Филми - новини, премиери, обсъждане - 2

  • 72 853
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 595
Привет!
Някой с мнение за "Старецът и оръжието"  Thinking
https://www.dnevnik.bg/sled5/filmi/2018/11/09/3345162_starecut_i_orujieto/

# 31
# 32
  • Мнения: 175
Здравейте. Знаете ли къде мога да намеря филма Гробище за домашни любимци 2019 г

# 33
# 34
  • Мнения: 661
Някой знае ли от къде мога да гледам онлайн филма "Уют" на Камен Донев без регистрация? Или да го изтегля от някъде?

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
На 31 юли 2019 г.  Нетфликс пуснаха тийзър на трейлъра на  нещо невиждано от 30 години.  
 Старите олд скуул гангста филми....

The Irishman  -  филм на Нетфликс и мега легендата Мартин Скорсезе!  

Дебют на Ню Йоркският фестивал 27 септември 2019 година!  
в Европа  ноември 2019 г.

Филм на Мартин Скорсезе с участието  на:

 АЛ Пачино
Робърт де Ниро
Джо Пеши
Харви Кайтел

  И според коментарите в интернет които са десетки хиляди само за няколко часа.  
 Очаква се филмът да строши всички класации  за есен 2019.






Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 00:16 от Печикамъков

# 36
  • Мнения: X
Здравейте! Отдавна чакам То 2 част, но нямам възможност да го гледам на кино. Знаете ли колко седмици приблизително продължават кино прожекциите и кога най-рано може да го чакаме по торентите, ако изобщо го пуснат по торентите, разбира се.

# 37
  • Мнения: 40
Здравейте! Отдавна чакам То 2 част, но нямам възможност да го гледам на кино. Знаете ли колко седмици приблизително продължават кино прожекциите и кога най-рано може да го чакаме по торентите, ако изобщо го пуснат по торентите, разбира се.

Има го в замунда

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 982
Гледах " Писма от Антарктида" . Много премерен, реален , затрогващ. Изчислен до N-тия знак след десетичната запетая.

# 40
  • Мнения: 1 782
Препоръчвам сериала "Профилиране" по АХН Уайт.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 595
Момичета...някой може ли да ми обясни разликата в кино форматите Аймакс/Премиум риъл 3Д/иъл 3Д  newsm78
Чудя се кой да избера...

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 170
През 2020-та година ще излязат доста филми. За сега аз съм се спряла на няколко:
Лоши момчета 3
Хищни птици
Ема
Невидимият човек
Напред
Мулан
Черната вдовица
Професия Блондинка 3
Жената Чудо 1984
Круиз в джунглата
Бил и Тед и музиката (Bill and Ted Face The Music)
Respect (Уважание)
Рая и последният дракон
Уестсайдска история
Дюн
https://www.youtube.com/watch?v=XxfxY5X3dcM&t=1s

# 43
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Не знам доколко има фенове на Марвел тук - но аз съм и ще си споделя хайпа.

Това лято филм на Сони /in association with Marvel - haha. марвел сони и техните вечни спорове за правата, кой герой на кого е и ... да, голяма каша е но като цяло Сони нямат право да споменават Тони старк например, или щракването на Танос и цялата история от Endgame както и от Avengers. Aако някой го интересува повече има доста обяснения и информация по темата за бизнес споровете им в мрежата/. 




От кога чакам свестен и добър, неинфантилен вампирски филм Blue Heart!
надявам се да не допускат същата грешка като с венъм и да го цензурират с цел по-широка гледаемост и повече публика.
Джаред Лето не ми е сред фаворитите , но мисля че за тази роля е подходящ. Всичко зависи и от сценария, от режисурата, от начина по които смесват история и екшън... дано да не го оплескат!

# 44
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Октомври месец излиза новия филм за Поаро- Смърт край Нил

Общи условия

Активация на акаунт