Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 120
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9
Здравейте аз съм нова в тази тема. Накратко в момента съм в стимулация  по дълъг протокол,започнах с Декапептил 1% Някой знае ли колко време продължава стимулацията?
Благодаря!

При мен приема на Декапептил започна на 14.11, а пункцията на 09.12. В този времеви диапазон имах три пускания на изследвания и три прегледа при д-р Стефанов. Когато видя, че всичко е в норма, тогава доктора даде зелена светлина за пункцията.

# 616
  • Мнения: 504
Започнах на 29.08 и пункцията ми беше на 22.09.

# 617
  • Мнения: 55
Здравейте искам да попитам някоя от вас имала ли е стимулация с Фостимон?
Назначиха ми го за втората част от стимулацията.

# 618
  • Мнения: 9
Да, аз също си биех от тези инжекции 🙂

# 619
  • Мнения: 55
Мисля че е нов препарата🙄 можеш ли да ми кажеш колко дни го слага и при теб как подейства ? Благодаря  Simple Smile

# 620
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета!
За колко дни излизат резултатите за тромбофилия в клиниката? Пуснах ги на 20 декември,но не ми отговарят е имейла. Дали няма резултати или просто не поглеждат в имейла си?

# 621
  • Сливен
  • Мнения: 4 025
Може още да не са готови,все пак покрай Коледа и Нова година се събират доста почивни дни.2016г и аз пусках декември,доста чаках май края на януари или началото на февруари излязоха ако не греша.

# 622
  • Мнения: 504
Май около месец беше, обади се по телефона. Аз като се обадих не беше излязла, но след няколко дни те ми върнаха обаждане с готовите резултати.

# 623
  • Мнения: 9
От 27.11 до 07.12 приемах фостимон, а на
09.12 беше пункцията. При мен не е имало странични прояви от лекарствата. Единствено коремът ми се поду..., предполагам от хормоните.

Мисля че е нов препарата🙄 можеш ли да ми кажеш колко дни го слага и при теб как подейства ? Благодаря  Simple Smile

# 624
  • Мнения: 3 154
И аз бях с Фостимон. Бавно растяха фоликулите, но пък яйцеклетките бяха с доста по-добро качество, отколкото при стимулацията с Менопур.

# 625
  • Мнения: 55
Това е хубаво дано и при мен нещата се развият добре 🙂Скоро съм на преглед и ще видим какво ще кажа доктора, въпреки че наблюденията ми са че не е много обяснителен 🙄 по-скоро казва само каквото прецени на момента.

# 626
  • Мнения: 3 154
Ивчето, питай го каквото те интересува или притеснява. Ще ти отговори със сигурност и ще те успокои Simple Smile

# 627
  • Мнения: 55
Сънчи - Пънчи, мисля този път така да направя за да съм наясно с нещата 🙂
По принцип много чета и търся информация за всичко, но не съм сигурна дали това е много полезно 🧐 понякога излишно се филмирам 🙄

# 628
  • Мнения: 63
Здравейте! Има ли някоя от вас, която да е минала през терапия с дуфастон и естроферм по схема за подобряване на качеството на яйциклетките. Благодаря!

# 629
  • Мнения: 25
Здравейте момичета, в понеделник направихме ЗЕТ на 3 дневни,но от вчера чувствам тежест като все едно ще ми дойде. Не знам дали да се притеснявам Sad

Общи условия

Активация на акаунт