Как се преварява кърма

  • 5 886
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте, бебето ми е на 50 дена и все още кара жълтеница. Изцяло на кърма е, храня го на 2ч - 2 и и половина. Вчера бяхме на гастро, взеха ни кръв и ни предложиха два варианта - фенобарбитал или преварена кърма. Вчера се спрях на изборът с лекарството, но се оказа, че рецептата не е много коректно написана. Докторката излезе в дълга отпуска и няма как да се свържа с нея за уточняване. Сега ми остава вторият вариант, но никъде в интернет не мога да открия как точно се преварява кърмата в домашни условия. Ще се радвам някой да ме упъти в това.
Вариантът с АМ го изключвам, тъй като детето при предишни опити го плюе и повръща.
Благодаря предварително!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Здравейте,
Моля, приемете най-искрените ми извинения - по ред причини значително време форумът не беше мониториран и нямаше публикувани нови отговори.
Надявам се да сте намерили информация и подкрепа за въпроса си на националния телефон на Ла Лече Лига България, на ФБ страницата или във ФБ групата Кърменето от А до Я.
Отново, искрени извинения за липсата на отговор и оставам на разположение, ако имате други въпроси за кърмене, захранване, отбиване и лактация.
(ЛЛЛЛ)

Общи условия

Активация на акаунт