Здравейте. Знаете ли някъде в града да се провеждат занимания за бременни - йога, пилатес и т.н.?

# 25
  • Мнения: 2 111
В стария мол има гимнастика за бременни.

# 26
  • Мнения: 20
Здравейте всички!
Тези дни открих, че магазините за дрехи които са на паркинга между Mr.Bricolage и Техномаркет вече ги няма. Много ще се радвам, ако някой успее да ми каже къде са преместени. Интересува ме този с бебешките дрехи.
Благодаря предварително и поздрави!
И аз се интересувам!

# 27
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета!

Можете ли да ми препоръчате добър козметичен салон в Благоевград? Трябва ми за кола маска и евентуално за почистване на лице.

Благодаря предварително Simple Smile

Хубав ден!

# 28
  • Мнения: X
Преди ползвах услугите на козметично студио "Калина", в МОЛ Благоевград на вторият етаж. Козметичката, при която ходех ме спаси от черните точки, прави и коламаска. Мога да дам телефон за контакт Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 2 696
Докато живеех в Благоевград ходех в М Студио при Мария, тя е страхотна, препоръчвам я с две ръце.

Общи условия

Активация на акаунт