Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 011
  • 2 907
  •   2
Отговори
# 2 895
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има въпрос към мъжете пък и жените в темата собственици на 1.9  тди 105 коня помпа-дюза на ВАГ....дава ли проблеми като отпадъка 2.5 тди????   

Силно ме вълнува....дано се отдзове някой собственик на 1.9 тди 105!

# 2 896
  • София
  • Мнения: 6 308
Собственик съм бил. Сега, вече не съм. Simple Smile Но и сега имам инфо от другари.
Проблемите му, ако не хич, поне са в пъти по-малко от 2,5.

# 2 897
  • Мнения: 896
Аз знам че 1,9 е най-добрия дизелов двигател на VAG. Но всичко опира до това как е подържан.

# 2 898
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Собственик съм бил. Сега, вече не съм. Simple Smile Но и сега имам инфо от другари.
Проблемите му, ако не хич, поне са в пъти по-малко от 2,5.

Мерси и се надявам че си видял че говоря за този със 105 коня новия  2008-9 г.  който слагат в Октавия 2  - Сеат Леон - Алтеа......
за 1.9  тди 110 и 131 коня  произвеждан до 2004 г. ми е ясно че най-издържливия дизел в света и на 1 милион км. с олио от фритюрник няма проблеми.....

но за по-новия 1.9 тди със 105  2007-8-9 г.  чувам че вече няма нищо общо с гениалния 1.9 тди 110 коня.

# 2 899
  • София
  • Мнения: 6 308

Мерси и се надявам че си видял че говоря за този със 105 коня новия  2008-9 г.  който слагат в Октавия 2  - Сеат Леон - Алтеа......

Видях. Виж, за шкодилака забравих. Имаме 2 служебни - много издръжливи добичета. Simple Smile

# 2 900
  • гр. София
  • Мнения: 4 732


Непокорна, няма и да я питам. Каквото взема и има, на това ще се вози...

Ххахах, недей с това мислене.  Joy И не знам коя е най-мъжката възраст... newsm78

.......

Не е ли около 33? Thinking Христовата възраст.......

# 2 901
  • Мнения: 3 621


Непокорна, няма и да я питам. Каквото взема и има, на това ще се вози...

Ххахах, недей с това мислене.  Joy И не знам коя е най-мъжката възраст... newsm78

.......

Не е ли около 33? Thinking Христовата възраст.......
Беше...

# 2 902
  • гр. София
  • Мнения: 4 732
The Stranger, предавам се! Хвърли ме размисъл.....
Аз днес, прибирайки колата в гаража на заден, закачих дясното огледало. Но не се счупи, само му падна капака и мигачи увисна на жичката Relieved После не можах да го сложа и го оставих за утре. Мъж ми не реагира много спокойно, но все пак сравнително добре Simple Smile
Какво да се прави....стори ми се, че ще се размина на косъм, ама не можах!

# 2 903
  • Мнения: 3 621
The Stranger, предавам се! Хвърли ме размисъл.....
Аз днес, прибирайки колата в гаража на заден, закачих дясното огледало. Но не се счупи, само му падна капака и мигачи увисна на жичката Relieved После не можах да го сложа и го оставих за утре. Мъж ми не реагира много спокойно, но все пак сравнително добре Simple Smile
Какво да се прави....стори ми се, че ще се размина на косъм, ама не можах!
В днешното време всичко се случва малко по-късно, както съзряването, така и остаряването.

# 2 904
  • Мнения: 2 478
Ххах, много забавно станало тук. Laughing  rotfImao

Непокорна, за възрастта имах предвид период, а не конкретна цифра. А периодът е между 30-50, може и докъм 55, ако се живее сравнително здравословно с малко стрес. Без не може, няма как, особено в големия град.

Дидоян, абсолютно е така, всичко е преходно.  Hands Thumbsup

# 2 905
  • гр. София
  • Мнения: 4 732
The Stranger, предавам се! Хвърли ме размисъл.....
Аз днес, прибирайки колата в гаража на заден, закачих дясното огледало. Но не се счупи, само му падна капака и мигачи увисна на жичката Relieved После не можах да го сложа и го оставих за утре. Мъж ми не реагира много спокойно, но все пак сравнително добре Simple Smile
Какво да се прави....стори ми се, че ще се размина на косъм, ама не можах!
В днешното време всичко се случва малко по-късно, както съзряването, така и остаряването.
Съзряването при мъжете (Ако изобщо се постигне) не е правопропорционално на остаряването Wink
Накрая ще се окажем набори с господина в най-мъжката възраст Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 2 906
  • Мнения: 35 891
Моля, някой да пусне нова тема за 2020 година.

# 2 907

Общи условия

Активация на акаунт