Препоръчайте ми хубав турски сериал

  • 253 334
  • 395
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 54
Здравейте!
Търся си някой сериал подобен на “любов от втори опит”, “с аромат на ягоди” ,“свободен дух” И “любов под наем”.Ами нещо забавно Където си се дразнят  и в същото време с голяма любов.Много се извинявам за глупавото описание! Такива сериали много ми напомнят на Ефе и Аслъ от сериала “Мечтатели”.До ден днешен не мисля че съм намерила толкова уникален филм като “мечтатели”.
Между другото търся си и нещо разтърсващо и драматично,отново с голяма любов.
Благодаря предварително!

# 211
  • Мнения: 18
Здравейте! Къде мога да гледам" Дъщерата на посланикът" , но от 4 епизон ? Гледах до 3 епизод и другите не ги тамирам. Благодаря!

# 212
  • Мнения: 14 571
Мило момиче, няма все още епизод 4 от "Дъщерята на посланика".
С всички нови сериали е така..
Празничните дни са "виновни"...
Не всички сериали са готови и преведени.
Всеки ден ще ги чакаме!
Всичко хубаво ви желая!,,, Flowers RoseFlowers HerbFlowers Rose

# 213
  • Мнения: 18
Здравейте,  знаете ли колко време е нужно за една серия да се пусне с превод? Благода.я

# 214
  • Мнения: 14 571
Една серия се снима за една седмица!
Преводът се прави не от тези, които го правят.
Доброволни фенове го превеждат!.....
Повечето са рускини, малко са българските преводачи.
Заради празниците, понякога се бавят...
Ще станат!....  Nature BoomFlowers TulipNature Boom

# 215
  • Мнения: 18
Знаете ли къде мога да гледам "Време за щастие"

# 216
# 217
  • Мнения: 18
Благодаря  Ви , страхотни  сте!

# 218
  • Мнения: 18
На мен ми е фаворит Баръш Ардуч. Моля Ви  за негови филми и сериали с превод. Гледах" Любов под наем" ; "  Гарванът" . Филмът " Делиха" не ми е интересен. Благодара!

# 219
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
На мен ми е фаворит Баръш Ардуч. Моля Ви  за негови филми и сериали с превод. Гледах" Любов под наем" ; "  Гарванът" . Филмът " Делиха" не ми е интересен. Благодара!
Филмът "Време за щастие", пак с Елчин Сангу.

# 220
  • Мнения: 18
Благодаря, гледах и " Време за щастие"

# 221
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Благодаря, гледах и " Време за щастие"

Ами значи вие всичко сте изгледали с Баръш. Simple Smile
Има още един сериал с него в главната роля, казва се Racon: Ailem İçin, но поради нисък рейтинг приключва на 4 серия и едва ли е превеждан. Той е от 2015 г. Има и няколко епизодични роли в по-стари сериали.

# 222
  • Мнения: 18
Здравейте ,гледах"Черна роза" до 69епизод  с бг аудио. От 70 епизод  не мога да открия с бг аудио.

# 223
  • Пазарджик
  • Мнения: 452
Здравейте ,гледах"Черна роза" до 69епизод  с бг аудио. От 70 епизод  не мога да открия с бг аудио.

https://ok.ru/profile/576878903711/video/c2375583

https://www.tubebg.com/user/kety

# 224
  • Мнения: 42
Здравейте, може ли някой да ми каже къде мога да гледам индийския сериал "Как се нарича тази любов" с главни герои Кхуши и АрнавНамерих 1 и 2 епизод, но повече не ми излизат. 

Общи условия

Активация на акаунт