ВИП отделение към АГ болница Варна

  • 49 986
  • 800
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 25 732
Момичета отново съм с въпрос. Решено е, че ще раждам при д-р Танев. В четвъртък се срещнах с него и се разбрахме, но аз като една типична блондинка забравих какво ми каза за запазването на датата (ей затова гледам винаги да има някой с мен, но този път греда). Не разбрах дали датата я записваме като имам нужните документи от следящият ме АГ (спомена направление за приемане, което има срок един  месец) или първо му се обаждам, пиша на вайбър, преди това. А другото, което забравих да питам е ако на определената дата той отсъства, тъй като спомена, че може да има макар и малка вероятност, какво се случва?
Реших да се допитам първо до вас, и евентуално след това да му звънна, тъй като знам че е много зает и не искам да го притеснявам за глупости и затова, че не съм слушала какво ми говори...  🙄😊🙃🤯
Датата може да си изберете заедно с доктора и преди да имаш документите за прием. Гледай нещо като 10тина дни преди термина.

# 346
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, мами! Има ли някоя раждала вече тази година и да може да ми каже актуалните цени за 2020 г. за нормално и секцио. Аз раждах лятото на 2019 и нормалното раждане на 7-мия етаж беше 900 лв. Нашата кума ще ражда тази година и са ѝ казали, че цените доста са се дигнали. Та някой да знае колко са за тази година? 🙂

# 347
  • Мнения: 988
В сайта на болницата има актуални цени.
Горе-долу излиза, колкото раждане в Майчин дом. Именно затова избрах да родя там и съм очарована! Имам едно раждане в АГ и изобщо не може да се сравни с прекрасното преживяване в МД. А цените наистина са им много завишени!

Здравейте, мами! Има ли някоя раждала вече тази година и да може да ми каже актуалните цени за 2020 г. за нормално и секцио. Аз раждах лятото на 2019 и нормалното раждане на 7-мия етаж беше 900 лв. Нашата кума ще ражда тази година и са ѝ казали, че цените доста са се дигнали. Та някой да знае колко са за тази година? 🙂

# 348
  • Мнения: 25 732
В сайта на болницата има актуални цени.
Горе-долу излиза, колкото раждане в Майчин дом. Именно затова избрах да родя там и съм очарована! Имам едно раждане в АГ и изобщо не може да се сравни с прекрасното преживяване в МД. А цените наистина са им много завишени!


Прекрасно е само ако всичко е по план. Не дай си боже да се наложи нещо за майката (както на мен се наложи) или още повече на бебето, то в АГ е най удачното място за раждане в региона.

# 349
  • Мнения: 988
Моето раждане изобщо не беше по план, повярвайте. Беше спешно секцио със съпътстващи проблеми, но лекарите реагираха много бързо и благодарение на адекватните действия и аз и бебето сме добре.
В сайта на болницата има актуални цени.
Горе-долу излиза, колкото раждане в Майчин дом. Именно затова избрах да родя там и съм очарована! Имам едно раждане в АГ и изобщо не може да се сравни с прекрасното преживяване в МД. А цените наистина са им много завишени!


Прекрасно е само ако всичко е по план. Не дай си боже да се наложи нещо за майката (както на мен се наложи) или още повече на бебето, то в АГ е най удачното място за раждане в региона.

# 350
  • Мнения: 25 732
Много се радвам за вас, но не едно бебе от Майчин дом го транспортират до АГ. Защото нямат неонатология. И защото ги е страх да поемат отговорност.

# 351
  • Варна
  • Мнения: 63
Само да кажа, че да, миналата година нямаше големи разлики в цените, но за тази година и в Майчин дом, и в АГ явно има промяна, затова и питам някой раждал тази година, ако може да каже. Вчера влизах в сайта на Майчин дом - в момента нормалното раждане без упойка е 1600 лв по ценоразпис, без избор на екип.
В АГ също имало промяна, но не е отразена още в сайта. Доколкото разбирам актуална информация дават по телефона.

# 352
  • Мнения: 3 124
И аз знам, че и на двете места актуалната цена е всъщност по тел. Тези в сайтовете май не са много точни.
А необходимо ли е предварителни изследвания или среща и уговорка с анестезиолога ако искаме упойка ...епидурална при нормално раждане?

Аз очаквам раждане скоро и планирам да съм на 7мия етаж, ще се включа с инфо като имам 🤗

# 353
  • Мнения: 988
Това е цената за неосигурени.
За осигурените е по-ниска цената в Майчин дом. Наистина информация на регистратурата най-добре да потърсите.
Аз платих за секцио с избор на екип, престой във ВИП стая, два дни с придружител, и два консулта с кардиолог ,
престой една нощ в стационар преди раждането-1600лв. Родих преди месец.
Само да кажа, че да, миналата година нямаше големи разлики в цените, но за тази година и в Майчин дом, и в АГ явно има промяна, затова и питам някой раждал тази година, ако може да каже. Вчера влизах в сайта на Майчин дом - в момента нормалното раждане без упойка е 1600 лв по ценоразпис, без избор на екип.
В АГ също имало промяна, но не е отразена още в сайта. Доколкото разбирам актуална информация дават по телефона.

# 354
  • Мнения: 25 732
Има ден на отворените врати. Отидете и  вижте на място.

# 355
  • Мнения: 91
Информация от Деня на отворените врати на АГ Варна от вчера:
- избор на екип (незаявисимо нормално или секцио) - 600 лв.
- епидурална - 220 лв.
- престой на 7ми етаж - 120 лв./ден
- престой на 6ти етаж (мисля, че записах цената за сам в стая) - 80 лв./ден
Престоят стандартно при секцио е 5-дневен, а при естествено - 3-дневен.
Не гарантирам на 100%, тъй като мозъкът ми е леко омекнал в момента, а и записвах онова което ме интересува. Simple Smile

# 356
  • Мнения: 3 124
И моят мозък все повече омеква Sweat SmileSweat SmileSweat Smile Такива са цените, на 6ти ет ако си в двойка е 60 лв, ако си самостоятелно е 80 лв. Разликата със седмия ет също е, че там всичко е на едно място-предродилна и родилна, операционна и стаите.Както и че в предродилна и родилна си сам по принцип.

# 357
  • Мнения: 25 732
Информация от Деня на отворените врати на АГ Варна от вчера:
- избор на екип (незаявисимо нормално или секцио) - 600 лв.
- епидурална - 220 лв.
- престой на 7ми етаж - 120 лв./ден
- престой на 6ти етаж (мисля, че записах цената за сам в стая) - 80 лв./ден
Престоят стандартно при секцио е 5-дневен, а при естествено - 3-дневен.
Не гарантирам на 100%, тъй като мозъкът ми е леко омекнал в момента, а и записвах онова което ме интересува. Simple Smile
Значи няма промяна за секцио.До сега секцио на 7ми беше 1200лв. Със всичко.  По описаното от вас, ако сте 5 дни, по 120 =600лв+600лв (екип) пак излиза 1200.
За долните етажи не ми се смята, темата е за ВИП-а.

# 358
  • Мнения: 5
Здравейте, преди седмица ми се наложи да лежа в патологичното отделение на АГто - 8ми етаж . До седмица трябва да родя. Та се постарах да понауча това, онова.
 - Раждане, няма значение как, без избор на екип те настаняват на 4ти етаж. Там не било много приятно, във всеки един аспект.
 - В момента, в който кажеш, че ще си с избор на екип автоматично те пращат на 6ти или 7ми етаж. Като цените са следните:
  * избор на екип, независимо от вида раждане =600лв
  * нощувка в двойна стая (такива са на 6ти етаж) =60лв
  * нощувка в стая, в която да си сама, независимо дали има едно или две легла на 6ти етаж =80лв
  * нощувка на 7ми етаж =120лв

Това са цените. От тук насетне се започва с въпроса (поне при мен), сама в стая на 6ти или на 7ми етаж? Лично за мен си реших 6ти етаж.

# 359
  • Мнения: 574
Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт