Печати за нокти – 15

  • 27 031
  • 348
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Ами просто не съм наясно точно с този сайт, затова и задавам въпроси - ако сайтът Moyou не е марка, а име на магазин и продава други марки продукти е възможно, нали? Не разбирам защо е този тон!?
Не е хубаво да се използват такива епитети, само защото знаеш повече от някой друг.

Последна редакция: чт, 19 юли 2018, 21:58 от tiriti

# 46
  • Мнения: 13 929
Над, аз бих си взела едно шаблонче , чудя се и за силиконов печат, че нямам такъв (моят е на Конад). Трябвй ли и лак да поръчам, той всъщносг е боичка нали?

# 47
  • Мнения: 17
Здравейте,
Имате ли представа дали bornpretty биха приели да напишат по-ниска сума на пакета, за да не се плаща мито? Поръчката ми надвишава с 2-3 лева и ще е доста неприятно, ако трябва да обикалям да се занимавам с глупости заради няколко лака. Също така забелязвам, че вече са добавили доставка до България, а преди нямаше, през Алиекспрес поръчвам.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 301
Здравейте,
Имате ли представа дали bornpretty биха приели да напишат по-ниска сума на пакета, за да не се плаща мито? Поръчката ми надвишава с 2-3 лева и ще е доста неприятно, ако трябва да обикалям да се занимавам с глупости заради няколко лака. Също така забелязвам, че вече са добавили доставка до България, а преди нямаше, през Алиекспрес поръчвам.
Пиши коментар, да пишат стойност 10$, когато плащаш.
Никога не съм имала проблем с пратки с продукти за нокти на стойност до 30-40$.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 871
Другият вариант е да разделиш поръчкта на две, ако е възможно. Аз така процедирам, разлриката е няколко минути, пристигат по едно и също време.

# 50
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
Имам нужда от малко помощ - днес си получих печата - двойния силиконов с камъчета отдолу. Чаках го с нетърпение, а той не печата - всъщност долния печат се справя добре, а прозрачния не иска. Не виждам къде е логиката и за двата пробвах едни и същи лакове.
Благодаря предварително на отзовалите се! 🤗

# 51
  • Мнения: 105
Ти с какви шаблони печаташ, ако са метални не всеки печат може да вземе картинката, също има значение дали печаташ с боички или лак

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Прозрачните са по-особени. Пробвай много леко да докоснеш печата.

# 53
  • Мнения: 4
Метален на  Борн прити и той нов. Пробвах с обикновени лакове и с долния печат става, а с прозрачния не. Колкото до техниката - все още се уча, но и с двата по един и същ начин гледам да остържа лака и пак по един и същ начин натискам със самия печат.
Пробвах по-силно, по - леко, с движение като лодка от едната страна към другата и нищо..
Четох, че трябва да се мине с пила върху него, но ме е страх да не го повредя. Вие какво ще ме посъветвате? 

# 54
  • София
  • Мнения: 1 871
Ако минеш по прозрачния с пила, ще стане вече непрозрачен. Аз така си прецаках първия прозрачен, и вече не се вижда през него картинката.

# 55
  • София
  • Мнения: 923
прозрачните имат олио което ги предпазва, преди първо порзване ги измийте хубаво с вода и сапун и вече трябва да печатат

# 56
  • София
  • Мнения: 10 301
прозрачните имат олио което ги предпазва, преди първо порзване ги измийте хубаво с вода и сапун и вече трябва да печатат


Никога не съм мила печатите  Joy Joy Joy

При мен различните печати, работят с различни шаблони и боички, например новите на Кадс, няма никакъв шанс да се вземат със силиконов печат а с всички останали работят перфектно  newsm78

# 57
  • Мнения: 4
Благодаря ви, момичета! Уж го мих, ама ще пробвам пак. Ако не - ще взимам и специални лакове за печатане. HugFlowers Evergreen Tree

# 58
  • София
  • Мнения: 10 301
Момичета, кой използваше лакове на Мойо? Дойде ни поръчката, добре че взех само два... не ми харесват, силиконовия печат, не може да вземе картинка като хората. В моя телевизор ли е проблема, да продължавам да ги мъча?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Аз имам няколко и нямам никакви проблеми, но не съхнат много бавно. Трябва си бързина.

Общи условия

Активация на акаунт