Копривщица 2018

  • 10 938
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 634
Днес се върнахме от Едно време....Храната, която приготвят в механата, е домашна и много вкусна...
Само закуска ли можеш да си поръчаш в механата ? Има ли варианти за обяд и вечеря ?

# 31
  • Мнения: 37
Можеш да си и обядваш, и да си вечеряш.  Има неразточително меню, но всичко е приготвено там и е много вкусно. Домашен кашкавал, домашно свинско филе (тип филе "Елена"), каймата за татарското кюфте си я месят там и е добра, домашна наденица... И разкошна домашна ракийка Wink. Аз като чревоугодник останах доволна от храната.

# 32
  • русе
  • Мнения: 1 317
Друга хубава къща освен Едно време предложете,че тоя месец там нямат свободни места?

# 33
  • Мнения: 1 223
Чолаковата

# 34
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте!
Моля за вашето мнение и помощ. Чудя се кога да заведа децата до Копривщица..дали през априлската ваканция преди Великден или през месец май. Искаме да останем три- четири дни и да се разходим с удоволствие и едно лошо време ще ни развали почивката. Моля за вашето мнение. Аз съм ходила все лятото, но сега наблягам да водя децата на море. Благодаря ви.

# 35
  • Мнения: 960
Ние често ходим в Копривщица. В годината поне 3-4 пъти. Близо ни е. И в края на април сме били там, но това за времето е относително. Най-добре е да следиш прогнозата. Имам наблюдение, че там много не се задържа дъждовно. И да завали-за малко е и духне ветрец. Красота е през април-зеленина, цъфнали дръвчета.  Обожавам да обикаляме с децата. Няма как да се изгубиш.Имаше опция за семеен билет, скойто посещаваш всички музеи с изключение на старото училище,което било самостоятелно. Това, с големия двор след паркинга . Но входа беше символичен-2лв за възрастни и 1 за деца. Нещо такова беше. Експозицията е голяма и красива. За заведение-Чучура ни харесва. Дядо Либен нагаждат определени неща, но другите не ги бива.

# 36
  • Мнения: 1
Днес бяхме отново там, хапнахме в механа Ломева къща. Отлична кухня, всичко беше страхотно вкусно

Общи условия

Активация на акаунт