БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 136

  • 80 462
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 085
Скрит текст:
Здравейте искам да попитам . Някой да ми каже от кой сайт мога да купувам за да си шия сама искам само да купувам заработки.. Благодаря

Чичо Гугъл знае всичко

заготовки за бродирани бижута

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Добре, не си сама, не сиии...  Confused
И тук положението е същото.
Скрит текст:
И понеже към всяка започната бродерия прикачвам и съответния набор конци, във внушителния склад са се появили такива липси, че като започна да събирам нещо ново, не можеш да си представиш какво търсене и ровене пада.  ooooh!

Хм, виж сега, слагам снимка на едното „до под крушата“, обаче затвори очи преди да го гледаш, че прилича точно на  Rolling Eyes Close  Cry

 

Simple Smile Simple Smile Simple Smile ти поне ги местиш от единия проект в другия, а аз го правя само мислено Simple Smile Simple Smile Simple Smile

това ми прилича на едно хубаво коледно банерче, от тези с многото контур, дето, докато не сложиш контура на нищо не приличат.

Dizzy Face сутрин преди кафето граматиката ми стига невероятни висот Dizzy Face

# 17
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
И аз се записвам с един гол запис да ви следя.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
От години не съм се включвала, но пък не съм ви изпускала Heart Последно завърших тези Mill Hill зайчета значки, за децата, към които прикрепих мартенички:


Тъй като са на перфорирана хартия, малкият калпазанин от гушкане и любов почти видя сметката на неговото зайче, но то се очакваше Simple Smile Сега шия едно мотивче на Дименшънс, което ще оформя като картичка за рождения му ден на 01.06.
А това е албумът ми във фейсбук, където има още малко неща, които не съм показвала, на който му е интересно Flowers Hibiscus

https://m.facebook.com/megibegi/albums/468218704199/

# 19
  • Мнения: 327
Дали се  познаваме?

И аз с вас...Heart Eyes

# 20
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
ъ-ъ!

вече не си цветна и не те познавам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Прекрасни неща! Simple Smile
И аз да се запиша с едно дребно, рамкирано.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 22
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Aetera! Mного ми харесва! И как само му отива рамката, поне според мен. Heart Eyes

Добреее, точно същото е моето започнато-недовършено. На Донна Вармилиън. Без контур е точно като да си обърсал масата с него Sad КОето още повече ме кара да се възхищавам на умението им да работят моделите така, че когато започнеш да нашиваш контура, с всеки бод под пръстите ти расте едно същинско чудо!

# 23
  • Мнения: 1 103
И аз от декември се запалих и връщане назад няма- страхотно удовлетворение носи свършената работа .Шия на немска панама , тя е малко по-твърда и ми е много удобна за държане, не ползвам гергеф .

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
и трябва да ти повярваме?
на едната гола дума?
да, аме не! доказателства трябват. Yum


шегичка - добре дошла в темата и покажи с какво се бориш Simple Smile ако искаш.

# 25
# 26
  • Мнения: 111
Момичета, може ли да ми помогнете? Подариха ми тази щампирана красота, но не се справям с "нагаждането" на цветовете. Някоя от вас шила ли това или подобно?
Нуждая се от помощта ви.

# 27
  • Мнения: 1 103
и трябва да ти повярваме?
на едната гола дума?
да, аме не! доказателства трябват. Yum


шегичка - добре дошла в темата и покажи с какво се бориш Simple Smile ако искаш.


с радост бих показала, ама не знам как се качват снимки....ако може да е нещо лесно, без да иска регистрация по разни сайтове, кажете и благодаря Simple Smile

# 28
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Скрит текст:
и трябва да ти повярваме?
на едната гола дума?
да, аме не! доказателства трябват. Yum


шегичка - добре дошла в темата и покажи с какво се бориш Simple Smile ако искаш.


с радост бих показала, ама не знам как се качват снимки....ако може да е нещо лесно, без да иска регистрация по разни сайтове, кажете и благодаря Simple Smile

с новата версия е много-много лесно Simple Smile
натискаш фотоапаратчето горе вдясно и качваш направо от компютъра Simple Smile
не иска регистрации в сайтове, не иска нищо Simple Smile
другата ми голяма лИбоФ Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 103
благодаря ти, още утре ще пробвам Simple Smile и моята друга любов са цветята Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт