БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 89 691
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 700
В публиката ставаме все повече от играчите на терена Laughing
Таня, така са я измислили руснаците, диети да има, а и знаеш как лесно се залита с млечните Animal Cow

# 31
  • Мнения: 6 226
Барбабьо, ти в другата тема писа, че ядеш ню- ню
ще кажеш ли колко е това Innocent
Около 1000 калории Grin, но съм така от 2 месеца и е временно. После ще се захраня към нормалните за мен 1400-1600. Макронутриентите ми в този период са приблизително В 30 гр - П 120 гр - М 50 гр.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ми не знам, аз търся някаква логика за млечните. Явно не са въглехидратите, има сирена с около 0,5 грама въглехидрати. Че разяждат е факт, но не видях ограничение в калориите.

# 33
  • Мнения: 45
Здравейте!
Позволявам си да дам мнението си като бивша спортистка, в последствие културистка, в последствие майка.
За мен нисковъглехидратното хранене е най-успешния начин за сваляне на тегло!
Но.. има доста “но - Та”
Единият здравословен начин за практикуване на това хранене е вкарване на въглехидрат сутринта, на обяд също , но в малки количества 1,5 гр по телесното тегло.
Другият начин е 2-3 дни без никакви въглехидрати, след това 1 ден с 3 приема на въгл. И редуване ..
Нисковъглехидратната диета може да изтощи организма, трябва да се приема мн вода в тези т.н. Нулеви дни, защото “мозъкът гладува”. Аз съм свикнала и не ми прави толкова впечатление, но като съм спряла режима след това мине трудно да издържам. Съветвам консумирането на сурови зеленчуци в тези дни, за да се набавят максимално вещества както и минимален процент въглехидрати каквито има в цветните зеленчуци. Колкото е по- цветен зеленчукът, толкова е по- богат на въгл. Консумирайте в зареждащи те дни мокър въгл, т.е. Не само оризовки, а сготвен ориз, картофи . Овесените ядки под всякаква форма стават. По време на бременноста качих 23 кг, сега детето ми е на 6 месеца , нямам почти никакво време за тренировки , опитвам се, но няма кой д ами помага с детето. Вече почти имам видима преса, спазвайки нисковъглехидратната диета. Радвам се, че има такава тема, с радост ще следя! За млечните съм ЗА в нулевите дни. В дните за зареждане никакви млечни.

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 220
Здравейте!
Имам да свалям около 10 кг. И мисля да пробвам с тази диета.
Утре за закуска мисля да хапна малко краставица и две яйца. За обяд пак ще са яйца и салата, а за вечеря пилешки дробчета и салата.
По нататък ще я мисля в движение.
 Струва ми се лесна за изпълнение, но ще видим.😉

# 35
  • Някъде там
  • Мнения: 139
Включвам се да ви следя , момичета. Миналата година пролетта свалих девет кг., за има -няма един месец и се чувствах перфектно. Сега мисля да започна след Великден, защото
много обичам   яйца и козунаци и ще изчакам да започна във вторник.
Миналата пролет ядях само месо, салата,  яйца и много рядко и по- малко черен шоколад, но само ако много ми се яде сладко, а и аз съм с ниско кръвно. Млечни не ям, защото много ги обичам и ми е трудно да ги ограничавам, за мен е по-добре да знам , че не може.
За мен това е перфектната диета, хапвам достатъчно, не се чувствам гладна и ми действа добре.
Надявам се и тази пролет да успея да вляза във форма с този режим.

# 36
  • Мнения: 407
И аз се записвам тук. Добре ми звучи диетата и ще я пробвам. Имам около 10 кг за сваляне и до лятото ще се опитам да се справя. Ще започна от 10 април, заради празниците. Таман ще има бол яйца за дояждане😁. Така в групичка със съмишленици е по-лесно. Пък си и обичам мръвката Simple Smile мога без млечни. Само не знам как ще се справя сутрин с кафето без захар. Идеи?



# 37
  • Мнения: X
И аз мисля да се включа при вас след празниците. На мен млечните и ядките са ми слабост, ще ми бъде трудно да ги изключа, но ще опитам. Отдавна се храня НВХ, но с доста прегрешения и нищо не свалям.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
И аз мисля да се включа при вас след празниците. На мен млечните и ядките са ми слабост, ще ми бъде трудно да ги изключа, но ще опитам. Отдавна се храня НВХ, но с доста прегрешения и нищо не свалям.

Това се върнах да видял дали не съм го писала аз Crazy
От вчера с едно основно хранене към 10 часа ме държа сита чак до вечерта.
Менюто за днес е като вчерашното-3 варени яйца, 200 грама месо и 3 дози протеин.Едната сутрин след тренировка, а другите две преди лягане.
Най-хубавото е, че празниците двата дни ще съм сама у нас, няма козунак, няма изкушение, а другите два ще съм по 12 часа на работа и ще имаме много работа, а време за ядене не.

Добре дошли на всички Hug

# 39
  • Мнения: 2 050
Мен вчера сусамовия тахан ме провали. Не закусвах.  Обядвах в 13:30ч две яйца със 200г салата айсберг.  Вечеря в 19:00ч - 200г пържолки от пилешко филе и 200г салата айсберг и половин авокадо.  До този момент се чувствах много добре.  Обаче след един час ми се прияде нещо сладко и понеже умишлено нищо сладко не купих,  награбих тахана. Ужасно се чувствам тази сутрин.  Имам усещането,  че този тахан ми е полепнал по хранопровода и никога няма да се отмие от там. Тежко ми е и не мога да си направя сутрешната тренировка.
Хубав ден! 

# 40
  • Мнения: 374
Добро утро, скачам и аз при вас да ви следя. Надявам се след празниците да събера мотивация да започна такъв вид хранене, защото ми харесва, че хем си похапваш, хем си сваляш килограми, хем и ми се струва здравословно.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Добре дошли на новите мацки и успех Simple Smile

Срещам въпроси които са описани на 1 страница , можете да си попрочетете статийката отново :p

Аз много обичам да правя диети по време на празници Grinning Сега ще се възползван от Великденските яйца със зелени салатки. Нещо хич не ми се яде месо от предната врътка :/ Чудя се какво да измисля...

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Аз да попитам- маслини и гъби може ли да се ядат?

# 43
  • Мнения: X
Аз като стана и не ми се закусва веднага, после излизаме с детето по дълги разходки и огладнявам.. Нахвърлям се на нещо вредно, защото ми прималява от глад. Ще се опитам сега да хапна 1-2 яйца да ме заситят. Варените яйца най - много ме засищат.

Аз да попитам- маслини и гъби може ли да се ядат?

Да

Хубав ден. 😘

# 44
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Na Tak, кърмиш ли? Чудя се за себе си кое ще ми е правилно, за отслабване, но с кърмене и разходки.
Не видях на първа страница. 

Общи условия

Активация на акаунт