Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 8-ма тема

  • 107 619
  • 695
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 286
В Света Марина във Варна. Другата седмица имаме запазена дата, но още съм в дилема дали стандартна интервенция или с коблатор. Спряла съм се на д-р Илиев.

# 31
  • NE
  • Мнения: 10 999
Много благодаря. Също имаме предложение за Св. Марина и мисля, че най-разумно е там.

# 32
  • Мнения: 11
Здравейте, моля, кажете ми отзиви за доктор Ботева и как мога да запиша час при нея. Благодаря!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 493
Не Ви препоръчвам Улевинов. По-добре Райнов или Рангачев от ИСУЛ.
Ще я заведем, мерси.
Чух, че Улевинов се пенсионирал....

Ттябва тепърва да ходим на второ мнение, но отлагам, ли, отлагам... Притеснява ме само да не се окаже без симптоми с нещо на ухото Sad Аз самата имам проблеми с ушите и откачам на тази тема.

Taniq83 - моята дъщеря редовно беше със задна хрема и ларингит, това й беше единственото по тип разболяване. И се усъмних, заведохме я на УНГ.

# 34
  • Мнения: 70
Здравейте, Мами!  Моето детенце миналият месец стана на 1 годинка. От преди една седмица започна да кашля, като през деня кашлицата е по-слаба, но като легне да спи и особено вечер започва да се дави и да повръща от кашлицата..Много е странно,  защото няма сополи, температура, има си апетит...Звучи все едно се дави със слюнки... Водихме я при двама лекари и казват, че гърдите са й чисти..., можело от зъбите да е.., тя е на годинка, а още има само две зъбчето отдолу.. Изписаха ни два сиропа и разни мазила.., Камилия, лекарства за 70 лв, които тя плюе и не иска да приема, все пак успяваме да й дадем макар и по-малко, но даването не минава.., не знам какво да правя вече..На някой случвало ли му се е подобно нещо?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 244
Момичета, отчаяна съм. Детето ми е с постоянни проблеми от 3-та сливица. Миналата година загубихме цяла година в надежда да я махне сливицата една споменавана често тук лекарка. Отлагаше заради стафилокок и всеки път се пускаха изследвания, но той не изчезва, дъщеря ми е явно носител. Сега ходихме при един друг, каза да я водим първо на алерголог..но тя от месец и половина не оздравява, за да я заведем. Пие антибиотик, точно се оправи и айде пак се почва със сополите , а доколкото ми обясниха от Александровска по телефона, за тия тестове и сопол не трябва да има.
Моля ви, дайте ми име на лекар, който ще махне сливицата на детето без да ни мотае да ходим по 100 пъти на прегледи да се следим, омръзна ми от това следене и накрая нищо.

# 36
  • Мнения: 445
nimfi4ka, при професора ходихте ли на преглед?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 244
nimfi4ka, при професора ходихте ли на преглед?

Кой професор? Simple Smile


Редактирам се, порових из стари мнения и видях при кой професор сте ходили. Не, не сме били при него до сега, ще помисля по въпроса..

Само искам да се допълня, че за около 4-5 месеца детето ми спря да боледува като с магическа пръчка и аз бях решила, че е израстнала проблема със сливицата. Сега от 2 месеца се започна пак омагьосания кръг.. Sad

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 00:15 от nimfi4ka

# 38
  • Мнения: 3 635
Момичета, отчаяна съм. Детето ми е с постоянни проблеми от 3-та сливица. Миналата година загубихме цяла година в надежда да я махне сливицата една споменавана често тук лекарка. Отлагаше заради стафилокок и всеки път се пускаха изследвания, но той не изчезва, дъщеря ми е явно носител. Сега ходихме при един друг, каза да я водим първо на алерголог..но тя от месец и половина не оздравява, за да я заведем. Пие антибиотик, точно се оправи и айде пак се почва със сополите , а доколкото ми обясниха от Александровска по телефона, за тия тестове и сопол не трябва да има.
Моля ви, дайте ми име на лекар, който ще махне сливицата на детето без да ни мотае да ходим по 100 пъти на прегледи да се следим, омръзна ми от това следене и накрая нищо.
В Токуда веднага ще ви я махнат, плащаш си и я махат, обаче мен точно това бързане да я махнат и а да пробиваме ушите, а да не ги пробиваме, ме усъмни, дали трябва да я махаме наистина тази сливица или просто искат да си запълнят квотите за тоя месец, честно казано въобще не останах с добри впечатления от там и повече няма да водя дъщеря си.
Сега сме на хомеопатия, като мине лятната почивка ще я заведа пак на преглед и тест на слуха някъде другаде, може би в Исул /още не съм намерила време да изчета старите теми/ и искам да знам в крайна сметка за махане ли е тази сливица или не и не мога да разбера при липса на отит защо искат да пробиват ушите  ooooh!

Paulitooo87 тази тема е за трета сливица, струва ми се, че въпроса ти не е за тук. Пробвай да питаш в общата тема за въпроси и отговори за бебета и деца. Твърде вероятно е да имате задна хрема, възможно е да е от зъбите, лекарствата ги давай разтворени в шишето с любимата напитка, там каквото пиете мляко, сок, чай  Peace

# 39
  • Мнения: 445
nimfi4ka, при професора ходихте ли на преглед?

Кой професор? Simple Smile

Редактирам се, порових из стари мнения и видях при кой професор сте ходили. Не, не сме били при него до сега, ще помисля по въпроса..
Hands Plus1 Бяхме си разменяли информация на лични, затова реших, че може би сте били на преглед при проф. Румен Бенчев.

# 40
  • Мнения: 89
Д-р Френгов в Транспортна болница

# 41
  • Мнения: 3 635
Може ли някой, който е водил детето си да му дърпат ушите да ми пише на лично повече информация за процедурата. Благодаря  bouquet

# 42
  • Мнения: 35 891
Процедурата е буквално дърпане на уши - помачкване на мекичката част долу до напипване на необходимата точка, леко подръпване докато се чуе "пук" и това е. Въпросът е, ако прекъснат или "счупят" нещо друго и как това ще се отрази на детето.

# 43
  • Мнения: 58
Здравейте!. Набързо да попитам, нямам време да изчета 7 теми назад.
От Плевен съм. Трябва ми доктор УНГ за дете, за трета сливица. Днес го заведох на такъв, каза че е голяма, има всички симптоми, описани на 1-ва стр, но искам и второ мнение и после да я махаме.
Моля  за мнение, съвети и препоръки за УНГ в Плевен. Благодаря ви предварително.

# 44
  • Мнения: 89
    Д-р Георги Георгиев, много съм доволна. Можете да се консултирате и с доц. Вълков.

Общи условия

Активация на акаунт