БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 89 695
  • 748
  •   1
Отговори
# 540
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Да, но е бедна на въглехидрати. Така че става, като алтернатива. На мен не ми влияе негативно.

# 541
  • Мнения: 164
[url][/url]
Добро утро режимни!!! Благодаря за отговорите! Реших като ми дойде ищаха за сладичко ще дъвча орбит без захар!

За отчета- черно кафе с варени яйца за закуска Egg,  обяд - кисело зеле на фурна, вечеря - кюфтета със салата от краставици и зеле!
Прекрасен ден от мен! Flowers Hibiscus

# 542
  • Мнения: 599
Реших като ми дойде ищаха за сладичко ще дъвча орбит без захар!

По-добре си вземи Ксилитол или Триса дъвките. Те са с подсладител ксилитол, по-малкото зло е със сигурност от  аспартама.

# 543
  • Мнения: 711
Здравейте,

може ли някой да сподели, какви вариации правите на броколи и карфиол?

# 544
  • Мнения: 2 294
Записвам се в темата. Начално тегло 89 кг, планувам 2х24 дни да направя пък да видим.
Вчера ден 1
О - 200 грама в готвен вид свински гърди с праз на фурна, 10 маслини стафидата.
В - скумрия на фурна 300 грама сурова беше.
Не закусвам, защото правя 18 часови фастове.

# 545
  • Мнения: 732
С броколи или карфиол си правя блат за пица и я гарнирам с прошуто или шунка,яйце,рукола и чери домати.Става много вкусно.

# 546
  • Мнения: 1 357
С броколи или карфиол си правя блат за пица и я гарнирам с прошуто или шунка,яйце,рукола и чери домати.Става много вкусно.

Как докарвате тестяна консистенция на блата? Аз правя пица с блат от карфиол или тиквички, но винаги слагам моцарела за спойка. Иначе се разпада.... (в момента не съм на БВД, карам на чай и плодове, но след като приключа мисля да се ориентирам натам)

# 547
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Преди малко гледах рецепта за табуле с карфиол, вместо кускус. Бръмваш в чопър  цветчетата на карфиола и те стават, като кускус. Зелен лук, магданоз, пресна мента, краставица, лимон и зехтин. Ще го пробвам. Изглежда вкусно.
За блат от тиквичка, или карфиол, използвам яйца за спойка.

# 548
  • Мнения: 732
За спойка слагам яйце и майонеза домашна,не ми се разпада.

# 549
  • Мнения: 164
Аз също ползвам яйца за спойката на блата от зеленчуци.

# 550
  • Мнения: 1 095
Привет Simple Smile
Надъхвам се, като ви чета и си спомням как преди години (около 15) с този режим се стопих и много се харесвах Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 095
Гледам няма движение по темата, но аз смятам да почвам от утре. Трябва да се подготвя с храната за 2 дни поне.
Сама ли съм? Wink

# 552
  • Мнения: X
Аз съм от понеделник ! Знам, че звучи тривиално, но така си го бях замислила отдавна Simple Smile

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Аз пък започвам...и на 5- ти ден примерно се изкуша с нещо, и пак сначале, и пак така... Въртя се в кръг цяла зима, добре че нямам килограми за сваляне.

# 554
  • Мнения: 1 095
Аз съм от понеделник ! Знам, че звучи тривиално, но така си го бях замислила отдавна Simple Smile

В събота тръгвам на път, да видим как ще се справя. Понеделник е хубав ден Simple Smile
Обаче аз нямам  време, бях си поставила срокове, пък то какво стана, времето излетя Grinning
Затова още от утре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт