НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 2

  • 89 963
  • 807
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте.  По колко спирки има един маршрут и колко време пътува.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нямам представа колко са спирките, сигурно към 20-тина, може би зависи и от маршрута. Дъщеря ми се качва на първа спирка, пътува около 40-50 мин, зимата и по-дълго.
Маршрутите може да видите на вратите на училището, като ходите да подадете документи.

# 17
  • Мнения: 10
Благодаря ти szervusz . А как понасят децата това пътуване всяка сутрин. Струва ми се доста време или не го усещат толкова.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Дъщеря ми си доспива или чете нещо. В първите класове заспиваше и на връщане. Доста време е, но какво да се прави.

# 19
  • Мнения: 10
Благодаря отново szervusz. През седмицата ще отидем да подадем документи.

# 20
  • Мнения: 178
Здравейте.  По колко спирки има един маршрут и колко време пътува.

Здравейте, зависи колко е дълъг маршрута, къде по него се намирате и през какъв трафик се минава. Ние сме сравнително близо, пътува 15-20 минути

# 21
  • София
  • Мнения: 135
А има ли вече обявен броя деца за прием за първи клас ? И колко деца завършват ПГ към Нукк ? Има ли ден на отворени врати за родителите на бъдещи първолаци?

# 22
  • Мнения: 178
Доколкото знам приемат около 80 деца, 3 паралелки са. Децата в градината са около 45, но в 3та група може и да са повече, тъй като понякога формират допълнителна група, защото някои деца са малки за училище. Кандидатстват наравно с всички останали, не ползват предимство.

# 23
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Не ползват предимство но сигурно са по-добре подготвени от останалите. Миналата година някой беше споменал кои са групите рекордьори по брой приети деца. Всяка група е от по 10 деца, и имаше групи от които бяха приети по 6 или 7 деца. При наличие на много голям брой групи, от които нямаше нито едно прието дете. Никак не е средно статистическа работата. Иска ми се да вярвам, че тези групи са били с децата от градината, а не ... сформирани по някакъв друг принцип.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Групите са по ред на записване.

# 25
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Именно, затова предполагам, че тия с многото приети деца, са тези от градината, които са се записали заедно.

# 26
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Може би да добавим и следните теми в първия пост:  /И може ли да им направите имената като заглавия на линка?/

http://old.bg-mamma.com/index.php?topic=636457.msg22123510 - тази е за 2012 година

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=563547.msg18653968#msg18653968 - тази е за 2011 година

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте, дали има вече записани кандидатчета за изпита ? Simple Smile
Интересно ми е как се движи бройката... Днес мъжа ми е записал дъщеря ни за изпита (към 12 ч.) и са му дали номер 112 (10-та група). А е едва трети ден....

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
А как е натоварването, има ли опашка? Simple Smile
Аз трябва бързо да свърша тази работа и се надявам да не чакам повече от 10-15 мин.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 40
Довечера ще го разпитам, но не ми звучеше изнервен Simple Smile Със сигурност ако беше чакал повече или е ставало бавно щях да разбера Wink Ще пиша щом разбера повече подробности.

Общи условия

Активация на акаунт