Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 175 050
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 996
В озон.бг ползвам код Clashers и дава -10% на всичко (с изключение на вече намалени продукти)✌ ползвайте го 🤗

# 391
  • Мнения: 737
В озон.бг ползвам код Clashers и дава -10% на всичко (с изключение на вече намалени продукти)✌ ползвайте го 🤗

За невежа като мен как по-точно се взима и ползва този ваучер? Може да Ви е смешно, но досега не съм купувала където и де е с какъвто и да е ваучер. Затова ще бъда благодарна за молко повече разяснение

# 392
  • Мнения: 3 996
Прилагам 2 снимки къде се поставя кода за отстъпка, трябва първо да си изберете и сложите в кошницата продукта и тогава изписвате Clashers,чуквате в/у добави ваучер за да го приеме и съответно да отстъпи с 10%.
Дано съм полезна.

# 393
  • Мнения: 737
Многооо полезна, благодаря за отговора и труда със снимките

# 394
  • Мнения: 525
Честита Нова година! Здраве, щастие и късмет!!! Ще има ли и тази година книги със списание? Най-вече ме интересуват историческите любовни романи, които излизаха всеки втори четвъртък от месеца.

# 395
  • Мнения: 1 526
Честита Нова Година!
Вчера и аз това се питах. Видях, във фейсбук страницата на списанието, че в първия брой за тази година книжката е „Ти си всичко за мен” Кейти Марш. Това е книжка която вече е излизала.

# 396
  • Мнения: 4
Честита Нова година! Здраве, щастие и късмет!!! Ще има ли и тази година книги със списание? Най-вече ме интересуват историческите любовни романи, които излизаха всеки втори четвъртък от месеца.
Ще има, до колкото разбрах. Надявам се само да не ги повтарят Nerd

# 397
  • Мнения: 1 526
Утре ще излезе:

Тя е най-добрият полицейски медиатор, преговарящ с похитители. Лейтенант Фийби Макнамара е намерила призванието си още в ранна възраст, когато психически разстроен мъж нахлува в семейното и жилище и ги тероризира часове наред.
Комбинацията от храброст и чувствителност у Фийби са причина Дънкан Суифт да пожелае тази интригуваща и непоколебима жена. Фийби е свикнала да работи сама, но никакви преговори не са в състояние да държат Дънкан далеч от нея.
Нора Робъртс оглавява списъка с автори на бестселъри на Ню Йорк Таймс със своите повече от 150 романа. Книгите и са отпечатани в над 280 млн. екземпляра.

# 398
  • Мнения: 737
Аз ли нещо се бъркам - не трябваше ли да излезе утре от историческите любовни романи, които излизаха всеки втори четвъртък от месеца?

# 399
  • Мнения: 525
Аз ли нещо се бъркам - не трябваше ли да излезе утре от историческите любовни романи, които излизаха всеки втори четвъртък от месеца?
И според мен трябваше да е така. Вероятно, заради Нова година ще има промяна само за януари месец. Ще видим.

# 400
  • Мнения: 1 526
6.02.2020


15 юли 1988 година
Ема и Декстър прекарват заедно нощта след дипломирането си. И двамата са убедени, че на следващия ден пътищата им ще се разделят и няма да се срещнат отново. Но и двамата грешат!
През годините връзката между Декстър и Ема преминава през различни препятствия и се променя заедно с тях. Въпреки че на пръв поглед те са напълно несъвместими, отношенията им на ръба на приятелството и любовта с времето се превръщат в единствената константа в живота им.
 
Дейвид Никълс представя по проникновен, очарователен и остроумен начин 20 години от живота на Декстър и Ема винаги в същия ден – 15 юли!
 
Обявена от читателите и критиката за една от най- забележителните книги за 2010 г., „Винаги в същия ден“ предизвика фурор във Великобритания, Франция, САЩ и Германия.
 
„Чудесна, възхитителна книга“
The Times

# 401
# 402
  • Мнения: 6 146
Пълно дежаву, да. Книгата не съм чела, но филма ми е много любим. Дръпнах я, докато не са я заключили заради това преиздаване, пък ще чака ред за някогаш.

# 403
# 404
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
УРА! Нова книга. И то от поредица Two Hearts
Този път съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт