Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 015
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

Име на новата тема

Опции:

# 30
  • Мнения: 2 721
Кооко време беше минало Максимка?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 327
Около две седмици

# 32
  • България
  • Мнения: 3 617
Кити, прекрасни са Heart

# 33
  • София
  • Мнения: 1 419
Нинив, ти си знаеш как е изглеждала каката на тази възраст. Simple Smile Не че и тя е много голяма Simple Smile И мъжа ми каза че си приличат.
Ирен, много са сладки. Стела или Теди е с тази гъста коса?
Маги, ти си знаеш за ваксината, но според мен я сложете. Януари ще е още по-трудно, заради студа и вирусите. Поне знаеш че вече чак на 6 год, а и няма как да не се притесняваш.
Кити, много са сладки. Може ли да ти открадна момчето? Да ги направя 2 на 2. Simple Smile

# 34
  • България
  • Мнения: 3 617
Теодора е с гъстата коса,това сега е след подстригване с машинка напролет.Тогава пак беше горе-долу толкова,но Стела много я скубеше,а и за лятото щеше да й пречи.
Стели е с къдрици,но като гледам на тези снимки не личат много.

# 35
  • Мнения: 151
Честито ни нова тема  Simple Smile
Днес ще ходим да я погледне педиатърката,че снощи имаше температура 37.8 , дано да е било от зъб , че да не ни хваща някой вирус точно за празниците.

И Ивон е много инатливи , винаги трябва да стане по нейната. И такава е артистка,че не е истина Grinning
За къдричките и ние си имаме ,доста и е пораснала косата последните месеци ,  и много искам да и слагам фибички ,опашки , но не дава и това е Sad

# 36
  • Мнения: 3 213
Милена, точно в момента бих го преотстъпила младежа, че е много крив. Вчера от нищото вдигна Т и ни изкара акъла. Без други симптоми за вирус или настинка. Цял ден горя и му дадох Нурофен и редувах с Панадол. Все не вярвам, че такива температури могат да са от зъби, но ето че днес няма Т и непрекъснато ръцете му са в устата, като яде поема хапката, после реве и плюе и иска да го взема. Като го гушна ми ръфа тениската. Единият кучешки зъб се показа с точица, но другият е побелял. Долу не ми дава да погледна, кътниците съвсем. Безкрайно кисел е и се сменя постоянно настроенията. Такова нещо до сега не ни се беше случвало. Хем ми е жал за него, хем ме яд, защото не мога да обслужвам момата, като той постоянно ми е в ръцете. Голяма драма са тези мъже. Реагира така сякаш света всеки момент ще свърши заради неговия зъб. Scream Момата изкарва няколко едновременно и също вдигна веднъж Т, но се държи много по-мъжки. Нейната коса е на масури отзад, сякаш цяла нощ е спала с ролки. Grinning

# 37
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Мъжете са нежни същества явно Simple Smile Но кучешките зъби май са по-гадни и от кътниците, а си мислех че като са заострени ще пробиват по-лесно...Йоана вади последен долен кътник и пак мина на сандвичи Mr. Green Само любимият "тати" успява да я накара да яде крем или супа.... И аз не разбрах нейната двудневна температура от какво беше...
Тя пък продължава да е с минимално количество коса, май и за втория рожден ден няма да вържем опашки Simple Smile Но пък особено зимата мие и суши толкова лесно! От сега се чудя как след някой, друг месец ще ги обличам, реша и т.н. двете за ясла и градина и ще се добирам до работа... Ей на, не остана, а сякаш вчера казах, че съм пак бременна и няма да се връщам на работа...

# 38
  • Мнения: 2 721
При нас предните резци бяха само ужасни, сега не разбирам кога му растат?ч, яече са избили и 2та кучешки долу и отгоре пробива още един, а спи като пън вечер вече, През няколко дни ги броя и винаги сме +1. Дано и деугите така леко да избият.
Днес бихме Пентаксима, само изпищя , но нямаше нито рев нито драми, е майка ми и лекарката го забавляваха , че да не разбере. Не е вдигал засега температура ама аз превантивно давам Панадол. Да минават няколко дни вече и да не се притеснявам. 11кг е моя фъстък и 84см. Вече мнооого разбира, днес му купих замозалвпващи звездички с идея да му украся къщата, но той реши сам да ги слага, имаше занимание половин час. 😃
Сочи като иска нещо, инати се(особено като трябва да яде) взимам му частна кухня и съм очарована от храната, всичко е много хубаво и си го изажда, с държавната беше драма яденето и почти всичко хвърлях и готвех. Само, че не обича сладко и десертите не ги изяжда и се муси..
Той има доста коса, цяло лято го бръснех отстрани и имаше прическа , а сега съм я оставила да му топли и му постригвам бритона през 2седмици. И съм съгласна с това , че момчетата са по чувствителни, за най малкото почва да реве , ама такова ще е , вече се примирих.

# 39
  • Мнения: 151
Ох и нашата мома две вечери вдига еднократно температура до 38.6 водих я онзи ден да я видят леко зачервено гърло и нищо друго , но вчера видях ,че долният венец е доста подут с две точици на кътниците ,явно много я мъчат и от там вдига т. и не е спокойна въобще вечерта докато спи , и през деня е адски крива Sad

# 40
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Е, ние стартираме празничните дни с едно прегракнало и две кашлящи и кихащи деца... Пак някой вирус довлече каката... Хубаво си мислех след тържеството да не я пускам повече...
Обаче съм се настроила празнично, нищо че няма да ходим никъде Simple Smile И никакви сополи няма да попречат!
Йоана не хареса Дядо Коледа, с който ги водих да се снимат. Но пък един ден ще се смее на разреваната си снимка.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Честито Рождество! Нека в домовете ви има уют и топлина, щастие и палави деца!
Йоана изобщо не обърна внимание на подаръка под елхата, тъй като беше мноого заета да дояде бисквитите, които кака й остави за Дядо Коледа (млякото "Дядото" го изпи нощес, след като нахапа бисквитите Wink ). Празници са!

# 42
  • Мнения: 151
Весела Коледа🎉🎁 Бъдете живи и здрави.🍀


Ивон въобще не обърна внимание на подаръците също,последните два дена е много крива и много я мъчат тези зъби , с разстройство е ,не иска нищо да яде освен АМ , и ръцете са и постоянно в устата.Сега като стане ще я водя до спешния да я видят,че отказва и лекарства 😞
А днес е толкова хубаво време и исках да я изведем на разходка и да поиграе .

# 43
  • Мнения: 2 721
Весела Коледа момичета!! Бъдете вие и децата много здрави и щастливи! Пожелавам ви приятно изкарване на тези които ще празнуват днес като нас! ☃🥂🎆🎁🌲

# 44
  • Мнения: 509
Весела и щастлива Коледа и Нова година,момичета! Да са ни живи и здрави  и децата ни и ние! Да се радваме само и лоши помисли и хора да стоят далеч от нас! Много сладки бонбони сме май все в юнчетата Simple Smile
Маги,дано всичко с ваксината е наред!
Честно казано за ината - хубаво е че са ни инати дечицата. Аз все се ядосвам като разхвърля и не си дояжда или пък капризничи,но това са децата и добре че правят бели,че иначе един дом може да е свъх луксозен и подреден ... и много празен и тъжен!

Общи условия

Активация на акаунт