ФЕВРУАРСКОТО човече става на 1 годинка вече (Тема 2)

  • 63 013
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 515
Пиши Кайо, така му викаме Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 4 681
Elektra.13, няма ви в календара, ако искаш дай име на юнака (не съм сигурна, че го помня правилно, да не напиша някоя глупост)?
Може ли и моя юнак да го запишете 😀

# 17
  • Мнения: 9 865
Мисля, че всички споменати дечица, които ги нямаше ги ъпдейтнах в календара, mihaela(n)koko, и вас с Ники ви добавих.
Ти ме беше питала в другата тема кога е роден моят син, на 9ти е. Simple Smile.

Дайте някоя успешна рецепта за мъфини без яйце (не съм въвеждала още белтък), които да стават пухкави и мекички. Днес пробвах една, ама нещо не ми се получи както си го представях, ще я модифицирам, но ако има нещо изпробвано като пропорции, предпочтам. Искам да може да се сложи напр. банан, авокадо, ябълка, от тоя род, плодови мъфини да се получат.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 681
Много благодаря за което 😊
Аз имам една друга идейка (само предлагам )
Както има календар с дечицата да се направи такъв и с кварталите от където сме ,току виж сме съседки с някои майки ☺

# 19
  • Мнения: 9 865
Много благодаря за което 😊
Аз имам една друга идейка (само предлагам )
Както има календар с дечицата да се направи такъв и с кварталите от където сме ,току виж сме съседки с някои майки ☺
Нямам нищо против да го оформя, но не знам дали всеки ще иска да стои на 1 стр в кой квартал живее. Който желае, нека сподели мнението си по въпроса и ако е "за", да спомене в кой квартал е (но знам, че има майки от други градове, извън БГ също, не сме само софиянки). Stuck Out Tongue Winking Eye

# 20
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Ние не сме от София 😊
Забравих да напиша за повивалника, че още го ползваме, но само ако му дам някоя играчка да се занимава. Иначе е мн зор.

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 12:18 от radina_k86

# 21
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Покрай въпроса за мъфините се сетих. Какви торти ще правите/поръчате за риждения ден? Ако някой има рецепта подходяща за похапване от малчовците Моля да споделите. Аз до тук, не много креативно, мисля да е бисквитина с нишестено кремче. Но ми се иска нещо по-така. Аз съм в Красна поляна, но мисля, че само да споделим кварталите ще е по-добре, отколкото да ги записваме.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 681
Да ,може би е по—добър вариянт !
Аз съм от Малашевци 😁

# 23
  • Мнения: 9 865
Аз ще поръчам "хубава" торта, в смисъл на фотогенична, ще я ядем само големите. Иначе имам една препоръчана сладкарка, която прави "бебешки" торти, само с продукти, които заявите, че детето може да яде, но... разбираемо, тортите не са особено красиви, не че са грозни, де, сещате се какво имам предвид... Simple Smile

(аз съм Витоша в момента, скоро в Ман Ли, за добро или зло, дет' се вика)

# 24
  • Мнения: 817
Бона, моля и нас да добавиш на 16-ти Цветина. Не сме от София.
Туй за тортата която и бебето да яде е много идейно, че все ни гледат в чиниите. А за мъфините и аз моля за рецепта, ако някой е правил.

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 12:41 от Pingvin4e

# 25
  • Мнения: 9 865
Бона, моля и нас да добавиш на 16-ти Цветина. Не сме от София.
Туй за тортата която и бебето да яде е много идейно, че все ни гледат в чиниите.
Добавени сте, писала съм Цвети, защото не знаех цялото име как е.

# 26
  • Мнения: 817

Добавени сте, писала съм Цвети, защото не знаех цялото име как е.
[/quote]

Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 27
  • София
  • Мнения: 4 681
Мнение за бебероните ..... аз на моя се опитвам да не му я давам през деня

# 28
  • Мнения: 9 865
Мнение за бебероните ..... аз на моя се опитвам да не му я давам през деня

От 8ми месец я отказа сам, което искрено ме зарадва, защото хич не съм добра в "отказването" от разни неща, направо ми се скъсват нервите, явно нямам никакъв подход и търпение.

Само като си помисля с отбиването какво ще е... ми става зле. А искам да отбивам, не ми се кърми 2 години, той изобщо не възприема добре АМ, пробвах го няколко пъти... само му се лигавчи.

# 29
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Аз ще поръчвам също торта за възрастните.
Биберон не ползваме от 2-рия месец някъде.
Сега го уча да пие вода, но по-скоро си чеше зъбите. Пие вода от чашка с лъжичка.
Мисля да го отбивам пролетта, като отмине грипния сезон, но не знам как ще му давам да пие мляко, като не може да пие от шише.

Общи условия

Активация на акаунт