The Witcher series - in production (by Netflix)

  • 27 348
  • 723
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 36 195
А той май е и гласът на Дракула в Castlevania - и без това двата сериала ми се струваха подобни, сега с неговото включване и новината за анимационен филм преди следващия сезон, това ми усещане се засилва доста...

# 346
  • Мнения: 3 575
Присъединявам се към фен групата на сериала, след като изгледах сезона за ден и после цяла нощ сънувах Хенри 😍😍😍
Йенифър е страхотна, и такава химия им се получава...

Много ми допаднаха като история, персонажи, игра, но аз нямах предварителни очаквания от играта или книгите.

# 347
  • Мнения: X
Хенрито ми е симпатичен отдавна, още от ролята му в Граф Монте Кристо, когато беше млад и зелен.
Я да питам, според вас такова тяло, прави ли се естествено или е на субстанции? Попаднах на един спор, в които негови фенове се караха по въпроса и понеже е всеизвестно, че мъжете в Холивуд се подпомагат, за някои роли, та ми е интересно какво мислите?

# 348
  • София
  • Мнения: 5 826
Той е на много строги тренировки за ролята, даже в ютюб има клипчета как тренира.
Гледах едно интервю, където обясняваше, че преди разголена сцена задължително три дена се дехидратира/кара без вода, защото кожата изтънявала и по-добре изпъквали мускулите, луда работа  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 14:59 от Amidala

# 349
  • Мнения: 11 306
Със сигурност не си помага със стероиди. Това са все още нормално развити мускули.
Гледам и тренировките на Том Елис и виждам как се променя тялото с качествена храна и упражнения.

# 350
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
От 1 час е на репийт Simple Smile

# 351
  • Мнения: X
Метъл версията ми едва малко в повече. Аз съм на това:

# 352
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
ММ е човекът с избора на сериали и определено трябва да му благодаря,че избра този.От край време харесвам подобни и Вещерът не прави изключение.Засега сме изгледали само 4 епизода(по 1 на вечер),обаче много ми допадна.В началото и аз се обърках кое кога се случва,но с малко четене нещата си дойдоха на мястото.Не съм чела книгите,нито пък съм играла и сигурно затова още повече ми харесва филма.Актьорът в главната роля не знаех кой е,обаче от пръв поглед го харесах .Одавна не бях изпитвала такава симпатия по филмов персонаж.Изчетох от страница 1-ва цялата тема ,за което благодаря на всички,писали в нея.Продължавам с гледането,а пък после може и с книгите да се захвана...

# 353
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
че мъжете в Холивуд се подпомагат, за някои роли, та ми е интересно какво мислите?
Не само в Холивуд. Тук от край време си има една тенденция и любов към химията. имам познати които си го признават открито и дори се гордеят, че взимат.
За Хенри не знам, но нали се сещате че има личен треньор, които непрекъснато е до него и го следи и знае кое как и е специалист.  Хубаво е да живеем здравословно, но това неговото /както и на много други актьори/ е мъчение! Питайте Хю джакмън или Крис Евънс - и двамата са намразили фитнеса и строгите хранителни режими, в едно интервю Крис каза че  в един момент буквално му се е повръщало от тренировки. Не знам как си го причиняват. Да не мога да изям една пица или да изпия една /две бири в събота вечер - не е за мен. колкото и пари да ми дават няма да се лиша от малките пороци и удоволствия. 

Така че химия или не - без болка няма мускули. No pain no gain  - както обичат да казват фитнесманияците! Grinning

# 354
  • Мнения: X
Привет!
Някой знае ли откъде да изтегля субтитри на български? В сайтовете, където качват субтитри, липсват за някои серии.

# 355
  • Мнения: X
Свали си BSplayer и той сам ти намира.
Научи го този инглизки език най-после бе, Галче 😃

# 356
  • Мнения: X
Научила съм го, слухът ми отказва при картината на Хенри Heart
П. П. Ти дай още някое меме от Да Уичър.

# 357
  • Мнения: X
А ти дай нови епизоди Simple Smile

Скрит текст:

# 358
  • Мнения: X
Това не го схванах...
Не съм играла игрите, само книгите изчетох декември.

# 359
  • Мнения: 31 373
Привет!
Някой знае ли откъде да изтегля субтитри на български? В сайтовете, където качват субтитри, липсват за някои серии.
http:// subs. s a b.bz/

Слагам интервали, че май и на сайтовете за субтитри редактира.
Ще трябва обаче да търсиш версии на които да паснат. Гледай името на субтитрите и  търси такъв релийз.

Общи условия

Активация на акаунт