Стара Загора - 77 тема

  • 104 749
  • 824
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 295
Торти поръчвам само от Хавай. Много са сполучливи и на разумни цени. Имат богат детски каталог, до сега никога не са ме разочаровали.

# 31
  • Мнения: 2 221
Тортите на Хавай не са ли замразени? За мен те са едни от най-отвратителните, и на външен вид и на вкус.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Не знам за вкуса, но ходих да ги разгледам, и просто не ми хванаха окото.
Г/д според мнения, които чета хубавите са :Ден рожден, Сладкарница Жанин, Неделя и Диана.
Другите варианти, ако не трябва сертификат на тортата са сладкарите, които наистина имат хубави дизайни. Но сестра ми си взе от една такава сладкарка, и тортата беше отврат на вкус.
Аз се спрях на Надежда Ин, работят със СиБиЕс, цената на парче е супер, около 2.20-2,50. НО комуникацията с тях е мнооооого бавна,  и взе да ми писва.

# 33
  • Мнения: 2 221
Сладкарница Жанин правят хубави торти, но на безумни цени - 4 лв за парче! И накрая ми връчиха тортата без кутия. За 120 лева - толкоз! И освен това, след около час горната част се разпадна. Еми няма да повторя при тях.
Сега поръчахме от Сладкия магазин - Карибу, доста познати взимат от там и са доволни.

# 34
  • Мнения: 496
Може ли да ми предложите добра фирма за изработване на кухня по проект?

# 35
  • Мнения: 295
В тортите всичко е въпрос на вкус, от Ден рожден веднъж ядох като гост и такова нещо не бих си поръчала ако ще да е последната сладкарница на света. Същото е горе долу с Неделя, от там ми допада само един вид торта, дори не сядам там като на сладкарница. Харесвам тортите на Адунай, но те са безумно скъпи. На Хавай тортите не са замразени и съотношението качество/цена/обслужване за мен е идеално.

# 36
  • Мнения: 307
Здравейте старозагорци,
в града сме за няколко дни с деца ( 8- 10 год:-))
Къде ще ми препоръчате да се разходим - паркове, забележителности наоколо?
Главната е разкопана, Аязмато май и то:confused:
Планирала съм еднодневна екскурзия- Шипка, Габрово, Етъра.
Как е пътя до там, колко време отнема путуването, и освен симидите в Етър, къде може да се похапне вкусно ( записала съм си комплекс Пъстървата в с.Енина)
Благодаря предварително!
Приятно оставащо лято на всички:blush:

# 37
  • Мнения: 186
Посетете и Дамасцена. Заслужава си

# 38
# 39
  • Мнения: 465
Здравейте на всички ! Не съм от Стара Загора ,но скоро ще обзавеждам жилище там.Трябват ми съвети за фирми за обзавеждане /най-вече качествена кухня/ . Имате ли предложения? Благодаря !

# 40
  • Мнения: 448
Здравейте. Може ли адрес на магазин за био продукти в Стара Загора (освен този в центъра на  бул. Цар Симеон 124).Благодаря

# 41
  • Мнения: 163
Магазин "Истини", ул. „Майор Кавалджиев“ 119, на ъгъла с ул.“Цар Калоян“

# 42
  • Мнения: 6 092
Някой знае ли дали утре в петък ще има Черен петък в МОЛ newsm78

# 43
  • Мнения: 186
Някой знае ли дали утре в петък ще има Черен петък в МОЛ newsm78
Няма никаква такава информация

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
Някой знае ли дали утре в петък ще има Черен петък в МОЛ newsm78

Миналата година беше ноември месец ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт