Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 45 934
  • 749
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 604
И днес няма епизод. Не обещават нищо засега. Като има, ще има. Simple Smile

Спенсър си е прав да не е доволен като се има в предвид, че баща му няколко години се е правил на умрял, за да си осъществи плана да върне семейното имение. Все пак момчето се очертава като предстоящ анти герой, подобно на цялата си рода. Още от малък върти интриги и дори престъпления. Но пък актьорчето е доста добро и участва от 4-5 годишно, отива натам да става тийн вече. В този сериал поначало доста рядко някой става голям със SORAS-  доста от децата си порастват пред камерата.
Има ли някой персонаж, който да е преобладаващо положителен?
И още един въпрос – къде се гледат най-добре епизодите? Направи ми впечатление, че в youtube звукът е ужасен. А в dailymotion се скъсват от реклами, че и по две навднъж. За начинаещ зрител като мен е ужасно – запомня две имена и ги забравя, докато пак дойде ред да се гледа. Smiley

# 496
  • Мнения: 906
И днес няма епизод. Не обещават нищо засега. Като има, ще има. Simple Smile

Спенсър си е прав да не е доволен като се има в предвид, че баща му няколко години се е правил на умрял, за да си осъществи плана да върне семейното имение. Все пак момчето се очертава като предстоящ анти герой, подобно на цялата си рода. Още от малък върти интриги и дори престъпления. Но пък актьорчето е доста добро и участва от 4-5 годишно, отива натам да става тийн вече. В този сериал поначало доста рядко някой става голям със SORAS-  доста от децата си порастват пред камерата.
Има ли някой персонаж, който да е преобладаващо положителен?
И още един въпрос – къде се гледат най-добре епизодите? Направи ми впечатление, че в youtube звукът е ужасен. А в dailymotion се скъсват от реклами, че и по две навднъж. За начинаещ зрител като мен е ужасно – запомня две имена и ги забравя, докато пак дойде ред да се гледа. Smiley
С тия работи около Тръмп ще прецакат сапунките. Чувал съм, че и преди години е имало нещо подобно и то им се е отразило на рейтинга. Само това им липсва на оцелелите четири...

Има си и положителни герои в GH, да. И в миналото, и в настоящето.
Новата ми любима двойка Чейс и Уилоу засега са си такива- той е прилежен полицай, който не се плаши да се отваря дори на мафиота на града Сони, а тя е обикновена мила учителка. И засега показват забележителна стабилност, дори като се появи проблем не бързат да се утешават с други, а сядат като двойка да го обсъдят. Гледай ги докато е време, че мисля, че скоро ще ги разделят... сапунка, все пак. Grinning
Тийновете също са симпатяги, все още не са се опорочили. Джослин само като дете имаше някакъв сюжет, в който се опита да раздели Камерън и там една Ема, но това си беше по-скоро комично да гледаш деца в сапунени сюжети. Grinning Самия Камерън също я искаше за себе си като станаха тийн, но не е направил кой знае какво, за да я раздели с първата й любов, даже по едно време си станаха приятели и всички страдаха, когато той почина (гаджето й). Този сюжет с умирането му, между другото, ме подсеща и за една героиня, която вече не участва, но е била в сериала още от дете през 80-те и определено също беше една от най-достойните- Робин. Тя имаше подобен случай с първото й гадже, което дори я беше заразило с ХИВ.
Честно казано, в този сериал и някои анти герои са изградени така добре, че да ти е кеф да ги гледаш, като Шийла навремето. Оберехт ми е любимката- акцента на актрисата е жесток, играта също. Трейси, която сега се завърна, е матриарха на семейство Куотърмейн и в миналото е вършила големи мърсотии (не развратни), но човек може само да й се кефи като я гледа как и до ден днешен е заядлива и проклета понякога. Grinning Просто в тоя сериал в изграждането на повечето персонажи е вложена душа, да не говорим че за разлика от ДиК си държат и на старите звезди и затова сериала е пълен с всякакви поколения.

Аз го гледам в Дейлимоушън. Преди и там, и в YouTube ги качваха с хубаво качество, но за жалост вече все имат проблеми- или са в едно квадратче в ъгъла, или звукът е променен.

# 497
  • Мнения: 1 604
Вече не е никаква изненада, че няма епизод. Все пак някъде са излъчвали нещо, защото има бонус епизод. Пускам го тук, за да си припомним за Куин и Уайат. Ама не е много интересен - преразказ на опрощаването на Фло.

Скрит текст:


@ SG7  Мерси много за сбитата информация, доста помага, че не са малко герои. Засега ми е най-интересна малката лъжкиня Шарлът. Напомня за Али като малка, ама е по-печена.

# 498
  • Мнения: 906
Според мен Шарлът я чака бъдеще на голяма злодейка, като баба й Хелена. Тя беше легендата на психо семейството, а в истинския живот в киното- Елизабет Тейлър. Роля, създадена по нейно желание, като фенка на сериала, а после продължена с друга актриса и развита в цял зловещ род.
Гледай за какво говорим, това е най-гледаното дейтайм събитие евър:


За жалост проклятието над Люк и Лаура се реализира. Те имаха какви ли не проблеми през годините, а накрая завършиха разделени и вече не си личи много да се сещат един за друг. Grinning

# 499
  • Мнения: 1 604
Намират се начини. Smiley Ако днес има епизод, вероятно ще е този. Ако пуснат нещо ново, утре ще му обърна подобаващо внимание.

Скрит текст:
Уайат е с Куин.
Уайат: „Трябва да ти го вадя от устата ли?“ Куин си похапва кексче и се прави на разсеяна: „Какво?“

Уайат: „Нещо те тормози. Скарахте се с Ерик ли?“
Куин: „Реазбира се, че не.“
Уайат: „Добре. Аз ли съм направил нещо?“ Куин: „Не.“
Уайат: „Очевидно някой е. Какво става?“
Куин: „Брук е. Отново създава неприятности. Но не се тревожи, ще се погрижа.“
Уайат: „Само това ли ще ми кажеш?“
Куин: „Да. Това ще е всичко, което ще кажа. Нека да поговорим за теб. Радвам се да те видя, съкровище.“
Уайат: „Знам. Ще бъдеш дори още по-щастлива, когато ти кажа новините.“
Куин е нетърпелива да научи новините: „Не ме дръж в напрежение.“
Уайат: „Като че ли не си се сетила.“
Куин: „Ти и Фло? Пак ли сте заедно? О, съкровище.“ Прегръща го.
Уайат: „Мамо, не мога да дишам.“

Куин го пуска: „Съжалявам, съжалявам. Чаках да се вразумиш и ти го направи. Нали?“
Куин отваря шампанско.

Уайат: „Ти ясно показа чувствата си към мен и Сали.“
Куин: „Само дето няма теб и Сали, защото вече не си сгоден. Нали?“
Уайат заеква: „Знаеш, че ме е грижа за Сали? Иначе нямаше да й предложа да се омъжи за мен. Но нещата свършиха така ...“
Куин: „Това е било най-милото, което си могъл да направиш. Как го прие?“
Уайат: „Сали каза, че няма да ми позволи да скъсам с нея. Наздраве!“
Усмивката на Куин изчезва.
Уайат: „Тя беше наранена. Аз съм този, който я нарани.“
Куин: „Уайат, познавам те. Знам, че си се опитал да пощадиш чувствата на Сали. Но е трябвало да си честен с нея. Ако го приема така, това е неин проблем.“
Уайат не мисли, че Куин е изпълнена със съчувствие.
Куин: „Защото Сали ще се съвземе. Такава е. Ще се съвземе и ще е по-силна.“
Уайат не е сигурен, има нещо различно в Сали този път. Надява се, че нещата за Сали ще се подобрят: „Искам най-доброто за Сали. Някой специален, когото да обича. Който я обича дори повече. Който ще я направи център на Вселената си. За съжаление не съм този човек. Знам, че бъдещето ми е с Фло. Но това не означава, че не ме е грижа за Сали.“


Фло също си похапва, на вратата се чука. Сали е.

Сали: „Ще карам направо. Тук съм, за да изясня нещата за годеника си веднъж завинаги.“ И влиза без покана.
Фло предполага, че е говорила с Уайат.
Сали потвърждава: „Тази постановка, която разиграваш, втори опит да разрушиш, каквото имаме с Уайат, няма да проработи. Уайат е твърде важен за мен.“
Фло не разигравала нищо: „Уайат е важен и за мен. Имаме дълго минало.“
Сали: „И непрекъснато му го напомняш, за да подкопаеш това, което имаме с Уайат. Разбери го. Уайат помоли мен да се омъжа за него. Казах „да“. Не съм си променила решението.“
Фло: „Дори ако Уайат е променил своето?“
Сали: „Какво си мислиш? Че не гледам реалистично?“
Фло мисли, че е много трудно, когато някаква връзка приключва без желание.

Сали: „Само че това не е краят. С Уайат ще се разберем.“ (Ръката й започва да трепери и я скрива зад гърба си.) „Всичко ще бъде наред.“
Фло разбира, че Сали има очаквания за връзката си ...
Сали: „Така ли наричаш предложение за брак? Очакване? За твоя информация – с Уайат вече щяхме да сме женени, ако не бях казала нещо по невнимание. Сигурна съм, че Уайат вече ти е казал.“
Фло потвърждава, че знае.
Сали казва, че била малка грешка на езика: „Връзката ни е стабилна. Това не е краят за Уайат и мен.“
Фло прави скръбна физиономия: „Това не е справедливо към Уайат, Сали.“

Сали: „Да. Защото върши и казва неща, каквито не иска.“
Фло: „Той иска да бъде с мен.“
Сали: „Не приемам това.“
Фло: „Ще трябва. Наистина ли искаш да си с някого, който иска да е с друга? Ако те е грижа за него, както казваш, ...“
Сали я прекъсва. Не може да повярва, че Фло подлага чувствата й на съмнение.
Фло: „Просто казвам, че ...“ Сали залита и сяда на дивана.
Фло: „Сали, добре ли си?“
Сали: „Добре съм. Не закусих. Само съм малко замаяна.“

Фло пита дали може да направи нещо.
Сали: „Да. (Изправя се.) Можеш да стоиш далеч от Уайат. Дай възможност на мен и бъдещия ми съпруг да се сближим отново.“
Фло казва, че това ще е решение на Уайат. Иска Сали да може да го приеме, а не да я обвинява. „Това само ще ти причини повече болка.“
Сали обяснява, че напоследък имала доста стрес в живота си. Омръзнало й да губи. Няма да позволи да загуби и Уайат.
Фло: „Не можеш да принудиш някого да иска да е с теб.“
Сали не иска да го принуждава, а той да си спомни причината, поради която са се влюбили: „Толкова сме добре заедно. Страхотни сме един за друг. Няма начин да е забравил това. Знам, че не е. Затова не се предавам. Така че Уайат ще си помисли няколко дни, за да си проясни главата. След това ще се съберем отново.“

Телефонът звъни. Фло говори по телефона, ръката на Сали трепери.


Хоуп влиза в кабинета.

Томас я поздравява: Хоуп! Чу ли гласовата поща? Обаждах се, за да ... Няма значение. Чух за случилото се, говорих със Стефи. Може да не искаш да говориш, но знам, че си видяла Стефи и Лиам да се целуват.“
Хоуп не разбира как е в това положение отново. Условията, които Лиам поставил, уж били за тях двамата, за семейството им. И все пак ... как си е мислел, че Хоуп ще изостави Дъглас? „Мислех, че ще оправим нещата. И затова отидох у Стефи. И ги намерих заедно. Не разбирам случилото се.“

На Томас му е неприятно, че я вижда така.
Хоуп: „Не можех да направя, каквото Лиам искаше, не можех просто да престана да бъда майка на Дъглас.“
Томас е изключително благодарен: „Благодаря ти толкова много, че не изоставяш сина ми.“

Хоуп не може да повярва, че нещата са се променили толкова бързо. В един момент Лиам й предлага, а в следващия е със Стефи: „Беше или аз да се откажа от Дъглас и работата с теб, или ... А Лиам те мрази. Казано честно, аз също би трябвало да те мразя. Но ...“
Томас е заинтригуван: „Но? Не ме мразиш?“
Хоуп: „Никога няма да забрави стореното от теб, Томас.“
Томас: „Нито пък аз. Никога няма да съжалявам повече за нещо.“
Хоуп: „Не искам да загубя Лиам. И живота, който споделяме. Но дадох обещание на Дъглас, не искам да му обърна гръб. Не знам какво да правя вече.“
Хоуп се разплаква, Томас я прегръща.



Лиам, Стефи и Кели са били на плажа. Кели плаче, нещо я е изплашило, Лиам я носи.
Стефи: „Някога ще заобича плажа като нас.“ Лиам излиза с Кели, за да я успокои.

Телефонът звъни.

Стефи: „Сега не му е времето, Томас.“ Томас: „С Лиам ли си?“
Стефи: „Тъкмо се върнахме от плажа с Кели. Беше забавно, тя се страхуваше от вълните. Хубаво е, че Лиам е тук.“
Томас: „Изглежда, че всичко се нарежда, както би трябвало.“
Стефи: „Не всичко. Още се чувствам виновна заради целувката, която Хоуп видя.“
Томас: „Недей. Не го направи, за да нараниш Хоуп. Направи го, зщото беше страничен зрител достатъчно дълго. Ти обичаш Лиам и той те обича. Защитаваш семейството, което искаш – с Лиам и малкото ти момиче. Семейството, което заслужаваш.“


Лиам се връща: „Успокоих я. Подкупих я, казах й, че може сама да си избере дреха. Сега претърсва чекмеджетата.“
Стефи се шегува, че дъщеря им има изключителен вкус.
Лиам предполага, че го е наследила от него – редактора в „Поглед към модата“.
Стефи: „Върти те на малкия си пръст.“
Лиам: „Само защото е най-сладкото бонбонче. Искам да ...“ (Издава маймунски звуци.)

Стефи: „Тя обича татко си. Караш я да се смее и усмихва. Харесва й да си тук. И на двете ни харесва. Да бъдем семейство ... е всичко.“ (Лиам се усмихва ... глупаво.)

Кели вече е заспала. Лиам изглежда хиперактивен и не особено учтив; „Мисля, че плажът свърши работа, човек. Напълно е изтощена.“
Стефи казва, че причината е, че с татако й са строили пясъчен замък: „Видя ли как копаеше с лопатката?“
Лиам го видял и го почувствал в косата си: „Знаеш ли колко време отнема, за да изглеждам така?“

Лиам забелязва някаква играчка като на Бет на дивана и се усмирява.
Стефи: „Обзалагам се, че ти липсва.“
Лиам не иска Стефи да го разбира погрешно, обича да е с тях двете. Но има и това друго семейство. Още не може да преживее, че Хоуп е приключила с него заради целувката.
Стефи: „Объркано е, като се има предвид миналото ни. Така каза и Хоуп. Това е причината, поради която замина за Париж.“
Лиам не знае: „За да реагира така, била е наистина наранена. Наистина я нараних.“
Стефи въздиша: „Лиам, аз съм тази, която те целуна. А Хоуп видя. Ако някой ще се чувства виновен, това съм аз.“
Лиам й казва да престане, тя не трябва да се чувства виновна: „Просто се случи. Не сме го планирали. Аз бях този ... Съжалявам. Не възнамерявах пак да започвам. Имахме чудесен ден с дъщеря ни, искам да се радвам на времето с теб и Кели.“
Стефи: „Не трябва ли да ходиш на работа?“
Лиам (смее се): „Опитваш се да се отървеш от мен?“
Това е последното нещо, което Стефи иска.

Стефи се е преоблякла. Взира се в снимката с Лиам на стената. Спомня си целувката.
Лиам излиза от стаята на Кели: „Дъщеря ни още спи дълбоко.“
Стефи: „Сигурно знае, че татко й още е тук.“
Лиам: „Наричаш я „момичето на татко“?“
Стефи: „Мисля, че вече го установихме.“
Лиам: „Добре ли си?“
Стефи казва, че е добре: „Хубаво е, че си тук. Тримата да сме семейство. Знам, че е егоистично, като се има предвид какво преживяваш. Но трябва да призная, че последните дни донесоха голяма промяна в живота ми и живота на Кели. Да бъдеш около Кели, да правим закуска заедно, да ходим на плажа. Ценя тези моменти. Чувствам се ужасно за това, което преживяваш.“
Лиам не я обвинява. (Стефи очевидно се обвинява.) „Хей, Стефи, тази целувка ... двамата участвахме.“
Стефи: „Не съвсем.“
Лиам: „Какво?! Какво имаш предвид?“
Стефи не го поглежда, бори се със себе си: „Трябва да обвиняваш мен, Лиам. Хоуп също трябва да обвинява мен. Тя дойде тук, за да оправите нещата. А вместо това се случи друго.“ (Стефи си спомня обаждането от Томас и събитията след това.)

Стефи се обръща към Лиам: „Не знам какво си мислех. Оставих се да бъда въвлечена в нещо, което знаех, че ще има огромни последствия. Аз просто ... Лиам, трябва да ти кажа нещо. Има нещо, което трябва да знаеш за тази целувка.“

@ SG7 Леле, Елизабет Тейлър! Прочетох, че наистина е било голямо събитие.
Но преди появата й е имало някаква история с машина, с която са щели да замразят света. Това пък що за чудо е? Satisfied
Иначе Шарлът има присъствие, хладнокръвна е.

# 500
  • Мнения: 906
В GH обичат да са разнообразни, с нестандартни сюжети понякога. Grinning Този със замразяването на света е легендарен и е един от най-емблематичните на Люк и Лаура. А в последните години най-яркия такъв беше един с вампири, който сложиха покрай модата със Здрач и Дневниците. Grinning
В някои отношения тези работи ми напомнят на сериала Страсти, мисля че сме го обсъждали преди време. Там обаче редовно си имаше свръхестествени случаи, беше много интересно.

# 501
  • Мнения: 209
В GH обичат да са разнообразни, с нестандартни сюжети понякога. Grinning Този със замразяването на света е легендарен и е един от най-емблематичните на Люк и Лаура. А в последните години най-яркия такъв беше един с вампири, който сложиха покрай модата със Здрач и Дневниците. Grinning
В някои отношения тези работи ми напомнят на сериала Страсти, мисля че сме го обсъждали преди време. Там обаче редовно си имаше свръхестествени случаи, беше много интересно.

В ГХ е малко хард сюжета-внаги има екшън,няма много мелодрами като в Дързост и Красота. Аз гледах сега някакво промо май ще застрелят Лора (може би няма да умре де Rolling Eyes )

# 502
  • Мнения: 906
И мелодрами има понякога в GH, но не залагат само на това. Никога няма да видиш цяла седмица само с един и същи сюжет как някой се чуди коя от двете жени иска повече, камо ли един месец и отгоре, като в ДиК. А и в Болницата си позволяват да рискуват. Не само с шантави сюжети като заледяването, вампирите и т.н. Къде другаде например ще видиш наложено мафиотско семейство, което колкото да те дразни, толкова и да ти е интересно и да се наслаждаваш на тръпката на обвързаните с него сюжети, като настоящия? Сапунената версия на Кръстникът и Семейство Сопрано хихи...

Лаура (да, знам, че е по-скоро Лора, но от началото й викам Лаура и ме радва повече Grinning) вече я гръмнаха. Има някакъв качен епизод, който се води за всички дни от вторник до петък. Още в началото показват престрелката, а после и как се е стигнало до нея. Wtf такива неща в ДиК никога няма да видим.Joy

# 503
  • Мнения: 1 604
Промо за седмицата.
Скрит текст:

Може пък Сали да не е точно болна.

# 504
  • Мнения: 906
Точно пък с една от потенциално забавните героини ли решиха да правят такъв сюжет... Както едно време с Дарла, която беше комичната шантава секретарка, пък после изведнъж отиде в друга насока като отмъкна мъжа на Мейси и взе да се прави на голямата госпожа Форестър, а накрая когато Тейлър я бутна дори я показаха някаква обезобразена и умираща, вече ни най-малко забавна.

Не знам защо CBS излъчват ДиК, а ABC не дават GH. Преди беше обратното.

# 505
  • Мнения: 1 604
Точно пък с една от потенциално забавните героини ли решиха да правят такъв сюжет... Както едно време с Дарла, която беше комичната шантава секретарка, пък после изведнъж отиде в друга насока като отмъкна мъжа на Мейси и взе да се прави на голямата госпожа Форестър, а накрая когато Тейлър я бутна дори я показаха някаква обезобразена и умираща, вече ни най-малко забавна.
Освен това е една от малкото, които не са Форестър, Лоуган или Спенсър. Много добре стартираха с нея, въпреки че малко преиграваше, докато се правеше на оригиналната Сали. Но групичката като цяло беше дразнеща – та Сол, та Дарлита ...

Не знам защо CBS излъчват ДиК, а ABC не дават GH. Преди беше обратното.
Не може да се каже, че сега CBS излъчват ДиК. Laughing Уж щели да го излъчват на запад, но не и на изток, ама засега никой не се е похвалил.

# 506
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8261

Скрит текст:
Стефи: „Знам, че целувката изглеждаше неочаквана, но истината е, че не беше.“ (Стефи си спомня разговора с Томас.)
Лиам забелязва, че нещо я тревожи: „Стефи?“

Стефи: „Лиам, хареса ми да те целуна. И ти да ми отговориш така. Трябва да ти кажа, че Томас ...“
Лиам: „Какво за Томас? Томас направи всичко по силите си, за да разруши връзката ми с Хоуп, но ти нямаш участие.“
Стефи си хапе пръста: „Лиам, харесва ми, че си наоколо. А тази целувка ...“
Лиам не я оставя да се доизкаже: „Сериозно, престани! Трябва да спреш да се чувстваш виновна. Не си го планирала, не знаеше, че Хоуп ще е там. С каквото и да си мислиш, че Томас е замесен ...“
Прекъсването от Лиам дава време на Томас да влезе и да ги прекъсне окончателно: „Аз мога да отговоря на това, ако сестра ми не възразява.“
Стефи го гледа, като че ли появата му й е запушила устата, а Томас я гледа победоносно.

Лиам се подхилква подигравателно: „Не се нуждая от теб, за да ми кажеш какво се случва в живота ми, Томас. Защото не знаеш нищо по въпроса.“

Томас: „Напротив, знам. Това се опитва да ти каже Стефи." (Стефи го гледа ококорено.)

"Окуражавах с месеци сестра си, за да ти каже истината за чувствата си. И съжалявам, че Хоуп беше наранена. Но съм доволен, че Стефи го направи. Защото мястото ти е при първото ти семейство.“

Лиам: „О, да. За да бъдеш с Хоуп.“
Томас: „Сега съм със Зоуи. Помниш ли?“
Лиам: „Залагам фамилното си име, че ако с Хоуп се разделим, това ще се промени.“
Томас се подсмихва на свой ред: „Ако се вярва на Хоуп, вече сте разделени.“
Стефи предлага да не усложняват допълнително ситуацията.

Лиам: „Това прави той. Създава хаос в живота на хората, откакто се върна в града. Случват се криза след криза, а кой е в центъра на всичко? Ти! (Към Стефи.) Кажи на Кели, че я обичам. Трябва да тръгвам.“ Лиам излиза.

Томас: „Ума ли си загуби? Щеше да кажеш истината на Лиам и да развалиш всичко? Лиам пак живее тук.“

Стефи: „Не го разбираш. Минала съм по този път – да кроя планове, за да получа исканото. Нищо добро не произлиза така. Не исках пак да правя нещо такова.“
Томас: „Само показа на Лиам как се чувстваш.“
Стефи: „Знаех, че Хоуп може да ни види. Няма да се преструвам, че не беше така.“
Томас: „Не можеш да кажеш истината на Лиам. Ако го направиш, ще се върне при Хоуп. А ти и Кели ще изпуснете шанса да бъдете семейство. А ако татко научи, ще помисли, че съм се бъркал и отново съм обсебен от Хоуп.“
Стефи: „Не си ли? Последва я тук.“
Томас: „Винаги ще съм свързан с Хоуп заради Дъглас. Толкова ли е откачено, че искам ти и Лиам да отглеждате Кели заедно?“
Стефи: „Откачено е, ако си мислиш, че така ще получиш Хоуп. Кажи ми истината, Томас.“
Томас: „Истината е, че ти и Лиам си принадлежите.“
Стефи: „Не! За теб и Хоуп.“
Томас: „Сега се срещам със Зоуи.“
Стефи: „Дано не използваш Зоуи като прикритие. Сериозна съм, Томас. Не съм голям фен на Зоуи, но тя искрено се интересува от теб. Ако това е някакъв тактически ход, трябва да знам.“
Томас: „Правя това, което ти ми каза да направя. Оправям си живота, справям се страхотно в офиса, баща съм на Дъглас, както той се нуждае. И съм щастлив. Прекарвам време със Зоуи и се забавлявам. И ти можеш да си щастлива, ако ме слушаш.“

Стефи: „Няма да изиграя Лиам, за да бъде с мен.“
Томас: „Той отвърна на целувката ти. Видях. Беше истинско. Лиам още има чувства към теб. Досега не можеше да го покаже, защото беше с Хоуп. Но Хоуп скъса с него, свободен е.“
Стефи: „Скъса с него заради целувката. Беше постановка.“
Томас: „Не. Беше възможност, а ти се възползва. Не се чувствай зле. Ти се опитваш да събереш семейството си. Помисли за татко и всичко, което направи, за да ни събере отново. Осъзна какво е необходимо и го направи. Точно това трябва да направиш за Кели. Не е необходимо да гледа снимката, за да види колко се обичат родителите й. Колкото и да не го понасям, вие си принадлежите. Стефи, ако се бориш за това, можеш да имаш това семейство отново.“




Брук, Хоуп и Дъглас са в къщата на Брук.
Дъглас пак е спечелил някаква игра. Също така е много щастлив, че Хоуп му е майка и всяка нощ се моли да не я загуби.

Хоуп гледа многозначително към Брук.
След като Дъглас излиза, Брук казва, че ще гледа децата, ако Хоуп иска да види Лиам.
Хоуп отказва, Лиам й липсва, но иска твърде много от нея: „ Как може да си мисли, че ще обърна гръб на Дъглас?“
Брук: „Томас те постави в това положение. Той манипулира цялата ситуация.“

Хоуп: „Той нямаше нищо общо, мамо. Лиам беше този, който целуваше Стефи. Не можеш да обвиняваш Томас за това.“
Брук: „Моля те, скъпа. Не позволявай на това да се случи. Не позволявай на Томас да унищожи връзката ти с Лиам.“
Хоуп: „Томас не беше замесен, не е негова вината. Лиам беше този, който изтърча при Стефи, когато не стана неговото.“
Брук: „Защото не се разбирахте заради Томас. Целувката се е случила заради него. Не виждаш ли какво прави? Опитва се да създаде такъв хаос, че да се върнеш при него.“
Хоуп е възмутена: „Това няма да се случи!“
На Брук не й е приятно да го каже, но с Томас заедно отглеждат Дъглас, работят заедно: „Моля те, не позволявай на Томас да отблъсква все повече Лиам от теб. Знам, че не искаш да го видиш, но вината е на Томас. Първо беше Бет, сега ти и Лиам, аз и Ридж, а сега и Шона.“
Хоуп: „Какво е станало с Шона?“

Брук въздъхва: „Томас отслаби брака ми с Ридж. Затова Ридж подготви документите за развод. Говорил е с Шона за това. И това й даде зелена светлина. С благословията на Куин! Ридж ми каза, че са се целували. Не мога да го повярвам. Не мислех, че трябва да се тревожа, когато той се премести при Ерик. Отиде там, за да се погрижи за сина си. Дори не помислих за Куин. Но Куин организира всичко това, като настани приятелката си в къщата за гости на Ерик. Как да запазим връзката си, като всички тези сили се опитват да я разрушат?“
Хоуп дори не може да повярва, че Ридж би бил изкушен от Шона.

Брук знае: "Предупредих го за нея. Но Куин е имала други планове.“
Хоуп възразява, че не затова е поканила Шона в къщата за гости.
Брук: „Скъпа, тя не ме харесва. И презира мястото ми в семейството. Видяла е възможност да причини неприятности и го направи. Премести Шона в къщата за гости. Знаеше, че Ерик няма да я изхвърли. През цялото това време се опитва да докаже, че се е променила. Но знам, че не е. Когато беше притисната, буквално побесня. Удари ме толкова силно, че ме събори на земята.“
Хоуп: „Мамо, това е лудост.“
Брук: „Това казах на Ерик, за да му отворя очите. За да види жената, за която се е оженил, колко е опасна. Скъпа, знам, че си мислиш, че сме безпомощни. Но не сме. Трябва да отстояваме себе си. Трябва да се борим с хора като Куин. Трябва да защитим семейството си и да отстраним тези манипулатори от живота си.“


Куин: „Знам, че трябва да да съм по-умната и да забравя за случилото се, но за коя се мисли Брук? Да заплашва брака ми, да напада най-добрата ми приятелка!“
Шона цени, че Куин я защитава, но тя не трябва да позволява Брук да причини неприятности между нея и Ерик: „Трябва да постъпиш умно, недей да реагираш прекалено.“

Влиза Ерик: „Здрасти, Шона. (Към Куин.) Бих искал да поговорим за минута.“ Шона излиза.
Ерик: „Какво реши Шона?“
Куин: „За какво говориш?“
Ерик: „Предполижих, че си говорила с нея. Тя не може да остане в къщата за гости. Не е редно. И не можем да я оставим да причинява още напраежение между Ридж и Брук.“

Куин се съгласила да не се бъркат на Ридж и Брук, но не и да каже на Шона да си тръгне.
Ерик: „Синът ми се опитва да запази брака си. Престоят на Шона тук пречи на това. Шона ти е приятелка, но Ридж и Брук са семейство. Имат правото да очакват от нас цялата подкрепа, която можем да им дадем.“
Куин: „Мисля, че Брук трябва да оправи собствния си дом и да спре да има претенции в нашия.“
Ерик иска малко спокойствие в семейството.
Куин: „Аз също. Ало Брук е толкова загрижена за брака си, трябва да говори с Ридж, а не да хленчи на теб, че се е скарала с жена ти.“
Ерик ненавижда факта, че се е стигнало до физическа саморазправа между тях.
И Куин не е горда с това.
Ерик: „Била си провокирана, разбирам това. Но те моля за повече търпимост към Брук. Мразя да я виждам толкова разстроена.“
Куин: „Тя го знае. Затова разигра целия този цирк пред теб.“

Ерик: „Не. Загрижен съм за нея. Брук никога не е добре, когато е разделена с Ридж. Както реагира, напомня ми за времето, когато пиеше твърде много. Не искам пак да попадне на това тъмно място. Моля те, направи го за мен. Не е лично спрямо Шона. Така е най-добре за семейството ни. Предоставихме на Шона временно място, където да отседне. Време е да продължи напред.“ Ерик целува Куин по бузата и излиза.



В СП Бил се опитва  да привлече вниманието на Лиам, за да говорят по работа.

Но Лиам, както му е привично, не може да спре да мисли за ситуацията с Хоуп.
Бил: „Не можеш да престанеш да се томозиш за целувката. Е, престани! Фокусирай се, където трябва – върху работата. ... И върху живота си със Стефи.“
Лиам: „Какво става? Мислех, че си страшно щастлив и подкрепящ ...“
Бил: „Бях щастлив, защото ти беше щастлив. Сега ми казваш, че си целувл Стефи ... Кажи ми, ако греша.“
Лиам: „Да, много ми е приятно времето със Стефи и Кели ...“
Бил: „Защо не го признаеш? Стефи е жената за теб.“

Лиам: „Защото е сложно, татко.“
Бил: „Не, Лиам, Единственото сложно нещо е животът ти с Хоуп. Какво прави тя? Отглежда дете с този смучещ палеца си, повит в пелени дегенерат. Дъглас има семейство, той е Спенсър. Братовчедка ти Карълайн, мир на праха й, винаги ще е неговата майка. Не го ли виждаш? Хоуп не е щастлива освен ако не се забърка в някаква криза. Ти си същият. Винаги търсиш кауза, за която да се бориш, някого, когото да спасиш. Мислиш, че това ви прави идеални един за друг. Не е така. Имаш нужда от жена, която не добавя към драмата ти. Жена, която те допълва – Стефи. Тя те прави по-добър човек.“
Лиам наивно си бил мислел, че всичките им неволи ще изчезнат, когато си върнали Бет.

Бил: „Можеше и така да стане. Ако Хоуп не беше довлякла социопата Томас обратно в картинката. Не ме разбирай погрешно, но се чудя дали Хоуп не е тайно увлечена.“
Лиам: „Боже! Татко!“
Бил: „Хайде, Лиам! Противоположностите се привличат. Виж мен и Кейти. Тя няма да е много доволна, че те убеждавам да се разделиш с Хоуп. Но не ме е грижа."

"Винаги съм мислел, че Стефи е жената за теб.“ (Хммммммммм)


Шона е обратно при Куин.
Куин: „Няма да позволя на Брук да й се размине.“
Шона: „Ерик иска да си тръгна.“
Куин: „Ерик не иска Брук да е разстроена. Шона, не искам да си тръгнеш.“
Шона я успокоява, Фло ще трябва да намери място за майка си отново: „Може би мястото ще е само за мен, когато тя се премести при Уайат. Не е краят на света, Куин. Не искам да съм проблем за теб и Ерик.“

Куин: „Ти не си. Брук е проблемът. Това е моят дом, Ерик е мой съпруг. Опитах се да го вразумя, но по някакъв начин кучката постигна своето. Мразя как се преструва на нещастна.“
Шона я моли да не води битката вместо нея и да не рискува брака си.
Куин: „Дори не трябва да става въпрос за барака ми. Брук няма право да въвлича Ерик.“
Шона: „Ерик не иска тя да се разстройва.“
Куин: „Толкова се дразня, когато чувам думите й от устата му." (Имитира Ерик.)

‚Трябва да направим всичко възможно, за да защитим брака им.‘ Да не би да има някакво значение, ако си отидеш? Ако Ридж иска да те целува, ще те целува, Брук няма да го реши.“
Шона: „Брук не го решава, а аз. Тръгвам си. Разбрах, че Ерик иска да говорите за това. Вече си опаковах багажа. Куин, видях колко много се обичате. Не искам да направя нещо, с което да объркам нещата.“
И Куин не иска да обърка нещата: „Обичам Ерик. Всяка сутрин се събуждам толкова развълнувана за бъдещето, което ще споделя с този мъж. Знам, че и той се чувства така. Затова съм бясна, Брук постави под съмнение характера ми. Искаш ли да знаеш как я е наричала Стефани? ‚Уличницата от долината.‘  Ако някой трябва да напусне семейството, това е Брук. Мисли си, че съм я ударила силно онзи ден. Трябва да се приготви. Ако не отстъпи, ще направя много повече от събаряне на земята. Ще я унищожа.“

# 507
  • Мнения: 6 159
Мадам Кукундрела пак е на линия - изпълзя от дупката си Imp
Бил както винаги е саркастичен и точен : "....Не, Лиам, единственото сложно нещо е живота ти е Хоуп. Какво прави тя? Отглежда дете с този смучещ палеца си, повит в пелени дегенерат..." Joy

# 508
  • Мнения: 1 604
Мадам Кукундрела пак е на линия - изпълзя от дупката си Imp
Бил както винаги е саркастичен и точен : "....Не, Лиам, единственото сложно нещо е живота ти е Хоуп. Какво прави тя? Отглежда дете с този смучещ палеца си, повит в пелени дегенерат..." Joy
LaughingLaughing
"Мадам Кукундел" е Куин, нали? Laughing
Видях я какво гледа, когато вече бях качила епизода.
Скрит текст:

# 509
  • Мнения: 6 159

"Мадам Кукундел" е Куин, нали? Laughing
Видях я какво гледа, когато вече бях качила епизода.
Скрит текст:

Тя е кралицата на откачалките , направо си е за принудително въдворяване Imp
Със сигурност ще се опита  да провокира алкохолизма на Брук .

Общи условия

Активация на акаунт