АПРИЛчето в края на лятото - тема 10

  • 60 581
  • 665
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 049
Меченка, при запушване, лецитин може да пиеш до 6 табл./ден. Вземи 2-3 сега, ако се наложи след няколко часа пак. Когато съм усещала такава  болка и аз пия. Не знам обаче защо е зачервено.
Личи си, че всички се възползваме от последните летни дни 😀.

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе, Мече, да не те е ухапало нещо😁

# 47
  • Мнения: 391
Уф,не е ухапано Белинда 😁 нашарени сме и двамата с мечето (много апАт тея комари) това беше различно,но след няколко кърмения мина и без лецитин 😆
Пърпълче,мерси!Ще го запомня за в бъдеще 🤗

# 48
  • Мнения: 1 008
Въпрос към по-запознатите- знаете ли дали тампона в суха среда за перианалния секрет (около дупето),  трябва да се мокри?

# 49
  • Мнения: 783
Не се мокри

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
Какъв е тоя тампон Flushed

# 51
  • Мнения: 1 008
Като дълга клечка за уши.
Нев, мерси :*

# 52
  • Мнения: 783
Алиса,за изследвания за яслите питаш,нали?

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама какво се прави с него?! Аз последно като правих изследвания за градина/ясла искаха микробиология - за което си трябва фекална проба, и изследване за чревни паразити - за което ти трябва предметно стъкло и парче тиксо, лепваш сутрин след сън тиксото на ануса и после на стъклото. И това е. Та не се сещам за какво е този тампон? Може би нов вариант на това с тиксото?

# 54
  • Мнения: 1 008
Белинда, да.
 Нев, за ясла, да.

# 55
  • Мнения: 235
Изобщо не знаех как се правят тези изследвания, добре че казахте Grinning
Ние повторихме изследванията за чернодробните ензими и АСАТ-а пак е висок. Малко е спаднал от миналия път, но все още е над нормата. ЛЛ каза да направим консултация с гастроентеролог Cry

# 56
  • Мнения: 783
Белинда,сега няма вече с предметни стъкло и тиксо.Взема се от аптеката тампон,от тези,с които вземат носен и гърлен секрет(те са в едни опаковки като капсули) и с него.Сутринта с тампона се минава около ануса и се затваря опаковката и така се носи в микробиологията.Напредваме,значи:blush:

# 57
  • Мнения: 1 008
Тази сутрин занесох изследванията. Навсякъде ме гледат с укор в очите, че ще го пускам на ясла... Чувствам се като престъпник Sad

П.П. Бруклин Sad

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Това пък защо?! Укора имам предвид. Защото е малък ли? Я да не ти пука! Всеки си знае живота, лесно е да укориш, ама никой няма да дойде да ти го гледа, нали?

# 59
  • Мнения: 1 008
Да, всички казват, че е много малък, но никой не ми помага..

Общи условия

Активация на акаунт