Лечение с протеолитични системни ензими (6-та тема)

  • 88 687
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 223
Доколкото аз зная се разгражда фиброзната тъкан, където и да се намира в организма.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте,знаете ли дали може  да се приемат ПЕ с Хашитоксикоза?Четох че понижават ТСХ ,а моето е 0,78 Имам Хашимото и ставни проблеми.

# 17
  • София
  • Мнения: 808
Zilia, според мен могат да се пият, но задължително си пусни контролни изследвания 2-3 седмици след започване на ензимите. Аз съм с Хашимото и всъщност тсх ми се беше качило, докато пиех пакета ензими. Но ги пиех само 20-30 минути след хормона. Което се оказа голяма грешка, защото хормоните са протеини. А ензимите разграждат протеини. По-сигурно е ензимите да се пият най-малко час след хормона, за да не се разгради и реално да не се усвои нужната доза хормон. Ако не пиеш хормон, просто следи тсх да не падне. Това може и изобщо да не се случи, но не е излишно да се внимава.

# 18
  • Мнения: 1 137
Някой пие ли ензими в момента да си споделяме резултати?😊
Да разкажа. Пия ги с цел премахване на полип. Вече стана месец. Ще пия поне 3 месеца. Подобрение имам в посока енергия. За първи път от години ми е така добре, не ми се спи, не съм уморена. Подобри се нещо, за което нямам обяснение- хронично главоболие, което имам от 20 години. ( не знам каква е причината). От както ги пия не ме боли глава и следобяд получавах и някакво замайване, като слабост( все едно ти пада кръвната захар....- за сега и то изчезна. Дано само не се върнат като спра ензимите. Ако ми изчезне главоболието за дълъг период от време ще черпя.( няма такава гадост, като парцал ставах, не можех да работя нормално). Ако се махне полипа - още една голяма радост ще е. Ще пиша пак за резултати.

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 08:31 от bubanka

# 19
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Аз започнах Кверцетин от днес като лекувам...и аз не знам какво. До тук няма диагноза, само отхвърлени съмнения за 100 неща. Но имам някакви циклични проблеми с нос, гърло, температура вече 2ри месец.

# 20
  • Мнения: 1 137
А защо кверцетин, а не стандартния пакет?

# 21
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
А защо кверцетин, а не стандартния пакет?
Защото четох из темите във форума, че той най-добре действа за алергии, астми и въобще проблеми на дихателните пътища и вероятността за странични реакции е минимална. Пакетът не знам кое съдържа, но при всички положения ще е майка си и баща си, ако го купя от БГ $$$  Laughing

# 22
  • Мнения: 92
А защо кверцетин, а не стандартния пакет?
Защото четох из темите във форума, че той най-добре действа за алергии, астми и въобще проблеми на дихателните пътища и вероятността за странични реакции е минимална. Пакетът не знам кое съдържа, но при всички положения ще е майка си и баща си, ако го купя от БГ $$$  Laughing
Това съм го пропуснала, много благодаря! И аз имам някакви такива проблеми, ще пробвам.

# 23
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Това съм го пропуснала, много благодаря! И аз имам някакви такива проблеми, ще пробвам.
До колкото проучих има чист кверцетин и отделно в комбинация с бромелаин, което е по-добрия вариант. Но не всеки понася бромелаин. Аз пия чист кверцетин на Натрол, за да тествам дали и как ми действа. Пък и е на приемлива цена. Още е рано за отзиви. Набелязала съм и на Солгар комбинацията. И за двете има добри отзиви у нас и в чужбина.

# 24
  • Мнения: 1 137
Имах предвид- серапептаза, натокиназа и бромелайн.  Иначе , тук масово ги поръчват от iHerb.

# 25
  • Мнения: 92
Аз пия основния комплект от около 3 месеца, но само по 1 път на ден, защото не смятам, че "на гладно" значи 2,3,4 часа след ядене Sad Нямам проблем с бромелаина. И на мен продуктът на Солгар ми се видя интересен. Ще го пробвам.

# 26
  • Мнения: 1 137
mbraykova, кажи как се чувстваш след 3 месеца пиене и за какво ги приемаш?

# 27
  • Мнения: 92
mbraykova, кажи как се чувстваш след 3 месеца пиене и за какво ги приемаш?
Не мога да кажа кой знае какво, защото ги взимам по веднъж на ден, а и правя още разни неща. Принципно започнах най-вече заради болки в кръста/таза. Болката беше постоянна - 24/7, от 2 години и нещо и накрая доста нетърпима - не можех вече и да спя. Затова започнах ензимите. Мисля, че усетих леко подобрение, но не ми беше достатъчно, за да чакам и да съм сигурна в ефекта, затова започнах и Бахови есенции. Няколко дни след като ги включих нещата се промениха рязко. Сега опитвам да боря и другия си сериозен проблем - дишането, но до момента нямам сериозен успех. Ще включа и Кверцетин, да видим. Но ми свършва Серапептазата и може да се наложи да я прекъсна за малко. Цените в Айхърб са най-добри, но ми ги пращат на митница, а това не ми е хич удобно. И така Simple Smile

# 28
  • Мнения: 463
Здравейте, пия Серапептаза вече месец след склеротерапия на вени, не мога да кажа още дали имат ефект и какъв, интересува ме мога ли да приемам и Кверцетин заедно със Серапептазата или не е препоръчително, тъй като гледам, че основното съдържание на Кверцетина са биофлавоноиди, които спомагат за укрепването на съдовете, нещо което пък Серапептазата не съдържа.

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 14:14 от *Star*

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Elea Lea, знам за Iherb. Обаче за моя евтин продукт не ми се занимаваше, че и за под 30лв да ходя да се разправям в тъпите митници. То като сложа и билета до там и обратно. А Кверцетина случайно го уцелих на супер промоция и го взех само за 17.50лв. Ако се наложи за вбъдеще да купувам повече неща (дано не ми се налага Praynig) - сигурно ще мина на Iherb и всичките "екстри" с митниците оттам нататъка.

mbraykova, понеже аз имам проблеми с гръбначния стълб и до скоро с дишането. Бих ти дала съвет да пробваш с масажи и физиотерапия. Най-вече да се диагностицира какво ти е и от там нататъка да знаеш как да се гирижиш за проблема. Аз например се налага да правя стречинг/йога. скучно ми е, не е моя спорт, но ми помага да не се сковавам. Пият и добавки конкретно за кости, стави и мускули. При мен дишането беше свързано точно със схващане на цялата лява половина от кръста до шията, което стягаше сърцето и белите дробове.


Здравейте, пия Серапептаза вече месец след склеротерапия на вени, не мога да кажа още дали имат ефект и какъв, интересува ме мога ли да приемам и Кверцетин заедно със Серапептазата или не е препоръчително, тъй като гледам, че основното съдържание на Кверцетина са биофлавоноиди, които спомагат за укрепването на съдовете, нещо което пък Серапептазата не съдържа.
Тук почти не се пише. Пробвай в тази тема
http://old.bg-mamma.com/?topic=1022541;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт